Kubota M135 i nasil bilirsiniz

Fiyat performans olarak cazip duruyor.
M110GX2 , 240 000 TL ye alınmıştı.
M135GX2 , 270 000 TL iken MF 5713S te 270 000 TL ye alınmıştı.
Tam onu yazacaktım hocam 5000 saatteki 5455 ler bu parayken bu Kubota şahane bu traktörü sevmeye başladım
KUBATO M135 GX-II BAKIMLI ORJİNAL MAKİNAİlan No: 879569109
https://www.sahibinden.com/ilan/is-...-gx-ii-bakimli-orjinal-makina-879569109/detay

Kubatolarin ici bana biraz cağin gerisinde geliyor düğmeleri direksinonun şekli gösterge paneli kabin icindeki her yer biraz videolarda nasil desem leğen plastigı gibi gözüküyor mf 5700s deki ic tasarim kubatonun cok onunde ama guc olarak kullanmadim ama 135 lik cok daha iyi cekicektir motor hacmi cok büyük 4 silindir bir traktöre göre

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450
Kubatolarin ici bana biraz cağin gerisinde geliyor düğmeleri direksinonun şekli gösterge paneli kabin icindeki her yer biraz videolarda nasil desem leğen plastigı gibi gözüküyor mf 5700s deki ic tasarim kubatonun cok onunde ama guc olarak kullanmadim ama 135 lik cok daha iyi cekicektir motor hacmi cok büyük 4 silindir bir traktöre göre
Kubota tr ve massey ferguson 5700 global serisinden daha konforlu 5700 s 👌🏻

• Beğen
Tepkiler: baran705
Hiç arıza yaptımı. Yada 6 serisi başka marka kullandınız mı . Karşılaştırmak için. Ben tr6 yı düşündüm ama kısmet bunaymış. Siparişini verdik. Allahtan bir şey olmazsa Ocak’ta teslim.
2019 Temmuz ayında geldi traktör şuanda 1400 saat oldu şükür hiç bir sorun açmadı Hatta kısmet olur ise M7153 serisini almayı düşünüyorum 5 Li 14 lü Alper pulluk kullanıyorum biraz küçük geldi 6 lı 12 Li ile değiştireceğim Tr6 hiç kullanmadım hayırlı olsun inşallah Allah güle güle kullanmayı nasip etsin güzel makina ben beğendim yedek parça servis sorunu olur dediler alırken Motor da bi arza yaşamadım öyle şeylerde başıma gelmedi servis de motor un saati gelince eve gelip bakımını yapıyor

GX2 bizimki . 3 geldi mi . Satılmaya başladı mı .

3 serisi 144 bg ama adblue var . Gerek yok. Şanzıman aynı diye biliyorum.
Yok gelmedi,gekmezde neymiş emisyon tutmuyormuş.Mf en son emisyonla getiriyo.Bize iteliyorlar eaki tipi.3 serisi sadece bir tane var bitane 115 bitane 135.2017 eskişehir fuarına geldi orda satıldı.135 i devamlı görüyorum