Mf 5s mi Nh Tr5 mi

Merhaba 2.000.000 Tl Kredi çekip 100 110 beygirlik traktör almayı düşünüyorum kredi faiz indirimlerinde 5s %25 tr5 %50 faiz indirimi aldığı için daha cazip geliyor sizce bu farka değer mi hangisi daha mantıklı yedek parça yönünden arıza bakımından yakıt tüketimi özellik konfor vs hangisi daha avantajlıdır? Teşekkür ederim

Son düzenleme:
IMG_3439.jpeg
2020 model tr5-110 aldım ve çok memnunum her konuda çok başarılı traktör bende 5s almak istiyorum lakin fiyatına göre düşününce almak mantıklı değil
4 milyon 1 milyon tl daha pahalı ve faiz olarakda %25 daha fazla faiz ödüyorsun bu yüzden tr5 satmadım ve motorumu değişmedim
Şanzımanı yeter cok begenıyorum bana göre tek tek tek eksiği kabini ses fazla alıyor

• Beğen
Tepkiler: cebrail çakır
5s 125 var tr5.110 var cekıs olarak 15 beygır fark arada belli diyebılırım. Fakat suda var Mf deki sessızlık şanzıman konforu rahatlık her konuda çok üstün janzıman daha iyi motor daha iyi hidrolık aynı sayılır ama daha ağır daha kemıklı bir traktör ama faiz sorunu ve suan fiyatları gerçekten çok pahalı tr5 alın pişman olmazsınız ama bir Avrupa ıle yerlıyı karşılaştırmak çok mantıklı değil

Bu tamamen maddi imkanlar ile alakalı. Parası olan mercedese biner. Parası az olan Fiat egea ya biner oysaki ikisi de aynı işi yapıyor.
Mesele bu işte. Az çok traktörden anlayan herkes soranda dahil bu soruya mf der. Dyna süper bi şanzıman. 2500 saat altı 2010 5445 mi 2024 0 tr5.110mu deseniz ben 5445i alırım