SATLIK ZETOR

Eyvallah umut abı konu nerelere geldı hıc olmadık şeyler çıktı neyse ızmır ve Konya fuarına katılıp Konya'da noktalamayı düşünüyorum

Bugun sirf senin icin aradim buldum zetor 150 nin gercek sahibini:)

Koyde 140 da var bizim 150 de.. kucuk epey var ama cevrede en buyukler bunlar dedi.. yakar/ceker memnunuz hararet mararet yok..

Buzim R Serisi jd'ye gore biraz sade biraz gara duzen..

Sadece servis usta endisemiz vardi..

Suan fendt ten bi eleman zetor-konya ya gecmis.. surekli arayip soruyo sagolsun baska da derdimiz kalmadi..

Dedi aynen..

Bilgin olsun..:)

---

Sorun olsa kucuk - buyuk hepsinde olur.. TEK bi fabrikadan tek kalite tek standart cikiyo.. aynen tahmin ettigim gibi ama teyit ettik iyi oldu.

Selamlar arkadaşlar bir zetor kullanıcısı olarak biraz geç farkettim konuyu ama bütün mesajlarıda okudum tatlı tartışmalarında olsa güzel eğlenceli atışmaşarda olmuş...
Bu bağlamda benim ekleyeceğim pek fazla birşey yok umut özkan sayesinde bir 6441 zetorum oldu yine pazarlığını bitirdiğim ikinci 10641 i alacağım inşallah zetoru görüp kullanmadan nasıl bir makina olduğunu anlamak yorum yapmak biraz yanlış olur .
Benim size teklifim istanbul beykozda yaşıyorum 62 hp zetorum var 4 12 alplerim 10 tonluk palazoğlu romorkum 240 hisarlar rotavatörüm var bunları her toprak da her mevsim de hiç zorlanmadan az bir yakıtla çekiyor yol yemek masraflarınız bana ait istediğiniz kadarda zorlayabilirsiniz eğer 62 değil 80 hp kadar herhanbir motordan üstün gelmezse buraya allah rızası için yazın alıp almamakda insanlar öyle karar wersinler..
Umut özkana sebep olduğu için tekrar teşekkür ediyorum onun söylediği her sözün altına imzamı atarım..

Selamlar arkadaşlar bir zetor kullanıcısı olarak biraz geç farkettim konuyu ama bütün mesajlarıda okudum tatlı tartışmalarında olsa güzel eğlenceli atışmaşarda olmuş...
Bu bağlamda benim ekleyeceğim pek fazla birşey yok umut özkan sayesinde bir 6441 zetorum oldu yine pazarlığını bitirdiğim ikinci 10641 i alacağım inşallah zetoru görüp kullanmadan nasıl bir makina olduğunu anlamak yorum yapmak biraz yanlış olur .
Benim size teklifim istanbul beykozda yaşıyorum 62 hp zetorum var 4 12 alplerim 10 tonluk palazoğlu romorkum 240 hisarlar rotavatörüm var bunları her toprak da her mevsim de hiç zorlanmadan az bir yakıtla çekiyor yol yemek masraflarınız bana ait istediğiniz kadarda zorlayabilirsiniz eğer 62 değil 80 hp kadar herhanbir motordan üstün gelmezse buraya allah rızası için yazın alıp almamakda insanlar öyle karar wersinler..
Umut özkana sebep olduğu için tekrar teşekkür ediyorum onun söylediği her sözün altına imzamı atarım..

Hadi hayirli olsun ikinci zetorun.mahsuru yoksa nerdeki zetoru aldiniz

Osman gercekten mahcup ettin beni..

bi sozumuze itimat edip surdaki kucucuk tanisikliktan gormedigin motoru aldigin icin sen varol sen sagol..
Umut abi aslında zetorculari bi çatı altında toplasak Zetor clup gibi bisey burda bize kimse inanmıyor alay ediyorlar adam 6441almis kullanmış nasıl memnun olmuski 10641 alacak sanki yalan söylüyoruz milleti kandiryoruz

Zetor'u ilk getirdiğimde benimle dalga geçmişlerdi adı şanı duyulmadık makina aldın diye.pulluğun küçük ondan show yapıyorsun şaseye kadar indiriyorsun motor çekiyor diyorlardı.aynı pulluğu erkunt 90,tümosan 8175,deutz 75,nh 90 da denedik zetor kadar seri gidemediler ve bu bahsettiğim markaların kullanıcıları da test etti motoru şimdi çekişi ve yakıtına kimse birşey diyemiyor..

Ben diyorum ki benim zetor pulluk'ta çok yakıyor sanki diyorum...motoru test edip kullanan abilerin cevabı;
-Bu motor çiftte MF 165 ten az yakıyor çokta seri gidiyor, demişlerdi..

Hatta heveslisi çok burda ama sırf parça ve servis sıkıntısı yaşarız korkusundan yönelmiyorlar bu markaya..

Bugun sirf senin icin aradim buldum zetor 150 nin gercek sahibini:)

Koyde 140 da var bizim 150 de.. kucuk epey var ama cevrede en buyukler bunlar dedi.. yakar/ceker memnunuz hararet mararet yok..

Buzim R Serisi jd'ye gore biraz sade biraz gara duzen..

Sadece servis usta endisemiz vardi..

Suan fendt ten bi eleman zetor-konya ya gecmis.. surekli arayip soruyo sagolsun baska da derdimiz kalmadi..

Dedi aynen..

Bilgin olsun..:)

---

Sorun olsa kucuk - buyuk hepsinde olur.. TEK bi fabrikadan tek kalite tek standart cikiyo.. aynen tahmin ettigim gibi ama teyit ettik iyi oldu.

abı Allah razı olsun zahmet edıyorsun bızler ıcın hakkın ödenmez ıns tanısmak nasıp olur fuarlara katılacak mısınız aksılık olmaz ıse