SATLIK ZETOR

Ahgbun.. ahir/ciftlik gubresi:) topragin gercek ilaci..

---

Haci.. izmir i gelemem zaten zetor katiliyo mu bilmiyom.. ama Allah nasip ederse konya ya gelmek istiyom..

Yaklassin haberlesiriz..

---

Yigido.. 74 sifir cikmiyo.. 80 oldu..

Temiz 64-74-84.. 35-45 bin tl

Sifir 80 alcam dersen opsiyon seri vs derken liste fiyati 110 bin den basliyo gidiyo..

Asberk.. o 5211 in aynisi forumda ali öz de var o bilir..

Lakin cok memnun.. yine kizcaksiniz ama kendinden buyuk motorlarla rahat gidiyo diyo.. yine de sor..

Yine corum da benden catlak bi zetor cu var onda da ayni var.. 4-14 takmis videosu var.. inanmadim atti videoyu.. burda da paylastim zetor kismina bak.. efsane 5211 diye attim..

---

Satilik olan 5211 e gelince

90 larda cikmis.. biniciden temiz bulmak cok zor yani..
10 ileri 2 geri
3 silindir
Motor-sanziman zetor.. hatta komple zetor
Kompresor-hava olacak

Kalip-dizayn 52'lik motorlardan buyuk..

Oyle bi motor iste..

cumanız mubarek olsun arkadaslarr

zetora pırım yaptırdık hadı arkadaslarr devamm bız az daha konusursak o ılan 150 olacakk

bu ılandakı tek ceker zetor hakkında bılgı lazımm zetorcu arkadaslarr yedek parca felann yakıt
https://www.sahibinden.com/ilan/is-...ker..1990-model..volkan-tarim-339110888/detay
Trakyada o tarz 5211 ve 7211 mevcut, kullanıcısı da var. Ama çoğu bakımsız vaziyette. Ustalar öyle böyle yapıp yürütüyor. Bizim köyde 7211 kullanan var bir tane. Gözlemlediğim kadarıyla Steyr 8073 ayarında ve performansı civarında makine. 5211 alan da oldu komşu köyden, -- özür dileyerek yazıyorum-- hayır görmedi, sattı. Alınır mı alınmaz mı sizin kanaatiniz. Ama kapasitesi kadar makine, ondan çok ceker, yaninda yürüyemez bos muhabbet, fazlasını beklemek ne kadar doğru bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk