Benim Çiftliğim Toprak Düzenleyiciler Doğancan Seyhanla Birlikte

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

Arkadaşlar bu hafta Benim Çiftliğim programında genel anlamda toprak düzenleyicileri konuşacağız.Programın uzman konuğu trakkulup üyelerinden Doğancan Seyhan buradan gelen sorularada cevaplar vermeye çalışacağız.
6487d77148a975d9e854ae2ccc2a3655.jpg

Arkadaşlar bu hafta Benim Çiftliğim programında genel anlamda toprak düzenleyicileri konuşacağız.Programın uzman konuğu trakkulup üyelerinden Doğancan Seyhan buradan gelen sorularada cevaplar vermeye çalışacağız.
6487d77148a975d9e854ae2ccc2a3655.jpg
Sağolasın abi. İnşallah perşembe günü ekranlardayız. Desteklerinizi bekliyoruz...
Yine bir trakkulup farkını görüyoruz doğancan hakkını verir programın
Eyvallah hacı abi. Sende tulumtaş ağaları olarak destek ver gayrı :D pankart neyin açın :)
Hakkını verir sıkıntı yok.
Eyvallah abi.

Hububata yapraktan uygulamalarda ilaçlar , toz gübreler ve amino asitler karışılabilir durumları ile etkilik oranı nedir ? İki kez yapılan uygulamalarda min gün aralığı ? İlaçlar ile beraber amino asit kullanımı uygunmudur ? İç Anadolu çiftçisi ilaçlama ve toprak düzenleyicileri 2 partide uygular ise aradaki gün farkı min kaç gün olmalı ? Patron cevap ver sorulara [emoji3][emoji3][emoji3]

ekım sonrası toprak uzerıne uygulasak ( kayse problemı ıcın ) etkısı azalır mı ? ucar mı ?

bunun denemesını pancar tarlamda gerceklestırdım . ekım sonrası 2 lt/da olarak uyguladım. karıstırmadım dogal olarak . bır hafta sonra uzerıne etkılı yagmur yagdı . suan tarlama ulasamıyorum . sonucları haftaya gorecegım :D ama dogancan ne dusunecek bu konuda

program bılgılendırıcı olacak butun turkıye ıcın . trakkulup u sevıyorum ;)

ekım sonrası toprak uzerıne uygulasak ( kayse problemı ıcın ) etkısı azalır mı ? ucar mı ?

bunun denemesını pancar tarlamda gerceklestırdım . ekım sonrası 2 lt/da olarak uyguladım. karıstırmadım dogal olarak . bır hafta sonra uzerıne etkılı yagmur yagdı . suan tarlama ulasamıyorum . sonucları haftaya gorecegım :D ama dogancan ne dusunecek bu konuda

Karıştırmak şart diyolla agam bende hümik atıp eksek yada ekip üzerini hümiklesek diye düşündüm ama karıştırmak şart dedi patron [emoji3]

Ekinlere yapraktan uygulamada bugünlerdeki gibi soğuklarda artı etkileri nelerdir kolay gelsin
Hacı abi stresi azaltır gelişim minumum kayıplarla devam eder.
Programda emegi gecenlere teşekkürler.
Topraktan uygulamada ekimden önce ne kadar süre icinde uygulama yapılması lazım. Ekim zamanı zaman kısıtlı oldugu icin ekimden 1 ay önce uygulama yapılsa bi sakıncası olurmu .(buğday tarımı icin)
Hacı Mehmet Coşkun bütün bereket tv çalışanlarına ve trakkulup üyelerine selam olsun
Cevaplandıracaz abim.
Hububata yapraktan uygulamalarda ilaçlar , toz gübreler ve amino asitler karışılabilir durumları ile etkilik oranı nedir ? İki kez yapılan uygulamalarda min gün aralığı ? İlaçlar ile beraber amino asit kullanımı uygunmudur ? İç Anadolu çiftçisi ilaçlama ve toprak düzenleyicileri 2 partide uygular ise aradaki gün farkı min kaç gün olmalı ? Patron cevap ver sorulara [emoji3][emoji3][emoji3]
Sen bi dur hele :D arayıp sorarsın
Bir humikcan ci olarak Programi ssbirsizlikla bekliyorum
Vay maşallah ne güzel abim. Bir humikcancı daha var aramızda.

hele hele. Kimden aldın acaba sen???? Bu sezon gönderdiğimi hatırlamıyorum.

Karıştırmak şart diyolla agam bende hümik atıp eksek yada ekip üzerini hümiklesek diye düşündüm ama karıştırmak şart dedi patron [emoji3]
Kadam karıştırmak şart ama karıştırmadan da oluyor. Onuda anlatırız.
Dogancan gibi girişimcilere bu toprakların çok ihtiyacı var.kendisiyle gurur duyuyor başarılarının devamını diliyorum
Cihan abi bu güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. İnşallah daima ileriye gidecez.

Hacı abi stresi azaltır gelişim minumum kayıplarla devam eder.

Cevaplandıracaz abim.

Sen bi dur hele :D arayıp sorarsın

Vay maşallah ne güzel abim. Bir humikcancı daha var aramızda.
hele hele. Kimden aldın acaba sen???? Bu sezon gönderdiğimi hatırlamıyorum.

Kadam karıştırmak şart ama karıştırmadan da oluyor. Onuda anlatırız.

Cihan abi bu güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. İnşallah daima ileriye gidecez.
Hadi hayırlısı bilader, program canlı olacaksa eğer sordugumuz soruları isim ve memleketlerimizi belirterek cevaplasan izleyici acısından daha iyi olmazmı .
Ülkemizin hemen her şehrinde bi kullanıcın var nsl olsa yani tanıtımın daha güzel olur .
Program tam olarak ne günü saat kacta.

• Beğen
Tepkiler: hacimmet
Hadi hayırlısı bilader, program canlı olacaksa eğer sordugumuz soruları isim ve memleketlerimizi belirterek cevaplasan izleyici acısından daha iyi olmazmı .
Ülkemizin hemen her şehrinde bi kullanıcın var nsl olsa yani tanıtımın daha güzel olur .
Program tam olarak ne günü saat kacta.

Onu hallederiz abim. Perşembe saat 20.30 da nasipse