SEYHAN KİMYA Bitki Besleme Tarifleri

Yaprak maliyet bekliyorum reis
Humikcan maliyeti;
* Dekara 300 ml Humikcan atarsan:
2 uygulamada 180 litre yani 9 bidon Humikcan kullanirsin. Buda 1127 TL yapar.
* Dekara 400 ml humikcan atarsan;
2 uygulamada 240 litre yani 12 bidon Humikcan kullanirsin. Buda 1560 TL yapar.

Diğer karisim icin uygulayacaklarin bolgeden bolgeye degistigi icin birsey diyemem.

• Beğen
Tepkiler: HAMUKA
Adet belirliyosunuz. Bankaya ucreti yatiriyosunuz. Kargo ile geliyor. En gec 2 gunde.

Yazılanların hepsini okudum. Ben de meraklıyım bu işlere. Ankara Kalecik bölgesindeyim. Bizim buralarda gübre ve ot ilacından başka hiçbirşey atmazlar buğdaya. Araştırmazlar da. Hala kara düzen devam ederler. Uygulayan arkaadaşların yorumlarını okuyunca en azından denemek lazım diye düşündüm. Bir bidon alsan sanırım 30 dekarlık tarlaya iki uygulama yapabiliyorum değil mi?

Humikcan maliyeti;
* Dekara 300 ml Humikcan atarsan:
2 uygulamada 180 litre yani 9 bidon Humikcan kullanirsin. Buda 1127 TL yapar.
* Dekara 400 ml humikcan atarsan;
2 uygulamada 240 litre yani 12 bidon Humikcan kullanirsin. Buda 1560 TL yapar.

Diğer karisim icin uygulayacaklarin bolgeden bolgeye degistigi icin birsey diyemem.

Bir de... Bir hafta içinde dekara 10 kg üre, bundan yaklaşık 1 ay sonrada dekara 15 kg nitropower atmayı planlıyorum. Humikcanı bu planının neresine dahil edersem daha faydalı olur?

Uygulama dozunu yazarmısınız bi zahmet.
Tabi bu uygulama bellisle birlikte uygulanabiliyorsa.
Dekara 40 litre su kullanılırsa ki bu idealidir, 800 lük bir tanker ile 20 dönüm için 10 litre humik asit 10 litre de demir çinko lu iz elementi koyarsan güzel bi karışım olur 2 pakette Bellis attinmi 20 dönüme salla ... Ama çiçekten önce nohut çatallanmadan yaparsan daha güzel bi netice alırsın