SATLIK ZETOR

Ekli dosyayı görüntüle 15951

Bu konuya yorum yapanlar birer tane zetor kazandılar.
Teşekkürler zetora ve zetorculara :)
Kazanaları tebrik ederiz, konuyu okuyanlara da ayırca teşekkürler.
teslim töreni yakında !

Ercan yeminle söylüyorum ekonomik gucum yok.olsa kesinlikle alicam.yine ikinci el fln alirim az bir farkla ama sehirdeyim binemedigim motoruda almak istemiyorum

Nail abi mumessil takvim vs hazirlayacaz dedi.. ama sormadim.. ne demek elime gecerse adres ver yeter..

Bi de yeniyildan sonra turkce site olcak meraklisina..

Ercan iyi bi ses kotu bi makinadan cikmaz.. kitaplarda yazmaz ama bu budur:)

Umut abi YouTube'da videolarına baktım dağdan indirdiğin devlet kamyonu kış günü ne arıyor abi dağbaşında?

Burda normal isleri herkes yapiyo.. anormal bi is oldumu gelip bizi buluyolar diyim..

Kimse gitmemis jcb-hidromek vs.. kis gunu dagin basi riskli bi is..

Hava kuruyken zirveye cikmislar.. yarim metre kar yagmis mahsur kalip inememisler..

Zetor un bi kötulugu asiri guven veriyo..

Bi daha git deseler gitmem ama.. sadece para icin yapilmaz.. devlet isi olur o ayri..

Bise daha diyim.. frenlerim yoktu.. kepceye guvenip gittik..:)

Ite kaka ceke bata 2 kamyonu zetor tek basina 2 gunde indirdi duze..

Akilli adam isi degil vesselam..

Burda normal isleri herkes yapiyo.. anormal bi is oldumu gelip bizi buluyolar diyim..

Hava kuruyken zirveye cikmislar.. yarim metre kar yagmis mahsur kalip inememisler..

Bi daha git deseler gitmem ama.. sadece para icin yapilmaz.. devlet isi olur o ayri..

Abi kamyon dolu görünüyor bir de valla diyeceğim şey ciğer mi yiyip gittin abi kurtarmaya kar kısmen erimiş toprak yumuşak valla iyi gitmişsin sesi de iyi çıkıyor canavarın dozer gibi ses var valla [emoji4]

Nail abi.. bunlar insan degil robot..

Kursa giden servisciler anlatti..

Sabah 3-5 gibi heryer isik yaniyo herkes ayakta.. alamanlar gibi..

Ogleden sonra 2 dedimi dukkan kapaniyo.. 1 degil 100 motor alcam desen yuzune bakan olmazmis..

Hepsi oyun eglence... bi de fabrika bahcesinde havuz mu varmis neymis.. orda yuzme vs..

Yalniz islerine COK titizler.. en basit is bile talimatla.. cok ayrintici ve sabirlilarmis.. hersey kuralina gore..

Anlayabildigim artik otomatiklese otomatiklese robot olmuslar vesselam..
Alaman-rus karmasi bi millet gibi iste..

Bide sanayi mazileri cok eski.. ayni mazi bizde olsa eminim biz onlari geceriz..

El kadar ulke oysa..

Hangi videoymus atinda bakak

Abi kamyon dolu görünüyor bir de valla diyeceğim şey ciğer mi yiyip gittin abi kurtarmaya kar kısmen erimiş toprak yumuşak valla iyi gitmişsin sesi de iyi çıkıyor canavarın dozer gibi ses var valla [emoji4]

Ilk beni bulup muhtar odasi gibi biyere girdik.. 2-3 gundur kimseyi bulamayip iyice bunalmislar..

Kimseyi tanimiyom.. herkesin komutanim dedigi.. sonradan ogrendim emekli bi subay..

O nerelerdesin gozumuz yollarda kaldi.. ne bulunmaz adammissin gibi bise dedi..

Evet komutanim burda sadece bizde zetor var.. diyecektim ki.. baktim ortam hic espri kaldirmaz..

Adamlar perisan olmus..

Ciger miger yemedim.. bi bakayim diye gittim.. yok diyemedim.. bi yerde mecbur kaldik besmeleyle duayla Allah a sukur kazasiz belasiz bitirdik oyle..

Ercan yeminle söylüyorum ekonomik gucum yok.olsa kesinlikle alicam.yine ikinci el fln alirim az bir farkla ama sehirdeyim binemedigim motoruda almak istemiyorum

Bende şehirdeyim traktör filan bindiğimiz yok :(
Keyfi param olsa ferari deği motur alıırm :)

Nail abi mumessil takvim vs hazirlayacaz dedi.. ama sormadim.. ne demek elime gecerse adres ver yeter..

Bi de yeniyildan sonra turkce site olcak meraklisina..

Ercan iyi bi ses kotu bi makinadan cikmaz.. kitaplarda yazmaz ama bu budur:)

Bir sesi var dı sanırsın aslan kükrüyor görmeden kepçe sandım sokaktan bir çıktı zetormuş :)

Orjinali eve asılası değil, bu çekler nasıl millet? anlamadım :D

Aman Nail emmi ben sana normal takvim getireyim hatta yollamayı bırak :)

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Bende şehirdeyim traktör filan bindiğimiz yok :(
Keyfi param olsa ferari deği motur alıırm :)

Bir sesi var dı sanırsın aslan kükrüyor görmeden kepçe sandım sokaktan bir çıktı zetormuş :)

Aman Nail emmi ben sana normal takvim getireyim hatta yollamayı bırak :)

Burda rampadan çıkıyordum mahallenin kadınları toplanmış oturuyorlardı motordan indim bana demeleri şu oldu..

- Senin motor aynı azmış boğa gibi höğrüyor yeri göğü inletiyor demişlerdi :) :)

Son düzenleme: