SATLIK ZETOR

6911..

Murat..Senin dedigin boru bu mu..

d22431d33fd94c0674dc7ef9ca85d390.jpg

Ordu-nato vs.. gibi biseyler.. Allah etmesin savas cikinca telsizler her yerden rahat ceksin diye tepelere zirvelere.. direk tesisat cekip..

Jeneratorlere de 6 ay 1 yil yetecek mazot doldurup.. bakim makim alengirli isler..

Allah devlete zeval vermesin.. sadece para icin yapilmazdi o is..

---

Bizim bide as950 nin filim gibi.. ucurumdan kacip.. ayni filimlerdeki gibi burun on dingil bosa cikti.. bildigin alti bosluk..

Tek kelime Allah kurtardi.. o da hepten bi maceraydi..

Buyuk vinc cagirdik.. burya nasil cikti bu kamyon.. imkansizi basarmis.. vinc minc burya bise cikmaz.. bi akil ver bari dedim.. akil verip gitti..

Hem ucurum hem dimdik rampa.. kamyonda yanlamis.. ustunde 6-7 ton da yuk var.. Arka daga dayandi burun boslukta..Zetor kicindan cekti.. hidromek ustumuze devrilmesin diye bomla kasayi tuttu..

Ameliyat hassasiyetinde milim milim..

Gidim gidim kamlumbaga gibi.. kimsenin burnu kanamadan kurtulduk..

Oyle boyle degil.. verilmis sadakamiz varmis.. ne mala ne cana geldi..

İyi tahmin yürüttüm abi [emoji4][emoji4][emoji4]

Abi büyük geçmiş olsun abi bu işte dikkat çok önemli sana epey iş çıkmış ellaham ki

9-10 yaşındayım amcam traktör kullanmayı öğretiyor o vakit şu cümleyi kurdu traktörde dikkat herşeyden önemlidir araba gibi değil şakası olmaz, küçük şakası sakat bırakır büyük şakası öldürür.. o gündür kuşağımda küpe.

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
6911..

Murat..Senin dedigin boru bu mu..

Ekli dosyayı görüntüle 15967

Evet abi benim motorun aynisi nerdeyse.sari olan yerler siyahti bende.o borudN bi sicak gelirdi.93 96 arasindA orjinal kabinli kaloriferli ve direksiyon altindan vitesli.bundan 23 sene once ortadan vitessiz rahatca inip binilen motor kullandik.daha 3 4 sene once vitesi yana alan var

• Beğen
Tepkiler: demirciler_14

Burda rampadan çıkıyordum mahallenin kadınları toplanmış oturuyorlardı motordan indim bana demeleri şu oldu..

- Senin motor aynı azmış boğa gibi höğrüyor yeri göğü inletiyor demişlerdi :) :)

Aralarında hamile yoksa sıkıntı yok.
Yaralı yaban hayvanı gibi böğürüyor.

zetor konusu rekora kosuyorr

iyi ki forumda zetorcu sayılı kadar az, 50-100 aktif zetorcu olsaydı ne olcaktı :)

Ercan ses olayi onemli..

Malzeme kalitesi; iscilik, mazi vs hersey hakkinda ipucu verir..

Abi resmen böğürüyor dana gibi ama tonu muhteşem.

Mtz-blerus.. bizim bildigimiz cogu markalardan cok uretip satmistir.. lakin eski sovyet cigrafyasinda..

Havayi ILK koyan cek-rus olcak.. rus eski motorlarda da hava var..

Ruslar kaba demir kaba iscilik

Cekler biraz ruslara benziyor ama bi tarafida Alaman.. bana melez gibi geliyor..

Zetor da kaba degil ince bi iscilik kalite var..

Mesela kucuk-buyuk hemen hepsi rahvan at gibi gidiyo.. hoplama ziplama denge sorunu yok.. bu gibi ince iscilik var..

• Beğen
Tepkiler: Mavzer99