Atkaracalar Önder Çiftçileri Kubotayı test ediyor........

Ynt: Atkaracalar Önder Çiftçileri Kubotayı test ediyor........

mustafa sayende kubota satılacak oralarda .artık senide görmeleri lazım malum deneme falan yaptırıyorsun ya. ))) sanki pulluk ara sıra takılıyor gibi

şaban.muhtar link=topic=49108.msg481896#msg481896 date=1323028318' Alıntı:
arkadaşlar mustafanın kubotayı bügün gördük. çifte çok güzel çok çekiyor. eksikleri varmı diye sorarsanız.. derlerya her güzelde bir kusur vardır..lift otamatik yok birde videslere zor geçiyor.kg biraz az gelmiş.cırpık gidiyor.. artılarna gelince.. şatılı çok güzel şanzuman klidi iyi pompa güzele benziyor.dönüş desen süper tek çeker motor gibi. allah sahibine baaşlasın.. açıkcazı güzel makine.....

şaban bey şunuda göz önunde bulundurun daha sıfır traktör acılmamış sanırım 20 saat civarında .. ilk 100 saati doldurduktan sonra begenmediginiz bazı seyler ve performansında ciddi degişikliler olacak.. bazı arkadaşlar yok kırılır falan demiş bu traktörde kırılacak bozulacak bişey yok dilediginiz gibi zorlayıp kullanabilirsiniz.. şanzıman diferansiye taş gibi yahya abi 900 saate kavuşturdu neredeyse çok zor şartlarda çalışmasına ragmen henuz tık demedi benim ki 300 saate yaklaşıyor yine en ufak bi problem yaşamadım japon yapmış..

ne olursa olsun her yönden güzel bir organizasyon.
1- 2 araba onca km yol gitmiş
2- dişinden tırnağından sigarasından arttırdığı parayla traktör alan biri bu zorlukları göz önünde bulundurmadan traktörü kullandırmış.

ev sahipliği yapan mustafaya ve misafir olarak giden şaban muhtara helal olsun.
kubotada güzel gidiyor.zamanla kalitesinide ortaya koyacağını düşünüyorum. ok-*-s

malkaralı_yusuf link=topic=49108.msg482181#msg482181 date=1323074529' Alıntı:
Aşağı gidişi iyi yukarı çıkarken bayılıyor gibi geldi bana. Mustafa eline sağlık paylaşım güzel.
muhtar beni kızdırmak çekmiyo demek için çekeri kapatınca viteste hızlı olunca dahamı bayılmasın abi...

Holland link=topic=49108.msg482399#msg482399 date=1323097448' Alıntı:
Misafirperverliğe diyecek yoktur Mustafa ama Kubota için sonuç ne oldu merak ettim. :) Paylaşım için teşekkürler...
iki muhtar vardı birisi çok aşırı beğendi birisi lifo matic eksik olduğunu söyledi ortak kanaatleri yakıtta senelik 5000 tl az yakarmış mf 6445 ve servet 80.4 den

maşallah mustafa paylaşım süper olmuş bizim kubota eskididi tekerler çalıkşmaktan yarıyı geçti yavuzla seninki daha yeni benimki ihtiyarladı satakta kubota 108 bg alalım bugün 8540 m 4 14 kalın saşeyle arazi 5 le sabah 10 akşam 3 e kadar rahat 50 dönüm kavun veri sürdüm yerler don kafa gibi kesek atıyor kar yağsada yatsak motorlar yoruldu

yahya link=topic=49108.msg482439#msg482439 date=1323099990' Alıntı:
maşallah mustafa paylaşım süper olmuş bizim kubota eskididi tekerler çalıkşmaktan yarıyı geçti yavuzla seninki daha yeni benimki ihtiyarladı satakta kubota 108 bg alalım bugün 8540 m 4 14 kalın saşeyle arazi 5 le sabah 10 akşam 3 e kadar rahat 50 dönüm kavun veri sürdüm yerler don kafa gibi kesek atıyor kar yağsada yatsak motorlar yoruldu
bizim kubolar çok seri abi yer yer 4 takviye ile gitmek bile gerekiyor...

mustafagursacli link=topic=49108.msg482429#msg482429 date=1323099590' Alıntı:
iki muhtar vardı birisi çok aşırı beğendi birisi lifo matic eksik olduğunu söyledi ortak kanaatleri yakıtta senelik 5000 tl az yakarmış mf 6445 ve servet 80.4 den
uyy-*s

gidenler içinde bende vardım motor şanzıman olarak 10 numara kaporta kabin ve çamurluklar zayıf gibi tarlada gidişi güzeldi fakat kilo olarak biraz hafif onun içiin biraz çırpık gidiyor ama bence güzel bir traktör ayrıca mustafa arkadaşımız da bizi çok güzel ağırladı ona da teşekkür ederim

vallahi mustafa ben 5-6 vites arazi haricinde vites pullukta haram o motora ama varcıklı yada ayrık otu olur 4-3 vites en idael olur bu aralar kameracı olacak adam yok yoksa arazi paylaşımları yapardım tekim diğer motorum grajda yatıyor kubota çalışıyor jd kubotaya devrecilik yapıyor

yahya link=topic=49108.msg482554#msg482554 date=1323106970' Alıntı:
vallahi mustafa ben 5-6 vites arazi haricinde vites pullukta haram o motora ama varcıklı yada ayrık otu olur 4-3 vites en idael olur bu aralar kameracı olacak adam yok yoksa arazi paylaşımları yapardım tekim diğer motorum grajda yatıyor kubota çalışıyor jd kubotaya devrecilik yapıyor
diz boyu sürüyo 6 takviyede abi ot olursada ne yapalım artık