Güncel Ayçiçek Fiyatları

Nitelikli dolandırıcılık sınıfına giriyor ozaman bunların yaptığı. 2-3 tüccar olup hepsi aynı ağızdan konuşunca malesef böyle. Valla hocam serin branda üzerine güneşe o elinde kalır diyenler biçim sezonu bitince kendi gelir sarar elinizi sürmeden satarsınız.
CİMERE YAZINCA DA BENDEN BAKANLIK DÜŞÜK FİYATA ANLAŞTIKLARINA DAİR BELGE İSTİYOR.SENİN BİLGİ BELGE İSTEYECEĞİN KURUMUN HİÇ Mİ YOK.SENİN TARIM KREDİ KOOPERATİFİN ÇUKOBİRLİĞİN ZİRAAT ODALARIN TMO LARIN İL VE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜKLERİN NE İŞ YAPAR.ANCA HASAT SEZONU AÇILINCA BASINA FOTOĞRAF VERİRLER BÖLGEMİZDE SEZON AÇILDI ÇİFTÇİYE BEREKELTLİ OLSUN. LAN Bİ GİDİN TÜCCARLARA SORUN FİYATI NEDEN BÖYLE ALIYORSUNUZ.BAKANLIĞA BİLDİRİN BURADA ÇUKOBİRLİK VAR ÇİFTÇİLER TÜCCAR A YEM OLUYOR ALIM YAPSIN..

AYNEN HAKLISIN..BİR DE YAKIN YERLERDE YAĞ FABRİKASI OLMAYINCA BİZ GÖNDEREMİYORUZ.. TÜCCAR DA ÇİFTÇİYE HEMEN BİR AY İÇERİSİNDE GETİRİN SEZON KAPANIYOR YOKSA ALAMAM ELİNİZDE KALIR DİYOR..MİLLET DE HASAT GÜNÜ HEMEN TESLİM YAPIYOR..BİR DE İLK HASATTA 15-20 GÜN FİYAT BELLİ DEĞİL DİYE ÇİFTÇİYİ OYALIYOLAR.YÜZDE 80 HASATLAR BİTİNCE ÇİFTÇİYE GEL AL PARANI FİYAT 2800 DİYOLAR..BUYUR BURDAN DA YAK....
Arkadaşlar bu yıl ekstrem bir durum oldu. Neredeyse Tarladan doldurulan 1. Römork ve 2. Römork arasında bile fiyat farkı oldu. İşin şakası fiyatların artacağının öngörüsü vardı. Mesela tohum firmasınin satış temsilcisi bana sezonda ayçiçeği fiyatlarının ortalama 4 TL civarında olacağını söylemişti ongoru olarak. Bence Adana'daki arkadaşlar kendi aralarında anlaşarak tir ile ürünlerini Konya'daki yağ firmalarina teslim edebilir.

Arkadaşlar ayçiçeği için Trakya birlik in stokları yıl başında bitecek dolayısı ile ithalat için bağlantılarını kesin yapmışlardır. Trakya birlikte tanıdık vs var ise bir ip ucu alabiliriz belki. piyasada fiyatların belirlenmesinde etkili olacaktır. Edirne deki arkadaşlar belki bir ip ucu yakalar. Biz ayçiçeği sattık belki Adana'daki arkadaşlar için bu başlık yaz dönemi için ürünü değerinde satmak için yardımcı olur.

Arkadaşlar ayçiçeği için Trakya birlik in stokları yıl başında bitecek dolayısı ile ithalat için bağlantılarını kesin yapmışlardır. Trakya birlikte tanıdık vs var ise bir ip ucu alabiliriz belki. piyasada fiyatların belirlenmesinde etkili olacaktır. Edirne deki arkadaşlar belki bir ip ucu yakalar. Biz ayçiçeği sattık belki Adana'daki arkadaşlar için bu başlık yaz dönemi için ürünü değerinde satmak için yardımcı olur.
Ben her yil takip ediyorum trakya borsasında marta kadar işlem yapılıyor. En son ne fiyat kapatirsa bizim Çukurova bölgesi hasatta o fiyattan. açılıyor. İnşallah 5 in üzerinde islemlerle kapatırsınız

Ben her yil takip ediyorum trakya borsasında marta kadar işlem yapılıyor. En son ne fiyat kapatirsa bizim Çukurova bölgesi hasatta o fiyattan. açılıyor. İnşallah 5 in üzerinde islemlerle kapatırsınız
Aycicegi ekim alanlari her yil azaliyor bide malum kuraklik var seneye 40 yag 5 lira 48 50 yaglar 6 tl yi bile gecer tahminimce

2 ay vadede çokmuş ya ben olsam peşin satardım bankaya faize koyardım 2 ay benim gözüme doğru düzgün uyku girmez 2 ay vade için ne kadar fark vermiş?
Valla al bendende o kadar arkadaşlar piyasa kötü dolayısi ile kimseye emanete veya vadeli vermemekte fayda var. Tüccar çok sağlamdır fakat fabrika gelir adama borcu takar ödeyemez emeklerimiz boşa gitmesin. Önceki yıllarda olsa sorun olmazdı belki ama hele 2 yıldır ne şirketler battı. Ben sattım katardan sonra parayı alıncaya kadar rahat duramadım. [emoji16]

Bugün olinin arkasına yolum düştü tren vagonlarından kamyonlara ayçiçeği yükleniyordu biryerlerden ayçiçeği gelmiş olmalı
Nerden bulursalar aliyorlar vergi sifirlandi enflasyon cikmasin diye ham yagida acti. Bir ay icinde ham yag gelmeye basliyacak.