Mazot desteği ve masraf kesinti

Biz daha alamadik bizim tc no 8 haftaya insllah millet bitirdi aldigi destegi ben anlamiyom arkadas neden 3 gun ara ile degilde 1 hafta ara ile veriliyo bunu banka 15 gun kullaniyo benim parami benim buna itirazim var 1 hafta gec ver hepsini birden ver bukadar haksizlik olmaz

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
%4 kesinti oluyor. İlçe tarıma sorduk. %2 Suriyelilere yardım %1 ziraat bankası komisyon. %1'in nereye gittiğini onlarda bilmiyor.
Vay arkadaş sanane benim kime yardım yapacagımdan.edeceksemde kendi etrafımda o kadar yardıma ihtiyacı olan var ki..onlardan suriyeliler sıra gelmez..devletin önce kendi içindeki ihtiyaç sahiplerine yardım etmesi gerek..

%4 kesinti oluyor. İlçe tarıma sorduk. %2 Suriyelilere yardım %1 ziraat bankası komisyon. %1'in nereye gittiğini onlarda bilmiyor.
Sizin ilçe tarım üfürmüş biraz. Bu %4 kesinti destekler cıktığı zamandan bu yana var.
İlçe tarım cokmu masum bu konuda her dosyadan neden para alıyorsunuz diye onlarada sorsaydınızya ne cvp vereceklerdi.

Sizin ilçe tarım üfürmüş biraz. Bu %4 kesinti destekler cıktığı zamandan bu yana var.
İlçe tarım cokmu masum bu konuda her dosyadan neden para alıyorsunuz diye onlarada sorsaydınızya ne cvp vereceklerdi.
Sakin biraz. Eskiden askıya çıkan destek 1000 lira ise hesaba en az 990 lira yatıyordu. Banka işlem ücreti alıyordu bir tek. Biz aldığımız destekten kaç yıldan beri ne kadar kesinti yapılıyor biliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Yyyggg
Sakin biraz. Eskiden askıya çıkan destek 1000 lira ise hesaba en az 990 lira yatıyordu. Banka işlem ücreti alıyordu bir tek. Biz aldığımız destekten kaç yıldan beri ne kadar kesinti yapılıyor biliyoruz.
Arkadaşım ben gayet sakinim ,inanki desteklerden kesintiye senin kadar benimde canım sıkılıyor . bu kesinti işinide eski konuları bi oku actığım konulara bi bak .

• Beğen
Tepkiler: Laser master