Mf 3635-25 case jx75c

Mf 3600 serisi mi Case jx-C sersimi alalım ikinci el 2000-3000 saat aralığında pancar ekmek sökmek ara işler için ikinci traktör olarak kullanılacak teşekkür ederiz şimdiden

Massey 36 serisi fason degil global seri olup Fransada uretilip tum avrupaya satilmistir. Sanziman carraro motor Agco nun kendi motorudur.Agco Masseyden sonra Fendt ve Valtraninda sahibidir.

Duyulmuş bilinmiş bi arızasını duymadım kıronik olarak. Agco 20.000 saat motor ömrü biçmiş dediler. Şikayetler 3 silindir olmasından kaynaklı o da kullanım şekline göre değişir kullanıcı için. Avrupa motor olduğu için yıpranmamış ikinci el az saatli olması lazım parça da fiyatlar yüksekmiş , araştırmalar duyumlar bu yönde bakalım.

Sen duyumlara bağlı kalma ikisini de bin iki tur at 75c daha güçlü canlı gelecek.3600 mf markasının hakkını veren bir model değil.Dediğimi yap bu yazımdan alıntı yapıp haklıymışsın diyeceksin.65-75c aynı motor şanzıman imkan varsa 75c al daha iyi çeker.

• Beğen
Tepkiler: beytullah özcan
Caseler için yorum yapamam fakat Massey Ferguson 3625 için yaparım kendisi 69 HP 24x24 şanzıman var şatıl+buçuk+ sürüngen var ve şuan piyasadaki birçok traktörden daha donanımlı. Kendi sınıfı içinde çok Seri ve atak traktör hantal bir traktör değil fakat yakıtı nasıldır bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: superhakki
Jx C çok konforlu sınıf bi traktör görünüyo biz aynı zaman da 5430 da kullanıyoruz 5 yıl oldu bize hiç arıza açmadı 3600 serisi düşünmemizin sebeblerinden biride FERGUSON kullandık, case hiç kullanmadık konforu görüntüsü yanıltırımı bilmiyoruz o yüzden arada kaldım kullananlardan bilenlerden tavsiye almak istedim

hocam hiç de bir şey göremedim türkiye'de aynı hp de hangi motoru getirseniz aynı gider toprak toprak değil sanki küllük.Bunu maarifet olarak görmeniz beni çok şaşırttı doğrusu :D
Bizim 75 C bu tarla da seri 2 vitesle çok rahat gider. :)
Performans beklentileri neler sorulmuyor.
Ankara şartlarında kullanılacak, tahıl yeri hazırlığı içinde pulluk sürüm derinliği de gayet ideal.

• Beğen
Tepkiler: FENOMEN