SATLIK ZETOR

4 ana 3 kademe bucuk var.. ister manuel kullan.. ister "auto" dugmeye bas.. kendi otomatik vites araba gibi gitsin..

Kaputta yaziyo

"Powershuttle"

"Automaticpowershift"

Silindir hacmi jd den dusuk ama tork/t. Yedegi daha yuksek..

Ayrica;

Muhtelif avrupa dergi-test merkezlerinde zetor 100-110 sinifinda EN az yakan 1. Ve 2. Cikiyor..

Foruma hepsini atmisimdir zaten vaktiyle..

power 110 ıle jd 5105 m sılındır hacmı ve tork olarak hemen hemen aynı torklar jd 420 zetor 440 sılındır hacmı jd 4.5 zetor 4.4 bu degerler yakın ıken cekıste bu kadar buyuk farklılık olabılır mı

Zetor 4156 cc net 4.2 diye gecebilir..

Jd 4515 civari..

Ayrica Tork kadar tork yedegi de önemli..

Sonra motor-sanziman ayni elden cikcak vs..

Jd yi kesinlikle kotulemiyorum.. dev traktorlerin kitabini yazmis..

Lakin acin tarihine bakin.. 1990 larda zetor a 50-100 bg arasi siparisle %100 komple zetor traktor urettirip ama kendi rengi ismiyle satmis..

Her isin bi uzmani var..

• Beğen
Tepkiler: haci 32120
Zetor 4156 cc net 4.2 diye gecebilir..

Jd 4515 civari..

Ayrica Tork kadar tork yedegi de önemli..

Sonra motor-sanziman ayni elden cikcak vs..

Jd yi kesinlikle kotulemiyorum.. dev traktorlerin kitabini yazmis..

Lakin acin tarihine bakin.. 1990 larda zetor a 50-100 bg arasi siparisle %100 komple zetor traktor urettirip ama kendi rengi ismiyle satmis..

Her isin bi uzmani var..

power ıle plus serısının farkı nedır abı

Haci abi

Zetor 110 - 463 tork %40 tork yedegi. %'ye vurdumu ciddi fark var jd ile..

Sen jd nin torka 420 demissin.. yedegi de %30.

Bi kiyasla istersen yerli-ithallerle..

---

Power-24/24

Plus-16/16 satil yok, otomatik sanziman yok

Geri kalan yapi %100 ayni..

• Beğen
Tepkiler: haci 32120

Torku morku bilmem..

90'lik Iyi bi tandem romorkla 15 ton yukle seri 6 ile kasise girerken rolantiye yakin dusuyo.. sonra vites dusmeden gaz yiyip kalkiyo ne dersen de..

As950-hidromek dahil camurda yagista cekiyo.. o na gore dusun iste..

Ustunde yazanin hep fazlasi vesselam.

Son cikan serilerden heralde yeniye benziyor adam bunu pesin aliyor sonra ayni sene satiyor dugun icin para var demek ki bu adamda para varsa dugun icin niye satiyor :)
Herseyinde bi kapasitesi var beygiri neyse surum dede beygirine gore gider oyle abartili abartili km varki imkansiz en fazla 1 veya 1.5 km oynar ayni beygirlerde ki motorlarda.
Ben burdada gordum bizzat yanina gittim surumde 7211 miydi neydi 2 taneydi 70 ve 80 bg di ben oyle abartili surum yaptigini gormedim beygiri neyi kaldiriyorsa oyle gidiyordu bg i sinifinda her motor gibi gidiyordu

Ayni degilde diyelimki jd-zetor tork ayni..

Jd-yedek %30
Zetor-yedek %40

Yabi jd zetordan %25 dusuk..

Duzde ayni gitseler bile rampada zetor gececek diye anliyom ben.. ki zetor un torkuda ciddi fazla..

Hepsi bi kenara..

Icraata bakalim.. sayisini unuttum yuklu as950'yi rahat cekiyo camur dahil.. surekli gubre-hafriyatta bana bu lazim..

Herkesin aradigi baska..

Reklam icin degil kapasitesini bil diye..

---

As950 nin bosu 10 tona yakin..

Son cikan serilerden heralde yeniye benziyor adam bunu pesin aliyor sonra ayni sene satiyor dugun icin para var demek ki bu adamda para varsa dugun icin niye satiyor :)
Herseyinde bi kapasitesi var beygiri neyse surum dede beygirine gore gider oyle abartili abartili km varki imkansiz en fazla 1 veya 1.5 km oynar ayni beygirlerde ki motorlarda.
Ben burdada gordum bizzat yanina gittim surumde 7211 miydi neydi 2 taneydi 70 ve 80 bg di ben oyle abartili surum yaptigini gormedim beygiri neyi kaldiriyorsa oyle gidiyordu bg i sinifinda her motor gibi gidiyordu

bende dıyorum fazla fark olamaz dıye ama kullanıcıları ısrarla ıddaa edıyor deneyıp görecegız

Arkadaş 1,1.5 km hızı nadasta az saniyor sanirim.7211 dedigin motor 66 hp.o motoru kiyaslerken onun modelindeki styer 70 56 o sinifin ve beygirin markalariyla kiyaslican.ozaman gorursun o farki.biz hala iddaa ediyoruz 106 hp zetorun 110 hp jd den fazla is yapacagini

Kararınız şimdiden hayırlı olsun. Ben de kendi adıma 146 tl lik traktör seçenekleri yazmak istedim. Mesela çok temiz 5455 , sıfıra yakın derecede temiz 5445 , sıfıra yakın nh t5070 , temiz tr6. 120, temiz maxxum 110 - 130 case. Deutz 5. 115 g. Aklıma bunlar geldi tavsiye niteliğinde. Büyük bir girişim olduğu için iyi düşünmek lazım 146. 000 tl büyük para

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77