Massey Ferguson 5450 yakıt tüketimi

5455lerde enjektör sorunundan bahsediliyordu.öyle bişey var mı.varsada hallediliyor mu

Ben enjektör sorunu vs yasamadım. Common rail teknolojisi olduğu için yakıt seçiyor. Hasas. Biz hiç farklı yerden mazot almadık devamlı Shell ile çalıştık en ufak sorun olmadı. Bu sorunu yasayanlar genellikle ucuz mazot kullananlar veya mazot bidonlarına vs temizliğine dikkat etmiyenler.

Sakin ol paşa sakin ol, hatırladım seni geçenlerdede John deere R serisi için bunlar bi işe yaramaz diyensin. Tamam en güzel traktör senin ki, Türkiye sınırları içinde kralsın[emoji16] Unutma nefes alacaksın önce beyne bi kan gidecek sonra yorum...
Canın nasıl istiyorsa oyle anla bol mazot yakmaya devam edin siz en iyisi...

Arkadaş 420 bunu yer mazot da en az %30 az bence Deutz al bunlar fiyati cok mazotu cok arizasi ona keza niye dersen bende410 var 4lu 14 gidiyo ama arkadasta 420 var o bi baska inan ki hic yokmus gibi hani kimse yanlis anlamasin 2010 yilina kadar masseyciydik 5 yil John deere kostuk mazota calistik Deutz a gectik rahatini m inan ki bi sey diyeyim bu 5450 benimkini surukler de 420 bunu bir adim ileri salmaz cekis yakit hidrolik hepsi guzel Deutzda

4065 e var bizde yalnız deutzun üst serileri hiçbiri massey işe yarışamaz valla yakıt bizimkinin o kadar az değil herkes az diyor zetordan daha az yakan traktör yoktur sadece 266 gold vardır o 410-420 ler beygirinin motoru değil

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Arkadaş 420 bunu yer mazot da en az %30 az bence Deutz al bunlar fiyati cok mazotu cok arizasi ona keza niye dersen bende410 var 4lu 14 gidiyo ama arkadasta 420 var o bi baska inan ki hic yokmus gibi hani kimse yanlis anlamasin 2010 yilina kadar masseyciydik 5 yil John deere kostuk mazota calistik Deutz a gectik rahatini yasiyoz inan ki bi sey diyeyim bu 5450 benimkini surukler de 420 bunu bir adim ileri salmaz cekis yakit hidrolik hepsi guzel Deutzda
Daha önce 420 ile kaç traktör yedin ki. Bence John Deereyi Masseyi konuşurken önce gargara yap.

O karşılaştırma çok hatalı olmuş, 430'uda 8737 ile karşılaştıralımda koca Doytza ayıp olmasın. Eee ne de olsa 4 tekerden fren var, hem kokluyor, hem köpek gibi çekiyor değil mi, düz yolda 80 yapar, motoru 30,000 saat ömürlü,ha bide unutmadan kaya gibi sağlam? Bir dönem bu marka traktörler facebook gruplarında çok övüldü, çekişmeleri paylaşıldı,insanlara hayal satıldı. Ardından 2017 SDF yılı olacak denildi, sözde pazarda 2.ye oynacaklardı. Şükür ki sonu Zetora dönmedi. Oturma organı kadarcık kabinle, 190cmlik tamburlu biçim makinasında bayılan, ekranda yazan km'nin kasıtlı olarak fazla yazıldığı Agrofarm ile kendi segmentinde bir dönem amiral gemisi sayılacak traktörü karşılaştırmak büyük hata!
[emoji1] nefes al nefes, konusurken nefes almayı unuttun deutz güzelleyeceğim diye
En az yakan motor garajdakidir, ben başka bilmem, hepsinide kullandik az yakan gormedim, az yakanlar 4 parmak cift suruyor,
siz nasıl bişeysiniz.

Allah muhafaza. abooooowww.

Daha önce 420 ile kaç traktör yedin ki. Bence John Deereyi Masseyi konuşurken önce gargara yap.
Sen yap gargarayı getirirsin motoru cekerse
Sen daha once cok yaptin belli ki biz kosmadigimiz motoru kotulemeyiz ha getirirsin baglariz sonra alirsin agzinin payini youtuba bak massey deutz cekismelerini izle once bi izle ama sonra konusursun yine yetmezse gargara yaparsin

Bıktık yaaa bıktık bıktık [emoji36]
Valla bende biktim herkes istedigini kossun tarlasina zorla anlatamayiz ekonomi ve guc traktorde ilk oncelik sonra marka taraftarlariyla hic muhabbete bile girmem bu saatten sonra alismislar Massey John Deere para cok bu ulkenin ciftcisinde orasi kesin bol mazot yakmaya devam mazot pahaliymis kimin umrunda yeter ki is olsun

Valla bende biktim herkes istedigini kossun tarlasina zorla anlatamayiz ekonomi ve guc traktorde ilk oncelik sonra marka taraftarlariyla hic muhabbete bile girmem bu saatten sonra alismislar Massey John Deere para cok bu ulkenin ciftcisinde orasi kesin bol mazot yakmaya devam mazot pahaliymis kimin umrunda yeter ki is olsun
64 mesajın var baktım biraz, bunların çoğu başkalarının malını kötülemekle geçmiş. Burda herkes çiftçi zengin trilyoner değil. Malını zoruyla kazanan insanlar. Sanane birader sanane. Doutz iyi massey kötü öteki iyi. Onun kararını bırakta sahibi versin.

siz nasıl bişeysiniz.

Allah muhafaza. abooooowww.
Yoksa en az class mı yakıyor hacım? O diyor benim motor az yaktı diyeri ha keza, toprak zorsa yakar ekipman uyumsuzsa yakar, ayarsizsa yakar , tarla uzunsa azalır tavlıysa azalir , yani bunu benim motor az yakara getirmek hecc dogru degil,
SSimdi siz nasıl bişeysiniz derken , bu heryöne gider iyi niyetine güvenerek olumlu bakıyorum selamlar , ç.

Bu forum da filikciler bitmez ağa.
Filikçikerden bi kacı facede ekli bende ama harbi çalışkan insanlar ekmeğini taştan çıkaran cinsten .
Bazen kendi aralarında dalgalı konuşsalarda iş bilen adamlar .
Burdaki durum biraz farklı .
Yanlış anlamayın filikçi lafı geçince düşüncelerimi yazdım sadece .

Filikçikerden bi kacı facede ekli bende ama harbi çalışkan insanlar ekmeğini taştan çıkaran cinsten .

Aynen birkaç tanesi de ben de ekli Facebook’ta Filikçilerden. Ama işim doğrusu adamlar çok çalışıyorlar arazi de çok. Sulu tarım ile uğraşıyorlar.

Valla tanımam etmem adamları , kişilikleri hakkında konuşamam , bende onların o dalgalarına ithafen yazdım , böyle eleştiriler olunca direk aklıma geliyor gülümsüyorum .

Yoksa en az class mı yakıyor hacım? O diyor benim motor az yaktı diyeri ha keza, toprak zorsa yakar ekipman uyumsuzsa yakar, ayarsizsa yakar , tarla uzunsa azalır tavlıysa azalir , yani bunu benim motor az yakara getirmek hecc dogru degil,
SSimdi siz nasıl bişeysiniz derken , bu heryöne gider iyi niyetine güvenerek olumlu bakıyorum selamlar , ç.
burada zehir gibi,akıllı ve hazır cevaplara,
böyle imrenerek bakar, ve ,,,,

"sen nasıl birşeysin" deriz.

merak etmeyin sizi sevdim yani.

bu arada claas dekara 1 lt. yakıyor. :)