SATLIK ZETOR

Haci abi telefonumun interneti bitmis galiba.. o yuzden geciktim kusura bakma:)

Oncelikle ciddi ciddi yeni motorundan sogumana uzuldum.. cidden zetor alacak olsan bile..

Sonrasinda lafi uzatmiyim ama oglunu motora bindirmeyecek kadar takim-taklavati ozel yaptiran yasli alamanci binicisinden bi ani;

Alamanyada gorup yada alamanci oglunun tavsiyesiyle hic bilmedigi halde zetor 84 aliyo..

Sifir ayarinda satliga cikariyo..

Anlata anlata bitiremiyo

O zaman Niye satiyon hacim dedim

Yeminle yiyenler jd bayiligi aldi.. 95 jd aldim onlardan sirf yiyenlerim diye ve jd yi ejdarha saniyordum..

Simdi zetor 84 le ayni yuku ayni vitesle hizla rampayi bitiremiyo dedi..

---

Gelelim soruna

Adam dugun yapmis ve 120 ufak geliyo.. 150 dusunuyo..

Al diye demiyorum.. sonucta zaten sifir motor almissin hsyrini gör.. ama bil diye diyorum Eger o 120 senin 105'i her konuda gecmezse..

Adimi-adresimi vereyim senette yapalim..

Begenmedigin gun geri ben alicam:)

Ama gecerse ne ismarliyacan sen o nu dusun:)

Zetor un burda adi sani bahti yok.. oysa ustunde 1 tane emanet civata yok.. %100 komple avrupa yoksa.. butun etiketlerini okuyabilirsin..

Tipini begenmessen eyvallah.. ama yakar/cekerini begenmezsen daha binecek motor yok o zaman:)

Oncelikle ciddi ciddi yeni motorundan sogumana uzuldum.. cidden zetor alacak olsan bile..

Sonrasinda lafi uzatmiyim ama oglunu motora bindirmeyecek kadar takim-taklavati ozel yaptiran yasli alamanci binicisinden bi ani;

Alamanyada gorup yada alamanci oglunun tavsiyesiyle hic bilmedigi halde zetor 84 aliyo..

Anlata anlata bitiremiyo

Niye satiyon hacim dedim

Yeminle yiyenler jd bayiligi aldi.. 95 jd aldim onlardan sirf yiyenlerim diye ve jd yi ejdarha saniyordum..

Simdi zetor 84 le ayni yuku ayni vitesle hizla bitiremiyo dedi..

---

Gelelim soruna

Al diye demiyorum.. sonucta sifir motor almissin.. ama bil diye diyorum Eger o 120 senin 105'i her konuda gecmezse..

Begenmedigin gun ben alicam:)

Zetor un burda adi sani bahti yok.. ustunde 1 tane emanet civata yok.. %100 komple avrupa yoksa.. butun etiketlerini okuyabilirsin..

Abi 120 degil 110luk.Ama dedigin hersey 110 icinde gecerli.senet yapabilirsin

Sende zetor var mıydı

Ben umut abiden once zetorcuyum.93 96 yillarinda 2 adet 7211 kullandik.ozaman bile 70 56 ya 8073 styer a ve o beygirlerdeki motorlara kök söktüren simdi ne yapmaz.biz gücünü ve cekisini cok iyi biliriz zetorun.ekonomik gucum olsa su motoru hic kacirmam.7211 sattiktan sonra yillarca pisman olan bir babam var.elimizden bikac marka gecti.ve esin dostunda motorunu kullandik.babam bi zetor bide simdi kullandigimiz sameyi cok begeniyor

• Beğen
Tepkiler: demirciler_14

Anlata anlata bitiremiyo

---

Gelelim soruna

Al diye demiyorum.. sonucta zaten sifir motor almissin hsyrini gör.. ama bil diye diyorum Eger o 120 senin 105'i her konuda gecmezse..

Zetor un burda adi sani bahti yok.. oysa ustunde 1 tane emanet civata yok.. %100 komple avrupa yoksa.. butun etiketlerini okuyabilirsin..

Tipini begenmessen eyvallah.. ama yakar/cekerini begenmezsen daha binecek motor yok o zaman:)

tesekkurler abı sanaa da zahmet verdık ınş dogru traktoru bulacagız

Anlata anlata bitiremiyo

---

Gelelim soruna

anladım dugun ııcn para lazım bunda ılerı gerı power shetl mı yoksa levyelı mı bunun sıfrı ne kadar acaba zam geldı mı

yok abı guvenımız sonsuz baskasının traktoru ıcın neden umut abı ıle senet yapalım olur mu oyle sey

Bizimki latife.işin dogrusu kardes(yasini bilmedigim icin boyle dedim)biz kefil olmusuz olmamisiz onemi yok.iş sende bitiyor alacak kullanacak sensin.Ama emin ol yakari cekeri elindeki jdden ustundur.zator veya bi baska markada alirsan Allah gule gule bindirmeyi nasip etsin.inşallah birdah pisman olmayacagin bir traktör alirsin

• Beğen
Tepkiler: haci 32120
Bizimki latife.işin dogrusu kardes(yasini bilmedigim icin boyle dedim)biz kefil olmusuz olmamisiz onemi yok.iş sende bitiyor alacak kullanacak sensin.Ama emin ol yakari cekeri elindeki jdden ustundur.zator veya bi baska markada alirsan Allah gule gule bindirmeyi nasip etsin.inşallah birdah pisman olmayacagin bir traktör alirsin

eyv abı kucugum sızlerden hayırlısı artık

Haci abi.. bunda tek parmaginla calisacak kadar guzel ergonomok bi satil var..

Videosu var youtubede izlersin..

O bise degil de.. bunda

Otomatik sanziman var 24/24 geri..

Kuyruk mili vites sayisinca doner.. sulamaya birebir.. ideal devir hiz vitesini buldugundan inanilmayacak kadar az yakar..

Kabin yolcu koltugu guzel genis

Lakin kabin ici malzemesi normal.. ahim şahım degil..

Benim bulabildigim zetorlarin tek kusurlari uzun cekileri..

Tandem 8-10 tonun uzerine dayanirda dayanmaz.. motor cekmese yavas gitse belki dayanir.. biz 90 liga 22 tona kadar attik.. 15 tona kadar cok rahat son surati vuruyo.. cok rahat.. her yukte de yolu bulsun son gaza yakin vuruyor-vurdu..

Hizli gidincede suanki uzun ceki dayanmiyor.. kisa asansore ne takarsan tak korkma.. sadece vida gevsekse 360 derece donuyo oraya dikkat lazim..

Eski kasa uzun cekiler kademeli-merdiven gibiydi o bu yenilerden cok iyi..

Ama boyle bi isin olursa ya asansore takilir.. ya bizim gibi ozel uzun ceki yaptirilir olur biter..

Yakar/ceker/hararet/dogunun kisinda rahat calisma bunlarin hepsi garanti..

Atabilirsem bikac power binicisi telefonu atayim yarin kendin sor en iyisi.. akil akildan ustundur.. kullanandan duy..

Ha bu gavurcugu niye bu kadar methediyon dersen.. neyse o.. ora bura montaji karmasi.. surdan gelmis burya gitmis.. bilmem ne.. ici sura motoru bura yok..

Alayi zetor alayi tek bi fabrikadan cikiyo.. ne aldigini biliyon yani..

Haci abi.. bunda tek parmaginla calisacak kadar guzel ergonomok bi satil var..

Videosu var youtubede izlersin..

O bise degil de.. bunda

Otomatik sanziman var 24/24 geri..

Kuyruk mili vites sayisinca doner.. sulamaya birebir.. ideal devir hiz vitesini buldugundan inanilmayacak kadar az yakar..

Kabin yolcu koltugu guzel genis

Lakin kabin ici malzemesi normal.. ahim şahım degil..

Benim bulabildigim zetorlarin tek kusurlari uzun cekileri..

Tandem 8-10 tonun uzerine dayanirda dayanmaz.. motor cekmese yavas gitse belki dayanir.. biz 90 liga 22 tona kadar attik.. 15 tona kadar cok rahat son surati vuruyo.. cok rahat.. her yukte de yolu bulsun son gaza yakin vuruyor-vurdu..

Hizli gidincede suanki uzun ceki dayanmiyor.. kisa asansore ne takarsan tak korkma.. sadece vida gevsekse 360 derece donuyo oraya dikkat lazim..

Eski kasa uzun cekiler kademeli-merdiven gibiydi o bu yenilerden cok iyi..

Ama boyle bi isin olursa ya asansore takilir.. ya bizim gibi ozel uzun ceki yaptirilir olur biter..

Yakar/ceker/hararet/dogunun kisinda rahat calisma bunlarin hepsi garanti..

Atabilirsem bikac power binicisi telefonu atayim yarin kendin sor en iyisi.. akil akildan ustundur.. kullanandan duy..

Ha bu gavurcugu niye bu kadar methediyon dersen.. neyse o.. ora bura montaji karmasi.. surdan gelmis burya gitmis.. bilmem ne.. ici sura motoru bura yok..

Alayi zetor alayi tek bi fabrikadan cikiyo.. ne aldigini biliyon yani..

eyv abı bılmez mıyım aldıgım malı bunda vıtesler dugme ıle mı yoksa kol ıle mı otomatık olduguna göre dugme ıle olması lazım yanı a b c d dugmelerı var demı 4 takvıye herhalde