SATLIK ZETOR

15'er tonla rampa yukari..

Fendt vs Zetor

https://youtu.be/gOh3WV6LJaQ

youtube kanalınıda ıızledım umut yokkı bır tane zetorcu kendıne guvenıpte pullukta yarısmaya gıren tek ceker zetora takmıssınız 4 8 alplerı pullukta bır guzel sola yatırr 2 bıcak sursun sonra bırde ıste motor dıye reklamm o ıse sadece ordakı dayım ınanırr. keske burada 65 hp gucunde bır zetor olsa ıdı ılk ısın esıt sartta denemek olurduyensemde yenılsemde burada durustce paylasırdımm ınsanların gercegı gormelerı ıcınn

Ahmet kardesim zetor konusu benim yazdigim attigim videolardan bikti usandi.. dahasi da var.. millet bikar diye atmadim..

Turkce zetor videolarinin Baki gelene kadar tamamina yakini bizim:)

Herkes alcak bincek diye bise yok sakin ol..

Saglicakla kal..
yanlıs anlamayın amacım saygısızlık değil video attım dıyosun vıdeolarını ınceledım hepsi standart youtube vıdeoları 1 tanede değişik farklı video göremedım
mesela x markasını rampada gçer yada pullukta geçer bundan bahsedıyorum varsa var de
ama öyle bi anlatılıyorkı sankı zetor motor diğer markalar el araba sankı ?
kanıtınız yok kusra bakmayın ama yazılanlar gerçeği yansıtmıyor herkes te farkında

[emoji4] dışarda kar var maalesef bu konu 20 gün önce acilsaydi hekes tarlada mercimek yeri fig yeri çekirdek yeri suruyodu pullugu takar giderdim yanlarına hepsini tepeler videolarını çekerdim olmadı malaseff .komşunun case 75pazarligi var insallah olurda baharın o casenin videolarını atarım

ben bu kadar laftan sonra ıspat etmek ıcın karda buzda gırerdım tarlayaa bugune kadar bu kadar oven bırı hıc vıdeo cekmemıs bu saatten sonrada cekeccegını sanmamm bır atasozu var olme essegım olme yaz gelsınde yonca ye mısalı oldu bırazz

yanlıs anlamayın amacım saygısızlık değil video attım dıyosun vıdeolarını ınceledım hepsi standart youtube vıdeoları 1 tanede değişik farklı video göremedım
mesela x markasını rampada gçer yada pullukta geçer bundan bahsedıyorum varsa var de
ama öyle bi anlatılıyorkı sankı zetor motor diğer markalar el araba sankı ?
kanıtınız yok kusra bakmayın ama yazılanlar gerçeği yansıtmıyor herkes te farkında

size katılıyorumm amacımız fanatıklık deıl her markanın ıyı oldugu kulvarlar var yolda serı gıden bır traktörün rampa performansı dusuktur.

Objektif lık onemlı sonuçta a b c traktorlerının fabrıkasına ortak degılızkı bızler cıftcıyız bırbırımızı en ıyı bızler anlarız malımız ne ıse onu artı ve eksılerını söylemek lazım bendekı jd 5105 hararet yapıyor ben almadan içinde akrabamda olan 10 kusur 5105 kullanıcı ıle görüştüm kımse soylemedı bu durumu sonra bana ove ove bıtıremeyen 3kisinin aldık traktörünü gıttık tarlaya hepsıde hararet yaptı durum ortada arkadaşlar yalana neden gerek duyorsunuz onlar sımdı bana karşı mahçuplar

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
Burda suç zetorcu arkadaslarda umut abiyede dedim ayni beygirde nadasa girin oyle paylasin.sadece umut abi degil diger baki olsun digerleri olsun.illaki tanidik arkadasta emsal motorlar vardir millet anca boyle videolarla ikna olur.Birde konyadaki zetor servisindeki Mehmet Ali abiylede konustum.Abi okadar video paylasiyon hatta uorumlarda meydan okuyan var neden onlarla veya baska marklarla nadasa girip ak kara belli olsun diyorum.Diyorki kardesim gercege gelince kimse girmiyor kaciyor.Kaciyorsa baktin biri nadas mi ediyor tak pullugu o nadas ederken gir arkasindan dene.Ayrica bizim milletimiz iddaacidir illaki meydan okuyan cikar.Bunu kanitlamak zor olmamali

Objektif lık onemlı sonuçta a b c traktorlerının fabrıkasına ortak degılızkı bızler cıftcıyız bırbırımızı en ıyı bızler anlarız malımız ne ıse onu artı ve eksılerını söylemek lazım bendekı jd 5105 hararet yapıyor ben almadan içinde akrabamda olan 10 kusur 5105 kullanıcı ıle görüştüm kımse soylemedı bu durumu sonra bana ove ove bıtıremeyen 3kisinin aldık traktörünü gıttık tarlaya hepsıde hararet yaptı durum ortada arkadaşlar yalana neden gerek duyorsunuz onlar sımdı bana karşı mahçuplar

güzel bır noktaya degınmıssın kardesım canın yandıktan sonra anlıyorsun deılmı herseyın abartıldıgı gıbı olmadıgını case benım deıl zetor benım deıl neden oveyımm ıyıyse ıyıdır kotuyse kotudurr ıyı dıyorsamda en ıyı ıspatı sunmaya calısırımm. bır makınayı ne kadar ovsekte hepsı gaz yagı tenekesıı

• Beğen
Tepkiler: MehmetGngr
Burda suç zetorcu arkadaslarda umut abiyede dedim ayni beygirde nadasa girin oyle paylasin.sadece umut abi degil diger baki olsun digerleri olsun.illaki tanidik arkadasta emsal motorlar vardir millet anca boyle videolarla ikna olur.Birde konyadaki zetor servisindeki Mehmet Ali abiylede konustum.Abi okadar video paylasiyon hatta uorumlarda meydan okuyan var neden onlarla veya baska marklarla nadasa girip ak kara belli olsun diyorum.Diyorki kardesim gercege gelince kimse girmiyor kaciyor.Kaciyorsa baktin biri nadas mi ediyor tak pullugu o nadas ederken gir arkasindan dene.Ayrica bizim milletimiz iddaacidir illaki meydan okuyan cikar.Bunu kanitlamak zor olmamali

aynen katılıyorum kardeş ya video atıp kanıt sunacan yada milleti enayi gibi görmeden al sana kanıt diyeceksın biz nezaman görürüz zetor 74 lük 398 i herkte yükte geride bırakır ozaman elini öperim o markanın ama yok 100 beygire eşit yok 150 ye eşit bunlar boş laf dimi

aynen katılıyorum kardeş ya video atıp kanıt sunacan yada milleti enayi gibi görmeden al sana kanıt diyeceksın biz nezaman görürüz zetor 74 lük 398 i herkte yükte geride bırakır ozaman elini öperim o markanın ama yok 100 beygire eşit yok 150 ye eşit bunlar boş laf dimi

Ben eski 7211 zetor kullanicisiyim ozamnlar ufakta olsam az bucuk kullandim ama babamla halamin kocasinin muhabbetinden bilirim nadasta 70 56 yakalayamiyordu zetoru.Bence zetor güçlü yazdigi beygiri hakkiyla verir diyelimki 10 beygir ustunude zorlar gecer demiyorum onu denemek lzm.Ama 74 luk veya 84luk 398 i gecemez herseye aykiri sonucta 398 efsane bi motor.Bence bu işi baharda zetorcu arkadaslar emsali motorlarla deneyerek burada paylasmali.

Ben eski 7211 zetor kullanicisiyim ozamnlar ufakta olsam az bucuk kullandim ama babamla halamin kocasinin muhabbetinden bilirim nadasta 70 56 yakalayamiyordu zetoru.Bence zetor güçlü yazdigi beygiri hakkiyla verir diyelimki 10 beygir ustunude zorlar gecer demiyorum onu denemek lzm.Ama 74 luk veya 84luk 398 i gecemez herseye aykiri sonucta 398 efsane bi motor.Bence bu işi baharda zetorcu arkadaslar emsali motorlarla deneyerek burada paylasmali.

gördüğüm kadarıyla sayfada 3 4 tane zetorcu var hepside baya ıdaalı hele bakı ve ve uozkan77 proxıma vs
sayfada insallah kıyas yapacak bi erkek cıkar 3 4 ay kaldı fazla değil 4 ay sonra buraya tekrar yazacağım sonucta bahar herg i her öyde yapılır herkesınde bı esı dostu vardır gider girer peşine bütün bu tantana biter

Benim motor değiştirecek durumum olsa zetor alacağım.piyasasina ikinci eline bakmayacagim traktorde araba gibi motosiklet gibi birsey.Herkesin sevdiği bi marka sonucta.Almis olsam cok arkadasim ve tanidigim var deneyecegim.Hele bir hala oglum var önüne150 beygir motorda koysan iddaalasacak bi tip

gördüğüm kadarıyla sayfada 3 4 tane zetorcu var hepside baya ıdaalı hele bakı ve ve uozkan77 proxıma vs
sayfada insallah kıyas yapacak bi erkek cıkar 3 4 ay kaldı fazla değil 4 ay sonra buraya tekrar yazacağım sonucta bahar herg i her öyde yapılır herkesınde bı esı dostu vardır gider girer peşine bütün bu tantana biter

İmkansız diye bişey yoktur, 5 li bulduk denedik hemde 13 Ocak 2014 de çektimi? çektirdik, sürdü mü? sürdük. Dikkat ederseniz 2. video da çukurlarda kar var, 1. video da tarlanın alt kısmı don, hatta videoyu kestiğimiz yerde orta kol koptu, pulluğu kaldırmak isteyince.

https://www.youtube.com/watch?v=Oh8LXMRze5I

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
İmkansız diye bişey yoktur, 5 li bulduk denedik hemde 13 Ocak 2014 de çektimi? çektirdik, sürdü mü? sürdük. Dikkat ederseniz 2. video da çukurlarda kar var, 1. video da tarlanın alt kısmı don, hatta videoyu kestiğimiz yerde orta kol koptu, pulluğu kaldırmak isteyince.

bide beğenmezler neymiş karpuz kabugunda patınaj edermış
at sahıbıne göre kişnermiş nail bey abi MAŞALLAH
https://www.youtube.com/results?search_query=zetor+6421
şu videoda sankı 135 lik traktöre 4 lü 14 lü pulluk takılmış da çekiyor gibi lanse ettırılıyor benım takıldıgım nokta bu
ozaman senın kanal d ana habere çıkman gerekiyo öyle diğilmi
demekki zetor 65 lükten iyileride varmış
[video=youtube;JvVMQol8lKA]https://www.youtube.com/watch?v=JvVMQol8lKA[/video]

bide beğenmezler neymiş karpuz kabugunda patınaj edermış
at sahıbıne göre kişnermiş nail bey abi MAŞALLAH
https://www.youtube.com/results?search_query=zetor+6421
şu videoda sankı 135 lik traktöre 4 lü 14 lü pulluk takılmış da çekiyor gibi lanse ettırılıyor benım takıldıgım nokta bu
ozaman senın kanal d ana habere çıkman gerekiyo öyle diğilmi
demekki zetor 65 lükten iyileride varmış
[video=youtube;JvVMQol8lKA]https://www.youtube.com/watch?v=JvVMQol8lKA[/video]

Bence; dedem 4 takviyeyi bulmuş, eminim yolda da bu vitesi kullanıyodur, böyle bi kaç rahmetli hacı Amca tanımışlığım var, hatta yıllarını Alamanya da geçirmiş, takviyeden hızlı vitesin olduğunu akıl edemiyen.