Eşref Şekerli abimiz aracılığıyla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sn Mehmet Y, dogrular yazildiginda hemen geliyor " sen siyaset yapiyorsun ! " , hayir degil insanlar nerede zorlandigini yaziyor, buna neyin ve ya kimin sebep oldugunu saniyorsa onu yaziyor. Bakanlik ve ya burokrasi deyince bahsedilen AKP degil arkadasim tum siyasetciler, bu parti olmasin baskasi olsun ciftcinin durumu pek degismez, burokratlar oralarda oturdukca degismez.

Guzel hesap yazmissiniz, samimi ve gercek olduguna inaniyorum, ama sizce kac ciftcide harcayacak pesin 770.000 TL var ? Orada kalmiyor enazindan bir 400-500.000 TL de ahir ve arazi vardir. Sizce bu para burada yazan kac arkadasta var ? Param var diye ithal mal alan sizce iyi bir is mi yapti, hepsini degil de birazini anac duve alsa dana yetistirse iyi olur muydu ? Bu ulke icin daha hayirli mi olurdu ? Yoksa bana ne ben ithal aldim iyi para kazandim demekle Guney Amerika ciftcilerine ekmek mi verilmis oldu ? Elbette hayvancilik siyasetimiz dogru olsaydi, besiciler yerli et irki dana bulsaydi boyle olmazdi, yani kusur sizde degil tarim siyaseti yazanlarda ( parti den bagimsiz ). Siyaset yapmayin demek hata, cunku siyaset degil yazilanlar, zaten dogruyla siyaset yanyana gelmez.

Bakan bu mesajda hic siyaset yok , birkac soru okadar.

amacımız üzüm yemekmi bağcıyı dövmekmi.
amacı üzüm yemek olan azda olsa üzümünü yemiş şükrünü etmiş.

ben şu mevzuyu hiç anlamam birilerini idol olarak görme olayını anlamadım gitti.

ben sadece tüccarlar devletin ithalat yapmasından rahatsız bunu vurgulamak istedim.
ama hükümet yandaşı olduğum kanısına varıldı.
onuda geçtim ticari konuları iki mesajda aştık siyasete geldik.
bir tarımsal konularda hayvancılıkta sorunlarımızı tartışamıyoz beceremiyoz bu tartışma mevzunu direk siyasal kutuplaşmaya gidiyoruz.

bakın olaya nereden baktıgınız önemli bence ben meselaa eşref şekerliyi idol olarak görürüm ama araştırmacılığı ve tarıma dair olan bilgisinden dolayı, onun kadar bilgili olmak için idol olarak görürüm. Ayrıca olayın siyasete girmesinin nedeni tamamen ülkede siyasetin canımızı yaktığı içindir. Ben eşref beyin tüccar kimliğini biliyordum ama bu kadar dikkatimi çekmemişti, tespitiniz için ayrıca teşekkür ederim özellikle bundan sonra tüccar kimliğiyle izleyeceğim kendisini.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Evren YAVUZ
Sizin taraflı biri olduğunuzu bildiğim için bu sözü bizlere söylediğinizi biliyorum yani eleştirenlere. Direk isim ver karıştırıcı felan çok hoş bir tabir değil.
Sn Tuyluoglu ben de bazilarinin karistirici oldugunu saniyorum ama yazmiyorum. Siz yonetici konumunda oldugunuzdan yazabiliyorsunuz ama lutfen isim veriniz, herkes kendi ustune aliyor, hos olmuyor. Belli bir kisi ya da toplulugu surekli elestirmek kadar belli bir kisiyi her durumda savunmak hos olmuyor, ama sizce yapan kimse lutfen aciklayin. Saygilarimla.
beyler herkes kendini bilir.
ben neyin ismini vereyim sağı solu kastetmedim.
özellikle konuya dönüp renginin değiştiği yere bir bakın.
ne gerek var böyle siyasi renge bürünmeye.
biz kardeşçe yaşayamazmıyız.
yaşarız...
üzerinize alınmayın.
iyi forumlar.

forumun karıştırıcıları yine iş başında.
ne zamanki bir konu adam akıllı yürüse hemen görev başına geliyor ve ortalığı karıştırıyorlar.
tabi bizde bunu görüyoruz.
sabırla izliyoruz.

bu isimler kendilerini iyi biliyor.
ben yine ikaz edeyim.

Konunun özüne dönülsün.
iyi forumlar.

Sizin her konudaki görüsünüze sak sak cekecek halimiz yok herhalde!!!! Aylardir sizin yazdiklarinizi buradan izliyorum hic bir sey yazmadim!!!Amaaaaa elestirilmek istemiyorsaniz "SIRIN PAYZIN"in "Ne Oluyor" Programina katilin o platform daha Uygun!Hic kimseninde beni ikaz edecek Kadar uzun boylu oldugunu sanmiyorum!

Sizin her konudaki görüsünüze sak sak cekecek halimiz yok herhalde!!!! Aylardir sizin yazdiklarinizi buradan izliyorum hic bir sey yazmadim!!!Amaaaaa elestirilmek istemiyorsaniz "SIRIN PAYZIN"in "Ne Oluyor" Programina katilin o platform daha Uygun!Hic kimseninde beni ikaz edecek Kadar uzun boylu oldugunu sanmiyorum!
herhalde yanlış alıntı yaptınız.lale beyyy.

Ayrıca boy konusunun ikaz yada daha fazlası için gerekli olduğuna inanmış olduğunuzu sanmıyorum.
bu büyük hata olur.
forumu karıştıran üyeler arasında olduğunu hissetmiyorsan alınma,alıntı yapma.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...