Yerli araba

Çok teşekkür ederim , bende size ve tüm forumdaslarimiza saygılıyım , sizin gibi naif ve beyefendi insanlar ile tartışmaktan , yazismaktan , burada olmaktan mutluyum , esenlikler diliyorum.
Bilmukabele bende çok memnunum akıl ve mantık ışığında yapılan tüm fikir alışverişleri bizlerin kişisel gelişimi açısından faydalıdır. Her fikre saygım var sadece Ataya yapılan saygısızlıklara tahammülüm yoktur. Bende burada ki herkesi seviyorum sadece Mustafa Kemale hakaret eden soysuzlar hariç.

Sayın arkadaşım biz araç üretilsin istiyoruz hepimiz hem fikiriz zaten, eski sabıkalar mide bulandırıyor, illaki hizmet ediyorlar memnun olmasa vatandaş oy vermez zaten , dün akşam tvdeki konuşmayı izlemişsinizdir, soru belli soran belli muhalif tek gazeteci yok, bunun iki sebebş var.ya adam yerine koymuyor, yada sorulara vevap verilemeyeceğinden çekiniliyor.ben utanç duydum bu manzaradan.araba, kanal linya suriye iran , hepsi çorba yaptılar yersen ben yemiyorum. Buyrun aç olan varsa afiyet olsun.

Yazmıştım ama sildim geri sebebi ise baktım ki kimsenin umrunda değil ülke vazgeçtim. Sussam gönül razı değil söylesem faydası yok. Siz en iyisi bizi sadece muhalet ediyor diye bilin.
Hepimiz aynı gemideyiz , hepimizin ailesinde sağcı , solcu , muhafazakar , ateist vb var
Dünyadan gelip geçiyoruz hepimiz
Çokta sinir olmamak lazım bu tür işlere , baktığınızda bir noktadan sonra boş geliyor bana , insanların birbirini kirdigina değmez diyorum
Sayın arkadaşım biz araç üretilsin istiyoruz hepimiz hem fikiriz zaten, eski sabıkalar mide bulandırıyor, illaki hizmet ediyorlar memnun olmasa vatandaş oy vermez zaten , dün akşam tvdeki konuşmayı izlemişsinizdir, soru belli soran belli muhalif tek gazeteci yok, bunun iki sebebş var.ya adam yerine koymuyor, yada sorulara vevap verilemeyeceğinden çekiniliyor.ben utanç duydum bu manzaradan.araba, kanal linya suriye iran , hepsi çorba yaptılar yersen ben yemiyorum. Buyrun aç olan varsa afiyet olsun.
Seferogullari diyorki bu ülkeye ben hizmet ettim. Diğerleri kötüdür.
Telliogullarida esas biz iyiyiz. Onlar kötü diyor.
Ne zamanki Türkiye Cumhuriyeti olabilirsek, ülkemiz o zaman gelişir.
Lütfen genç nesil böyle yapmasın. Yetti bu çekişmeler. Kimseye faydası yok.
Bu aracın üretilmesi ülkemiz açısından iyi.
Bende muhalifim , konusuna göre muhalefet , iyi bir is ise desteklerim , hangi görüş olursa olsun
Benim bu olayda gösterdiğim tavır sadece peşin hükümlü olan arkadaşların doğrudan olaya kötü yaklaşması
Ben sadece haticeye değil neticeye bakalım , olumlu bir is ise destekleyelim noktasindayim
Berkay bey e bu yüzden takılıyorum , beyefendinin tüm mesajları olumsuzluk üzerine ;)
Zamanında karşı show vardı , slogani Karşıyız karşı herşeye Karşı :)
O showdakilere benzetiyorum kendisini
Hele bir sonunu görelim , öyle karar verelim noktasindayim :)

Ben sonunu göremiyorum vede inanmıyorum benim inanmamış olmam araç yapılmasına engel değil, elli kez söyledim varsın yapılsın buyrun ölmeyene iki senede gelir , elektrikli traktör iki ay önce çift sürüyordu, dönüp dönüp aynı şeyleri yazmanın anlamı yok.birde şu muhaliflik kısmına da değineyim.şu anki mevcut durumda yönetim b partisinde olsa idi benim tavrım aynı olurdu.zaten bunlar bilmez , herşeye karşıdır, bu memkekete bi çivi çakmamıştır gibi akla uymayan karalama laflarıda hoş değil. Adama demexler mi nerden buldunfa sattın bu kadar fabrikayı diye.ben yancı değilim vatanseverim .akla uygun yapılan bir il varsa hakkını verelim bana kul hakkı laxım değil.ama bizim hakkımız geçti.enflasyon %12 tüike göre, ee yılbaşından önce d.gaza , elk.kaç kez %kaç zam geldi.sizce gerçek enf.bumu.defalarca anlattık ama anlamayanlar halinden mutlu demekki.bana ne oluyosa .benim yolum belli , Allahın verdiği aklı kullanmak.aklını kiraya verenlerde Allaha hesabını verir.

Bu arada konu açmaya gerek yok ,

Bu emekli maaş zamları sonrası kurumsal veya normal sitelerde en düşük tarım emeklisi maaşı 1450 gibi oldu deniliyor .

Neden göz göre göre insanları kandırıyorlar anlamış değilim ,

En düşük tarım Bağ-Kur u emekli maaşı bu son zamla birlikte 1250 TL falan oldu ,

İnsanları göz göre göre kandırmak bu devirde neden bu kadar kolay oldu ki

• Beğen
Tepkiler: wallace22

Bu arada konu açmaya gerek yok ,

Bu emekli maaş zamları sonrası kurumsal veya normal sitelerde en düşük tarım emeklisi maaşı 1450 gibi oldu deniliyor .

Neden göz göre göre insanları kandırıyorlar anlamış değilim ,

En düşük tarım Bağ-Kur u emekli maaşı bu son zamla birlikte 1250 TL falan oldu ,

İnsanları göz göre göre kandırmak bu devirde neden bu kadar kolay oldu ki

Çünkü sorgularsan fetöcü kafir terörist oluyorsun oyüzden Ahaber ne derse hayhay diyoz. Bugün yarım saat Ahaber izledim, kalktım haritadan kontrol ettim Almanya’da yaşıyoruzda haberim mi yok acaba diye.

Hepimiz öğrencilik yaptık. İçinizde zor sınavları geçerek mezun olanlarınız vardır. Bu sürede öyle anlar yaşadık ki ümidimizi kaybeder gibi olduk. Basaramayacagimizi düşündük. Ama pes etmedik. Ümidimizi yitirmedik ve başarılı olduk. Hayatımız boyunca buna benzer olaylar yaşadık.
Elestirilerinizde haklı olduğunuz noktalar var. Yazılanlar gibi pek çok yanlışlıklar var.
İyi de ne yapabiliriz? Yanlışlar var diye her şeyi askıya mı alalım?
Geleceğe dair umutsuzca mı yaşayalım?
İnsanlar oy kullanıyor ve iktidar seçiliyor. Yenisi seçilene kadar ülke adına kararlar veriyor.
Çok partili demokrasiye geçeli 75 yıl oldu. Yani pek uzun bir süre sayılmaz. Bu süre içerisinde ağır aksak gidiyoruz.
Önceki mesajlarda yazdım.
Devrim aracı yaptık. Devamını getiremedik.
Kendi uçağımızı yaptık. Fabrikasını kapattık.
Malesef kabugumuzu kırıp çıkamıyoruz. Geçmişte de bu böyle idi.
Onun için yerli araba projesini ülke adına destekliyorum.

Çünkü sorgularsan fetöcü kafir terörist oluyorsun oyüzden Ahaber ne derse hayhay diyoz. Bugün yarım saat Ahaber izledim, kalktım haritadan kontrol ettim Almanya’da yaşıyoruzda haberim mi yok acaba diye.
Ağa senin yazdığına istinaden ufak bi soru.iki kişi bacaya giriyor biri kirli biri temiz çıkıyor bunun mümkün olma ihtimali nedir?