SATLIK ZETOR

Alala 150nin sahibi mi diyor.Ben onunla facebook uzerinden yorumlarda konustum biraz banada motor iyi alacaksan düşünme gibi bisey dedi.Zetorun sahibi tek biseyden yakindi ekranda bi isk yanmis filtrenin degismesi gerekiyormus.Filtreyi getirmediler diye yakindi.Çek cumhuriyetinden gelecek dedi

Bana da uzak dur dedı jd ararsın dedı yazışmalar mevcut hangısı doğru acaba

Umut abi şu son yenilikten sonra hsxin torkunu muazzam hale getirmisler.HD serisine bakmadim ama torku biraz zayifti hem agir hemde dingil mesafesi bence hadsiz fazla.O guce gore hantal kalir hsx 140 bence ondan atik ve performanslidir.Ama HD de o agirlik ve dingil mesafesi ile cekmem demez

Alala 150nin sahibi mi diyor.Ben onunla facebook uzerinden yorumlarda konustum biraz banada motor iyi alacaksan düşünme gibi bisey dedi.Zetorun sahibi tek biseyden yakindi ekranda bi isk yanmis filtrenin degismesi gerekiyormus.Filtreyi getirmediler diye yakindi.Çek cumhuriyetinden gelecek dedi

Memnunuz ama jd mızı tutmaz cekıste o üstündü dıyor yazdıklarını sımdı tekrar okudum

ben bu kadar laftan sonra ıspat etmek ıcın karda buzda gırerdım tarlayaa bugune kadar bu kadar oven bırı hıc vıdeo cekmemıs bu saatten sonrada cekeccegını sanmamm bır atasozu var olme essegım olme yaz gelsınde yonca ye mısalı oldu bırazz

burdakilerin isi gucu reklam kardesim bide mf yle felan kiyaslarlar zetoru :) milletin ocagini batiracaklar zetor ney be .

Ya niye turan pulluk takalimki kendi ağzınla söylüyorsun tak motoru zorla ne gerek var alplerden unluden dahami iyi suruyo
Diyonuzya 50 cm derinlikte 9 km yapıyoz duymuyo diye bide böyle deneyelim . Zetorun youtubeden çok önceden tanıyıp videolarını incelerdim severdimde
Fakat sagolsun heryerde zetor ismini duymaktan gına geldi . (yanlış anlaşılmasın )

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci44

Diyonuzya 50 cm derinlikte 9 km yapıyoz duymuyo diye bide böyle deneyelim . Zetorun youtubeden çok önceden tanıyıp videolarını incelerdim severdimde
Fakat sagolsun heryerde zetor ismini duymaktan gına geldi . (yanlış anlaşılmasın )

50 cm i hangi pulluk surecekmis alpler mi unlumu katologlarinda bile e0 40 cm yaziyor.Evet 50 cm batar ama surum olmaz alttan patlatir gide