En Çok Satılan Traktör Markası Hangisi? Ağustos 2020

New Holland, pazarın %40'lık bölümünü almış. Demek ki Fendt ve John Deere iyi değilmiş.
Evet jd fend neyki mavinin yanında..
Farkındaysaniz Türkiye pazarını anlatiyor satış rakamlarını, burada New holland diğerlerinden daha iyidir demiyor nasıl anlam çıkarıyorsunuz ki anlamiyorum, tamam maviyi sevmeyin ama ülkemizde yıllardır tutulan marka oldu kabul etsenizde etmesenizde

Yeni kasa yeni seriler tüm yerli traktörler kendini bozdu abi bunu inkar edemeyiz buna new holland da dahil, ama tutuldu birkere yillardir da en çok satan ve ikinci elde hemen satılan bir marka oldu
65.46 70.56 uzun yillar kullandik hicbiri 6610 ford tadı vermedi, 2000 saatte balata siyirdi arkayi dagatti okadarda itinali kullanirdik, jd kullanmadan hepsi bosmus debriyaj yok baski balata yok, vitesi atarsin ayagin debriyajdaysa geri iter hidrolik kol elektronik, yolda 40 km gecer onler tekcekerde tutar, bayilmak ne bilmez ben o fiatlari cok kullandim, jd ariyorum bulamiyorum aya cikti fiati , td cok kolay bulunan motor, ben almam alanada mani olmam ha nh avrupa alirim amma yerli almam .

Evet jd fend neyki mavinin yanında..
Farkındaysaniz Türkiye pazarını anlatiyor satış rakamlarını, burada New holland diğerlerinden daha iyidir demiyor nasıl anlam çıkarıyorsunuz ki anlamiyorum, tamam maviyi sevmeyin ama ülkemizde yıllardır tutulan marka oldu kabul etsenizde etmesenizde
Yok canım, bütün renkler güzeldir. Demek istediğim; Piyasaya hakim olan NH bile ithalleri pek satamıyor. Yani euro ve dolar nedeniyle ithal makine ve ekipmanlar pek satılamıyor.

Ama bu listede Claas traktör hiç yok. Aslında iyi bir marka ama Türkiye piyasasına bir şekilde giremedi.

Yok canım, bütün renkler güzeldir. Demek istediğim; Piyasaya hakim olan NH bile ithalleri pek satamıyor. Yani euro ve dolar nedeniyle ithal makine ve ekipmanlar pek satılamıyor.

Ama bu listede Claas traktör hiç yok. Aslında iyi bir marka ama Türkiye piyasasına bir şekilde giremedi.
ithal jd mf claas bunlarda çok güzel traktörler hepsi birbirinden kaliteli ama ülkemiz şartlarında küçük beygir traktörler tercih ediliyor, türk traktör bunu çok iyi başarmış yerli üretim peynir ekmek gibi satılıyor. Malum euro fiyatları tavan yapmış bu zamanda ithal motor pek rağbet görmüyor

Class evet jd kalitesinde motor fakat satiş yapamadi keske daha cok satis yapabilseydi .bi kubatoya bin basar

ithal jd mf claas bunlarda çok güzel traktörler hepsi birbirinden kaliteli ama ülkemiz şartlarında küçük beygir traktörler tercih ediliyor, türk traktör bunu çok iyi başarmış yerli üretim peynir ekmek gibi satılıyor. Malum euro fiyatları tavan yapmış bu zamanda ithal motor pek rağbet görmüyor
Mahmut köyde 10 küçğk traktör kalmamiştır 95 ile 140hp arası oldu hepsi küçükler sadece ara işleri yapmaya kaldı köyde olanlarda çiftçilik içğn değil bahçe içğn kullanıyor zamanında arkadaş 95lik mabi aldı yanına 60 lık al demiştim ufak gelir dwyip 100tla dan aldı sonra 3.olarakta 95 aldı kğçğklerin zamanı bitti adam 140 ı dahil dağıttı tarlafa bir gidişi var yolda gider gibi tam gaz mazot derdide yok 5712 ile 5713 ler başladı köye girneye gözler kayıyor mavilerde kırmızı olabilir yakında parası olan alıyor 75 dölğm yere 100lğk kullanıyorum bende zaman yok işletden zaman bulunca yapıyorum zamanla yarışıyoruz zorlamasan yerlilerde iyi