Mf 240 ayna mahruti

Arkadaşlar merhaba;
1983 model mf 240 traktörümüz var. Ayna mahruti dişlisi değişecek ustamız hema tercih etmemizi tavsiye etti ama fiyat 7000 TL bandında. Tarma marka olarak var 4800 TL bu iki ürünü karşılaştıracak teknik (malzeme kalitesi vs.) bir bilgi yok. Tarma kullanan oldu mu bir sorun yaşadı mı bilginiz varsa paylaşabilir misiniz

Yaklaşık 10 yıl 240 kullandım ayna mahruti kırılınca ustalığı cok temiz olan yerde hema marka ile yenisi takıldı hiç kullanmadan sattım alan kişi işçiliği görüp aldı başkasına sattı alan kişide bir zaman sonra yeniden kırdı yapıldı yıne kırıldı yapıldı yine kırıldı benim bildiğim 3kez kırıldı çevremde bu şekilde tamir görenler yine kırıldı o yuzden 240 dan oldukça soğudum fabrikanın montajladıgı parça kırılınca daha düzen tutmuyor inşallah sende olmaz

Yaklaşık 10 yıl 240 kullandım ayna mahruti kırılınca ustalığı cok temiz olan yerde hema marka ile yenisi takıldı hiç kullanmadan sattım alan kişi işçiliği görüp aldı başkasına sattı alan kişide bir zaman sonra yeniden kırdı yapıldı yıne kırıldı yapıldı yine kırıldı benim bildiğim 3kez kırıldı çevremde bu şekilde tamir görenler yine kırıldı o yuzden 240 dan oldukça soğudum fabrikanın montajladıgı parça kırılınca daha düzen tutmuyor inşallah sende olmaz
Bizim kamyonun da kırıldı geçenler de ama yükten dolayı kırılır dedi usta

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin 58 58