SATLIK ZETOR

O kadar köklü bi markanın hararet sorurununu çözememesi tuhaf . Benim ls allahtan böyle değil . Piyasası yok diyodumya artık nhleri jdleri tümosanları görünce çok iyi bi traktör oldugunu anlar oldum . Tabi gelişmesi lazım ama şuanki yerlilerden iyi .

Zetor iyi hoşta bence icine sesi çok alıyo.bide artık bi atılım yapması lazım ne biliyim köy köy dolaşsın gerekiyosa tanıtsın test ettirsin güven hissi verdimi bu iş olur. Öyle fuarla felan çok zor

• Beğen
Tepkiler: somy ve UÖZKAN.77
O kadar köklü bi markanın hararet sorurununu çözememesi tuhaf . Benim ls allahtan böyle değil . Piyasası yok diyodumya artık nhleri jdleri tümosanları görünce çok iyi bi traktör oldugunu anlar oldum . Tabi gelişmesi lazım ama şuanki yerlilerden iyi .

Zetor iyi hoşta bence icine sesi çok alıyo.bide artık bi atılım yapması lazım ne biliyim köy köy dolaşsın gerekiyosa tanıtsın test ettirsin güven hissi verdimi bu iş olur. Öyle fuarla felan çok zor

Zetorun bolge bolge ve tarimda onde olan illerde tanitim tarla günü yapmasini aynen siz gibi dusunuyorum.kendini ispatlarsa satislari artacaktir

Zetorla binmeyen görmeyen kullanmayan arkadaşlar zetora parca deyin servis ikinci el piyasası deyin nederseniz deyin ama kesinlikle güç demeyin kullandığınız gördüğünüz tüm markalardan farklı 75 lik traktorlerden 4 markayida kullandım tarlada onlar 75 lik ise benim Zetor 90 onlarin yanında bahsi geçen 110 luk zetoru 125 lik gozuynen bakın yalanda yok hilafta yok ister inanın ister inanmayın

Son düzenleme:
Simdi jd asirlik firma oldugunu gosterip..

Evet bu seride bu hata var, farkindayiz ve duzeltcez azicik sabir.. dese eyvallah.

Ruzgara karsi surme ne demek..

O zaman alin bunu ruzgarli havada gidebilen modelinizi verin.. yada parami..

Gecen bi de tarla surerken klimayi acma yoksa hareret yapar diyen nh muduru vardi..

---

Sogutma sisteminde belki bulamadiklari belki bilipte ugrasmadiklari bi sorun var..ama yeni motor verdiklerine gore biliyolar-kabul ediyolar ama cozemiyorlar demekki!

Bilgi belge vs iyi sakla..Ayni kusur devam ettimi parani geri alma hakkin var kanunen..

Dostca bi tavsiye parani geri al..

Sonrada ruzgarda da binilebilen bi motor al.. zetor da sart degil..

Bunlar hep ciftcinin orgutsuzlugunden.. bosluktan yoksa o lafi kimseye diyemezdi..

Ben pullukla 9.5 km hızı bulduğum oldu 4 lü 14 numara ile duvar gibi rampalardan kum yüklü seri 5 ile 30 km süratle çıktığım oldu 11 li geniş ara yüksek bacak kazayağını 15 - 17 kmh ile çektiğim oldu.bu motorların tork ve tork yedeği mükemmel..En kötü tavda 45 - 50 cm batıyor pulluk seri 1 ile 5.5 kmh hiç zorlanmadan çekiyor 17 gaz ile..2.2 litre yakıyor en zor şartlarda..
arkadaş iyi güzel söylüyrsunda kanıt varmı elınde bence çok sallıyosun
en kötü tavda 45 50 cm nedemek ? demeki ilk bahar nadasında pulluk çizgisi bele kadar derin olacak
kazayağı gider ona bişey diyemem
bende 3105 var anlattıklarına göre ya senın motor 150 beygir yada bizi enayi görüp kuru sıkı sallıyosun.
bizde köy cocuğuyuz traktörle büyüdük iyi kötü biliyoruz altındakı motor altı üstü 75 beygir motor onunda elınde gelebilecek iş var akıl var mantık var
he unutmadan senın 75 lik 4 lü 14 numara puluğu 9 km hızla çekiyosa binim phantom 3105 EN KÖTÜ TAVDA 7 li 18 inc pulluğu 15 km hızla çekiyor normal tavı hiç demiyim(!)

Baki nin motor 75 degil 84.41

isterse 144 beygir olsun ben de Yozgatlıyım pulluk bu sene memleketimizde yağışsızlıktan dolayı o kadar inemez inse bile batsın 45cm'ye hangi motor olursa olsun 9 km ye çıkamaz.soba gibi kesek çıkıyor.benim pulluğum 1040 kg o bile bazen batmıyor istediğim derinliğe ve 112 hp olmasına karşın traktörün canı çıkıyor.Ben zetor düşmanı değilim aksine 150 hd yi her alanda överim ve crystal e bayılırım.Ama en ufak tarktörünü bile göklere çıkarmaya çalışınca insanın temelli hevesi kaçıyor.

isterse 144 beygir olsun ben de Yozgatlıyım pulluk bu sene memleketimizde yağışsızlıktan dolayı o kadar inemez inse bile batsın 45cm'ye hangi motor olursa olsun 9 km ye çıkamaz.soba gibi kesek çıkıyor.benim pulluğum 1040 kg o bile bazen batmıyor istediğim derinliğe ve 112 hp olmasına karşın traktörün canı çıkıyor.Ben zetor düşmanı değilim aksine 150 hd yi her alanda överim ve crystal e bayılırım.Ama en ufak tarktörünü bile göklere çıkarmaya çalışınca insanın temelli hevesi kaçıyor.
Yozgatın neresindensin

Bende sarikayaliyim hangi koy

Bahadın kasabası.Bilirim Sarıkaya'yı alışverişimiz genlede tekin tarım aletleri ve shell bayisinden olur. çerezlik ayçiçeği ekimi yoğun olduğu için arazi kiralama işi de çok olur köyümüzden sarıkaya köylerine gidip.çıkrıkçı,babayağmur,alifakılı,doğansaray köylerinde yıllardır çalışan tanıdıklarım var.Tanıştığımıza memnun oldum.