Yerli araba

Sizin bu eleştirilerilerinizin özü şu arabayı değil de reçep Tayyip Erdoğan ı kabullennememek olduğu anlaşılıyor
Eleştiri makamında oturan rahmetli Kamer GENÇ olmadığı için bu eleştirilere maruz kalıyor olabilir mi?
Herşeyi yapacam ama kimse eleştirmeyecek.
Toki yüzbin konut reklamlarında yatay mimari dostluk kardeşlik, gelelim diğer tarafa kanal İstanbul cizgi filmini izlerken koca koca fravunvari gökdelenlere şu güzelliklere bakarmısınız diye övgüler yağdırmak.
Fakir tokisinde kardeşce otursun dostluklar kursun ne işi var kanal da ırmakta boklu dere neyine yetmiyor.
Eleştirilmek istemeyen inzivaya çekilir, kimsenin Tansu ÇİLLER'e bişey dediği yok.

Eleştirdiğiniz o toki yi bu kadarda yapmayanlara ne diyeceksin

Kim yapacak kardeşim 18 yıldır iktidar kim? 18 yılda tüm parayı yola, köprüye betona gömüp eldeki türk telekom, tedaş, petkim, tekel, seka, şeker fabrikalarını özelleştirip yandaşlara, araplara peşkeş çekmek mi yapmak? 3 milyar dolara yaptırılan köprünün %50 sini geri 1 milyar dolara çinlilere satmaya çalışmak mı yapmak? Euro gelmiş 7 liraya dolar sırtını dayamış 6 liraya hala burda geliyorsunuz yok toki yok araba. Yani konuşmayalım konuşmayalım dedikçe iyice başımıza çıkarıyorsunuz. Akp destekleyebilirsin, sevedebilirsin ama bunları yapmayanlarada saygı duyacaksın. Siz Recep tayyip erdoganı çekemiyorsunuz sanırım gibi cümleler kurmak ayıp.

Devletin görevi ikinci sınıf kalitesiz konutlar yapıp insanları fakir gettosunda oturtmak değil. Devletin görevi kişi başı geliri artırıp istihdamı artırmaktır. Devletin görevi bilim yuvası olan fen liselerini kapatıp imam hatip lisesi yapmak değildir. Devletin görevi mutahitlere memleketin öz varlıklarını peşkeş çekmek değildir. Devletin görevi eğitimi sanayiyi geliştirmektir devletin görevi hukuku yerle bir etmek değil hukuk devletini tahsis etmektir. Devletin görevi ilime bilime teknoljiye ehemmiyet vermeyip tarikatlara cemaatlere yol verip azdırmak değildir.

43749

Kim yapacak kardeşim 18 yıldır iktidar kim? 18 yılda tüm parayı yola, köprüye betona gömüp eldeki türk telekom, tedaş, petkim, tekel, seka, şeker fabrikalarını özelleştirip yandaşlara, araplara peşkeş çekmek mi yapmak? 3 milyar dolara yaptırılan köprünün %50 sini geri 1 milyar dolara çinlilere satmaya çalışmak mı yapmak? Euro gelmiş 7 liraya dolar sırtını dayamış 6 liraya hala burda geliyorsunuz yok toki yok araba. Yani konuşmayalım konuşmayalım dedikçe iyice başımıza çıkarıyorsunuz. Akp destekleyebilirsin, sevedebilirsin ama bunları yapmayanlarada saygı duyacaksın. Siz Recep tayyip erdoganı çekemiyorsunuz sanırım gibi cümleler kurmak ayıp.
Saygı duymak mı ? Bu söylediklerini otur bir düşün bence insan haklarına hukukun üstünlüğüne inanmayan kendi görüşünü millete kabul ettirmek için her şeyi yapan bu zihniyet sana saygı duyar mı ?

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci60
Allah onlarında hesabını soracaktır. Rabbim bu millete cefa cektiren ben dahi olsam soracak hesabını.
"Kızım babanın peygamber olmasına güvenme" diyen bir peygamberin ümmetiyim. Rabbime ne kadar şükretsem azdır.
Vatan sevgisi, inanç sadece bu muhteremlerin tekelinde sanıyorlar, Sadece biz , kytuplaştırma , ayrıştırma, kandırdığım kâr, 18 senede bana tek açılan bir fabrika söyleyin, dahada bir şey demiyecem , iyi beton attılar, ama yenmiyor.kafasına ç.ay poşedi atılan bunuda kendşne yediren bir grupla laf yarışı edemezssin.

Ben laik bir insan olduğum için üzerime alındım. Sen zetor pazarlamayı ne ara bıraktında bu işlere kafa yorar oldun. Burada zetor pazarlarken benim hiçbir menfaatim yok dedin dedin ve daha sonra öğrendik ki zetor satıcısı oldugunu durust olun biraz .

Kendisi bir Atatürk düşmanı aktroll olduğu için artık zetor işini bıraktı. Aktrollük daha karlı. Şimdi bi de buradan deneyecek insanları kandırmayı.

Parçası Yunanistan dan 3 ayda gelen traktörü burada insanlara öve öve uykularından olan adam bize yerli ve milli araba konusunda konuşuyor diyeceklerim bukadar.

Ekli dosyayı görüntüle 43750

Ekli dosyayı görüntüle 43751Ekli dosyayı görüntüle 43752
Ekli dosyayı görüntüle 43753

İşte bu aktroll birzamanın duygusal zetorcusu umut özkanın Facebook paylasımları. Bu adam bir Atatürk düşmanı. Yapmış olduğu bu hadsiz paylaşımları soracak yürekli bir savcıda yok Malesef ülkemizde!
Benim en çok zoruma giden olay ne biliyor musun Atatürk'ün b.ku olamayacak adamlar yapıyor bunu. Ataturke yunan dusman ermeni dusman birde bunlar düşman. Atatürk'ü sevmeyebilirsin ama iftira atmak ahlaksızlıktır.

Eline yüreğine sağlık bey kardeşim adamsın ,ADAM
Teşekkür ederim bilmukabele. Biz Atatürk ve silah arkadaşlarının ne zorluklarla bu güzelim memleketi bize bıraktığını çok iyi biliyoruz. Bu arapçı tarikat cemaatçi tayfa 100 yıl önce ne ise şimdide aynılar o zamanki ataları yunanla iş birliği yapıyordu simdikilerse küresel emparyel güçlerle birlikteler biz ise daima vatan memleket ve ATATÜRK ilke ve inkılapları diyeceğiz.

Hep aynı nakarat
CHP'nin yol, köprü, tünel gibi bayındırlık projeleri ya da dev endüstri yatırımları karşısındaki tavrı daima şu kronolojiyi izler:
1- Başlarken: Yaptırmayız. Gereği yok, işe yaramaz. Doğayı bozuyorsunuz, rant yaratıyorsunuz(!)
2- Sürerken: İktidara gelirsek durduracağız, yıkacağız.
3- Bitince: Aslında fikir bizimdi (Ecevit'indi)
4- İsim koyarken: Madem yaptınız bari adı Atatürk olsun.
Bu sıra hiç değişmez.

• Beğen
Tepkiler: Looper