SATLIK ZETOR

Yooo bir zetorcuyu daha forum kaldırmaz biraderim.
Bizim markamız Erkunt :)
Erkuntçular sonra bana ne der taşa tutarlar :(

Bi deyiver laa, Proje Mühendisine; Zetor dan alsak motoru olmazmı? millet Perkins ten hazetmiyor :) de hele bi. Hazır Jantlar kırmızımsı olmuşken, Zetor motorlu olsa Erkunt iyi olmaz mı?

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
Bi deyiver laa, Proje Mühendisine; Zetor dan alsak motoru olmazmı? millet Perkins ten hazetmiyor :) de hele bi. Hazır Jantlar kırmızımsı olmuşken, Zetor motorlu olsa Erkunt iyi olmaz mı?

Zetora parça üretiyoruz abi olmadı test için birkaç tane takalım deneyelim.
Deutz crd gibi :)
Son dk. yenilik haberi..
Zetor hasreti çekenlerin imdadına erkunt yetişti olur başlık.

Tartışma güzeldir ama kalp kırmadan abiler kardeşler
12 senedir 3105 kullanıyorum haliyle can yenisini çekiyor fakat oldumu daha iyisi olmalı şu 150 liliği bir deneme şansı olsa bir kaç sene içinde umut abi bir el at

Eğer zetor dusunuyorsan 150 alma hsx 140 derim ben.Bu arada denemek istiyorsan yalan olmasin ama konyada baharda bi organizasyon var gibi.imkanin varsa git.Ama kesin olacak demiyorum

trakkulup olarak zetor deneme bulusma gunu yapılmalı bence soylenıldıgı kadar var ıse guzel de reklam yapmıs oluruzz

Ona katılmak isterim, buluşmaları kaçırmamaya gayret ettim, çok şey öğrendim. Mesela buarada okurken; varı yoğu satıp 398 e yatırsaım vardı, taa ki buluşmada kullanma fırsatı buluncaya kadar, o zaman hayaller yıkıldı resmen, bu 398 ise evdeki 265 s 399 dedim o an.

aynen katılıyorum kardeş ya video atıp kanıt sunacan yada milleti enayi gibi görmeden al sana kanıt diyeceksın biz nezaman görürüz zetor 74 lük 398 i herkte yükte geride bırakır ozaman elini öperim o markanın ama yok 100 beygire eşit yok 150 ye eşit bunlar boş laf dimi
Benim dediğim fanatik deyilim artışını eksisini diyer formlarda paylaytim 75 lik tumosan kullandım pullukla cmylmzz abimiz bilir salirli Memmet zahireci oğlu enistemiz olur 75 lik newhollandi var kullandım pullukla bizim köyden 2075 başak aldilar deneme yaptık benim14 No pullukla 1 gidiyo bagriyo 2200 devirde 2 atiyon yemiyo Zetor bunlardan farklı videoyla falan olmaz binecen bi zetorun ustune kendin deniyecen ben sadece goruşlerimi sunuyorum kimseye git al demiyorum ben alırken kimseye sormadim

Emmim denemeden olmaz tabi konya fuarında inceleme fırsatı bulduydum 105in heykelini dikecek halimiz yok neticede bir kaç seneye değiştirmek istiyorum tabi patronla biladeri ikna etmek de zor 110 luk casein yanında değeri daha çok anlaşıldı onu aratmayacak peşindeyim açıkcası

Murat

Forterra HSX ile
Forterra HD

%90 aynilar

Arada 600 kilo Hd daha agir.. heavy duty.. daha buyuk agir kombine ekipmanlar icin..

Kol gucleri 8,5 ton ayni ama HD daha agir oturakli ve pahali..

Bide

Hsx 140 da bitiyor..

Hd 150 de bitiyor..

%90 aynilar motor-sanziman hep zetor..

Öylede umut abı ben görüştüm jd verıp aldık dıyor eskıyı arıyom dıyor kıme ınanayımne yapayım

Alala 150nin sahibi mi diyor.Ben onunla facebook uzerinden yorumlarda konustum biraz banada motor iyi alacaksan düşünme gibi bisey dedi.Zetorun sahibi tek biseyden yakindi ekranda bi isk yanmis filtrenin degismesi gerekiyormus.Filtreyi getirmediler diye yakindi.Çek cumhuriyetinden gelecek dedi