SATLIK ZETOR

Kur-an'a el basarım ki yapılan yorumlarda hiç bir abartma yok.isterseniz benim motoru deneyenlerin telefonunu vereyim olumsuz yorum yapanlar arasın sorsun nasıl iş yaptığını..hileli videolarla bu iş olmaz gerçek kişilere sorsunlar derim.

Vallaha benim yüzümü kara çıkarmadı tarlaya varıp işi görmeden geri getirtmedi.hatta deutz foton gibi çiftçekeri olan kişilerinde gidip pancar yerlerini beraber hazırladık köydeki en büyük numaralı pulluk senin en derin bu sürer dediler sürdük aynı pulluğu daha önce söylediğim gibi 80 bg sınıfındaki motorlar bunun gibi seri götürememiş 2 nin 2 siyle anca götürdü 2 nin 3 üyle ne kadar gaz verirsek verek pulluk diz kapağı seviyesine iniyor motor bu pulluğu götüremiyor stop ediyor dediler..

Mibzerde'de tek çeker MF iş yapmadı MF-188 - 165 - 178 benim çin malı zetor yarım kalan işlerini bitirdi.. :) :) .. İş bitiminde kahvehanelerde benim motoru tartışmışlar -arkasında mibzer top gibi sekiyordu bizim motorların arkasında tohumları götürmediği yerde bu tazı gibi gidiyor, demişler..hatta şu an benim çin malı :) :) zetoru kıskananda çok..

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
yok ben övmedim sadece gerçeklerden bahsettim toplanmışsınız buraya zetorda zetor kabak tadı verdi. gördüğün gibi o fiyatlara ne motorlar var.

Biz kimseye bisey itelemeye calismiyoruz sen anlamak istemiyosun.ikincisi sen nasil mfyi jdyi yada baska markayi ovuyorsan bizde zetoru begeniyoruz ve sevdigimizi soyluyoruz.Ayrica kabak tadi verdiyse kabagi tencereye koy seker at al sana kabak tatlisi tadindan yenmez valla

20000 e sahin var bu ulkede buna 20000 verenle 95 model 285e 35000 verene diyecek bisey bulamiyorum

abi benim anlatmaya çalıştığım olay tam olarak bu bizim millet bir at gözlüğü takmış bildiğinden başkasına şaşmıyor, başka bir örnek verecek olursak böyle pahalıcı bir esnaf vardır ilçelerde köylü yılların esnafı diye gider ordan alışveriş yapar, ya abi biraz dışarıya bakının dünyada sadece MF, NH, JD. Traktör üretmiyor bir sürü traktör markası var teknoloji gelişti yerli yabancı bir sürü marka var, traktörü alır almaz tarlada kalacam korkusundan çıkın, bu meret adam gibi kullanınca hiç parça kırdığı olmaz, 7250 saatte hiç sıkıntım olmadı. yada hemen satmayı düşünmeyin bizim millet alır almaz satmayı düşünüyor, kardeşim o zaman nye alıyorsun sen bunu, acil durum için paraysa mal satılır, mal yerine gelir ama alet edevat pahalanır, 6000 saatte fiat 70 56 ya 55000 istendiğini gördüm el insaf yani örnekler çoğalır akşama kadar

abi benim anlatmaya çalıştığım olay tam olarak bu bizim millet bir at gözlüğü takmış bildiğinden başkasına şaşmıyor, başka bir örnek verecek olursak böyle pahalıcı bir esnaf vardır ilçelerde köylü yılların esnafı diye gider ordan alışveriş yapar, ya abi biraz dışarıya bakının dünyada sadece MF, NH, JD. Traktör üretmiyor bir sürü traktör markası var teknoloji gelişti yerli yabancı bir sürü marka var, traktörü alır almaz tarlada kalacam korkusundan çıkın, bu meret adam gibi kullanınca hiç parça kırdığı olmaz, 7250 saatte hiç sıkıntım olmadı. yada hemen satmayı düşünmeyin bizim millet alır almaz satmayı düşünüyor, kardeşim o zaman nye alıyorsun sen bunu, acil durum için paraysa mal satılır, mal yerine gelir ama alet edevat pahalanır, 6000 saatte fiat 70 56 ya 55000 istendiğini gördüm el insaf yani örnekler çoğalır akşama kadar

Isteyen istedigini alir.biz burda kicimizida yirtsak zetor diye sadece binicis meraklisi motoru bileni alir.Mesela bende mfyi kapiya koymam ama buda begenmedigim anlamina gelmez.zevkler renkler farklidir

• Beğen
Tepkiler: YİGİDO
Isteyen istedigini alir.biz burda kicimizida yirtsak zetor diye sadece binicis meraklisi motoru bileni alir.Mesela bende mfyi kapiya koymam ama buda begenmedigim anlamina gelmez.zevkler renkler farklidir

aynen öyle abi ben mf kullanıyorum ama yerlere göklere sığmayacak birşey değil başıma pehlivan Koca Yusuf olmadı, işimi görüyor bende ona hakkıyla bakıyorum, mesele aslında insanlarımız çevresine ve yeniliğe açık olmayışı sonuçta zevk meselesi kimseyi kötülemek şöyledir böyledir demek yakışık almaz binicisi memnun o zaman binicisi için çok iyi bir marka, binmeyen de şahsen dener ona göre yorum yapar ne diyelim.

• Beğen
Tepkiler: arapörenli
Abi 3 yıl önce traktor almaya çıktım geziyorum galeriye gittim 640 var 7056 var sordum 640 kaç para 26000 lira dedi neymiş bu böyle dedim 85 model tutulan model dedi 7056 yi sordum 35binlira dedi bu niye yüksek dedim piyasada en çok alınan satılan traktor dedi

Erzurum gittim üniversal traktor için oda olmadı
Ankara Polatlı da bunu buldum zetoru 35000 yazmışlar gittim baktım butcemin yettiği hayal ettiğim traktörlerin çok çok ötesinde aldım geldim geçen hafta malların yemi bitti tk koparatifine gittim göz gözü görmüyor tpiden yollar kapanmış tipi surmus kaloriferi açtım dışarda adam 5dakka dursa donar ben terleye terleye yemini getirdim arkadaşıma soruyorum 40000 binlira veripte aldığım 285 traktorun le gitmeyi birak calistiramassin bile o sovukta

Abi 3 yıl önce traktor almaya çıktım geziyorum galeriye gittim 640 var 7056 var sordum 640 kaç para 26000 lira dedi neymiş bu böyle dedim 85 model tutulan model dedi 7056 yi sordum 35binlira dedi bu niye yüksek dedim piyasada en çok alınan satılan traktor dedi

Erzurum gittim üniversal traktor için oda olmadı
Ankara Polatlı da bunu buldum zetoru 35000 yazmışlar gittim baktım butcemin yettiği hayal ettiğim traktörlerin çok çok ötesinde aldım geldim geçen hafta malların yemi bitti tk koparatifine gittim göz gözü görmüyor tpiden yollar kapanmış tipi surmus kaloriferi açtım dışarda adam 5dakka dursa donar ben terleye terleye yemini getirdim arkadaşıma soruyorum 40000 binlira veripte aldığım 285 traktorun le gitmeyi birak calistiramassin bile o sovukta
Aha tam benimde zetor serüveni böyle başlamıştı bende 640 fiat sormuştum galerilere aynı fiyatları banada söylemişti benim zetoru alma şekli aynı sizinki gibi olmuştu..

• Beğen
Tepkiler: arapörenli
Ama zetor alma Ercan.zetordan sonra erkuntu satip buyuk zetor alma niyetin doğabilir

Abi zetora lafım yok hatta bi gün eskişehirde denk geldi sesini çok beğendim yeni bir traktördü. inanıyorum bir çok markadan iyi bu markayı da Umut abi sayesinde iyice öğrendim. O alacağım markaların biri belkide zetor olamaz mı?

400e yakın mesaj yazıldı bu konuyu zetorcuların muhabbet köşesine eklenmeli bence.
Markanıza ve şahsınıza saygım var eyvallah.
Ortada tartışılacak o kadar büyük bir dert yok.

Ama zetor alma Ercan.zetordan sonra erkuntu satip buyuk zetor alma niyetin doğabilir
İlerde kısmet nasip olursa ben zetorun 120'liğini alırım çok güzel bu makina..önceleri sürekli 80.3 erkuntla çalışırdım sahiplerine sormuştum erkunt alsam bana yararmı demiştim kullanıcıları sana bu makina yaramaz alacaksan 4 piston al demişlerdi çift çeker de 3 piston iş yapmıyor çekmiyor demişlerdi bu Zetor kısmet oldu..

Abi zetora lafım yok hatta bi gün eskişehirde denk geldi sesini çok beğendim yeni bir traktördü. inanıyorum bir çok markadan iyi bu markayı da Umut abi sayesinde iyice öğrendim. O alacağım markaların biri belkide zetor olamaz mı?

400e yakın mesaj yazıldı bu konuyu zetorcuların muhabbet köşesine eklenmeli bence.
Markanıza ve şahsınıza saygım var eyvallah.
Ortada tartışılacak o kadar büyük bir dert yok.

Tabiki olur Ercan.Benim sen gibi düşüncesi olan insanlara saygim sonsuz.Biz zaten kimsenin kalbini kirmak yazmiyoruz ama bazilari cins cins yorum yapinca ister istemez bazen sertlesiyor muhabbet.Keske senin gibi birileri zetoru alip denese objektif sekilde degerlendirir

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ

Tabiki olur Ercan.Benim sen gibi düşüncesi olan insanlara saygim sonsuz.Biz zaten kimsenin kalbini kirmak yazmiyoruz ama bazilari cins cins yorum yapinca ister istemez bazen sertlesiyor muhabbet.Keske senin gibi birileri zetoru alip denese objektif sekilde degerlendirir

Teşekkür ederim abi.
Düşüncelerimi anladığınıza çok sevindim.
Allah herkesin gönlüne göre versin. Canınızı sıkanları boş verin benimde bizimde başımıza geliyor ama sabır güzel bişey tavsiye ederim.
İnanın açtığım erkunt konularında öyle cevaplar hakedenler oldu ki ben işi bozmadan devam ediyorum hatta o kişilerin konularına bile içtenlikle yaklaşıyorum.
Kalp kırmak bize yakışmaz, birlik beraberlik yakışır.
Zetor erkunt mf jd... o da bizim takımlarımız.

Hakikaten kaloriferi çok güzel aynı çorum kaloriferi gibi bizim buraların soğuğunda aynı sobanın dibine oturmuş gibi ısıtıyor içeriyi..-20 , 30 lu derecelerde de tek marşta alıyor maşallah..
Yazin tarlada yoldada buz gibi içerisi kazaya çektik okadar toz toprak sıcagin altında aç klimayi
Bak keyfine
Bedava keyif adam iş yapmaktan zevk alıyor komsunun 265 orijinal kabinli traktörü var kültivatör çekerken tarla çok tikenli kültivatör ottan copten tikanmis başa variyim temizlerim demiş ya başa varamamış motor tarlaya çökmüş
Kasintiya almış kendini cagrdi beni gittim yanına çektim çıkarttım kafa göz tozun içinde kalmış niye dedim kapatsana kabının camlarını dedim
8 ayın Sıcagi duruluyomu motorun içinde diyo. 😊 durulmaz tabi kliması yok 35000 liralık motorun😀😀