Güncel Herbisit Fungusit fiyatları 2019 sezonu

Arkadaşlar arpa buğdaylara atılan 50 Gr lık toz herbisit (ferstar,,grimstar sonu star ile biten vs ) ot ilaçları bölgenizde ne kadar bilgisi olanlar paylasabilirmi

Agacım stoller ve harvest i havsa tarım marketten mi almıştın?

Aynen onlar dan almıştım.

Dün yine stoklarımı aldım. Buğdaylara ucuz pas, yaprak gübreleri hem buğday hem çeltik hem ayçiçeği için.

IMG_3337.JPG

Bende ordan stimplex bor birde harvest more 2020 aldım nasıl memnun kaldın mı

Geçen yıl harvesti buğdayda kullandım,stimplexi çeltikte,boru ayçiçeğinde ama bu sene çeltikte de kullanacağım boru. Ben tarımsal ilaçlarımı. %90 ını oradan alırım. Abdurrahman abi iyidir bilgisi ve ekonomik vadesi çok iyidir. Senede tahmini 20-25 bin liraya kadar malzeme alırım.8

• Beğen
Tepkiler: ağayamüsade
Geçen yıl harvesti buğdayda kullandım,stimplexi çeltikte,boru ayçiçeğinde ama bu sene çeltikte de kullanacağım boru. Ben tarımsal ilaçlarımı. %90 ını oradan alırım. Abdurrahman abi iyidir bilgisi ve ekonomik vadesi çok iyidir. Senede tahmini 20-25 bin liraya kadar malzeme alırım.8

Bende bu yıl tanıştım baya bilgili adam az bişi alışveriş yaptım

Arkadaşlar merhaba elimde geçen yıl buğdaylarda kullandığım "metsulfuron methyl"etken maddeli herbisit var ..ilacın etiketinde arpa ile ilgili bişey yazmıyor ama kullanırsam sıkıntı olurmu

Geniş yapraklılar için bir etken madde büyük ihtimal sorun olmaz ama yine ruhsatın dışında bir sorun teşkil ederse tabi kimse yardımcı olmaz.Yinede mustang ve muadilleri daha sıkıntısız olarak işinizi görür geniş yaprak konusunda. Dar yaprak olarakta Axial.

• Beğen
Tepkiler: E..38