Mazot desteği ve masraf kesinti

Traktör için TKK dan kredi çekecek olduk, kredi miktarı + kar miktarı + faiz ,dosya v.s. gibi duyum aldık. Ekipmanı kendi satmış, üstüne kar koyup, üstüne kredi verir gibi görüntü var, konu hakkında bilgisi olan var mı ?
Yanlış anlamışta olabiliriz, işlem sırası ne oluyor?
Ödenecek taksitler ve toplam para önemli
Bunlar konusulmali
Uygun ise alınır değilse başka yere danisilir
Bence boyle Hocam

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Traktör için TKK dan kredi çekecek olduk, kredi miktarı + kar miktarı + faiz ,dosya v.s. gibi duyum aldık. Ekipmanı kendi satmış, üstüne kar koyup, üstüne kredi verir gibi görüntü var, konu hakkında bilgisi olan var mı ?
Ben daha once mibzer aldim 4 yil odemeli mibzer bayi fiyati 8500 du tkk 600 lira komisyon 4 yil odemeli 2650 tl taksitlr

Arkadaşlar hepinizede teşekkürler yorum yazan arkadaş özelden yazdı ,zaten bende ne maksatla yazdığını anladığım için ortam gerilmesin diye sade dilde cvp yazdım.
Beni savunan dostlarıma teşekkürler.
İyi kötü 7 yıldır siteye üyeyim ve bu tür ortamlarda kimin ne maksatta yazdığını çözmüş durumayım

Tkk değilde zıraat bankası şartları daha uygun bence
Zıraan bnk 50 bine kadar kredi faiz oranları cok uygun bence zıraat bnk bi mrçt edin.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Beyler sanki arkadas kinaye yapmis gibi ;) Haci Mehmet abi de kinayesini anlamis ve ses etmemis bence ortada bi sorun yok gibi yinede yorumlarimizi yazarken karsimizdaki insanin abimiz hatta babamiz yasinda olabilecegini goz onunde bulundurmakta fayda var. Saka bile herkese yapilmaz ölcu ister ;)

Hacı Mehmet Coşkun beyle aşağı yukarı aynı yaştayız. Evet siz doğru anlamışsınız kinayeyi ama işte keşke okusalardı öyle yazsalardı Hacı Mehmet Coşkun zaten yazdı ne demek istediğimi anladığını.

s.a beyler.
mazot desteği alanlar acaba yem bitkisi desteğinide berabermi aldınız yoksa ayrı ayırımı (yada daha almadınızmı)

bu arada mazot/gübre desteğimiz bugün yatmış yaklaşık 250 tl kesinti yapmışlar.
pazartesi ilk iş nedenini sorup,mantıksız bir cevap alıp,küfür ederek bankadan ayrılmak ;;,,

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci70
s.a beyler.
mazot desteği alanlar acaba yem bitkisi desteğinide berabermi aldınız yoksa ayrı ayırımı (yada daha almadınızmı)

pazartesi ilk iş nedenini sorup,mantıksız bir cevap alıp,küfür ederek bankadan ayrılmak ;;,,
Abi 250 tl % kac kesinti olmus 250 deyince 10000 binliradanmi yoksa 1000 liradanmi kesilmis

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
cemal seconun dediği gibi o civarda bir paradan kesilmiş.
ne hakları var arkadaş.
bari deki eline geçene kadar süzecem sana destek veriyim derken bişey bırakmayacam.
bıktım valla ziraatin çiftçiyi yemesinden.
Yusuf dostum zıraat bnk daki elamanların sana verecegi cvp beyefendi bu kesintinin bizimle alakası yok kesintiyi sizin adınıza fona aktarılıyor diyecekler.
Bu kesinti işini rahmetli Hakan abiyle cok araştırdık hatta daha önceki konulardada var %4 kesinti bütün tarımsal desteklerden kesiliyor.

s.a beyler.

On numara[emoji1] [emoji1] [emoji1] vallahi maşallah [emoji3] [emoji3] [emoji3]

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Yüzde 4 kesinti yapıyorlarmış bizim tc sonu 8 daha almadık.
haci niye bize herşeyi kestikten sonra net ödeme bu kadar destek verecez demiyorlar.
kırpık kırpık bişey kalmıyor çamur ettiler.
On numara[emoji1] [emoji1] [emoji1] vallahi maşallah [emoji3] [emoji3] [emoji3]
sen epeydir neredeydin paşa.
2185 askıdaki para hesaba yatıpta çektiğim 2085 tl ha 5 tlyide bankamatik beğenipte vermiyor
ucunundan gösterip vermemek buna derler.