KUBOTA M8540 İLK PULLUK DENEMELERİ(10SAATE)PALU/ELAZIG

Ynt: KUBOTA M8540 İLK PULLUK DENEMELERİ(10SAATE)PALU/ELAZIG

efeee09 link=topic=40866.msg363984#msg363984 date=1300710200' Alıntı:
Öhöö öhööö biraz abartmışsın galiba yada baba mazot koymuş giderken...85bg motor bu mobilet değil...

hiç bi abartı yok ölçüm yapmadım depo göstergesinin gösterdigi deger bu.. abartı yok abartı da yapmam ben zaten.. kubota nın ölçülen degerlerle motor yakıt tuketimi %30 daha az muadillerine göre.. pratiktede az yakıyor sanırım deponun üzerini doldurunca belli olacak tam olarak.. ama bişey yakmıyor...

Motor henüz daha açılmamış olmasına rağmen gayet güzel gidiyo Yavuz...açıldıkça performansı dahada artar...yanlız motoru fazla sıkıştırma...!!!tatlı sert kullan...
Paylaşıma teşekkürler.... alk-*s

tesekkur ederim sıkıştırmıyorum tam basmıyorum zaten.. arada bir kısa süreli basıyorum sadece.. ilk yag degişiminden sonra tam basıcam bir iki depo guzel açılsın...

güzel paylaşım olmuş Yavuz eline sağlık.canavarı sokmuşsun artık işe, seninde dediğin gibi
kullandıkça bu traktöre alışacaksın.benim gözümde ilk geldiğinde hiç Kubota yı görmüyordu
ama şimdi 398 e hiç binesim gelmiyor...

dönüşüne dikkat ettinizmi arkadaşlar nasıl bi dönüş o bence bi çeker traktöre göre mükemmel ok-*-s ok-*-s güle güle koş çok ii çok güzel traktör allah tekerine taş değirmesin iç-*-* iç-*-* iç-*-*

yahya link=topic=40866.msg364089#msg364089 date=1300719441' Alıntı:
ellerine sağlık yavuz güzel çekimler canavarın sesi iyi geliyor şöför kim biraz motorun acemisi kaçıncı viteste kullanıyor

abi şöför benim :) traktör çok seri orada ayarlama yapmak zor oluyor alışmayınca ama ayarada gerek duymuyor gaz ver her turlu gidiyor :)

fatih DUMAN link=topic=40866.msg364172#msg364172 date=1300724453' Alıntı:
arkadaşım hayırlı uğurlu olsun allah tekerini düz bastırsın ben fiyatını merak ettim

tesekkur ederim liste fiyatı 81bin tl.. ona göre pazarlık payını hesapla :)
mecidiyeli link=topic=40866.msg364152#msg364152 date=1300723700' Alıntı:
dönüşüne dikkat ettinizmi arkadaşlar nasıl bi dönüş o bence bi çeker traktöre göre mükemmel ok-*-s ok-*-s güle güle koş çok ii çok güzel traktör allah tekerine taş değirmesin iç-*-* iç-*-* iç-*-*

Dönüşleri süper tek kelime ile tekçeker traktörlerden hiç bi farkı yok .. manevra kabiliyeti cok yuksek..
ramazanpullu link=topic=40866.msg364123#msg364123 date=1300722137' Alıntı:
pullukta güzel gidiyor tekrar hayırlı olsun
tesekkur ederim.
aksazli link=topic=40866.msg364077#msg364077 date=1300718425' Alıntı:
alk-*s MAŞALLAHHHH alk-*s SÜPERRR

teşekkurler..
bartu link=topic=40866.msg364097#msg364097 date=1300720192' Alıntı:
güzel paylaşım olmuş Yavuz eline sağlık.canavarı sokmuşsun artık işe, seninde dediğin gibi
kullandıkça bu traktöre alışacaksın.benim gözümde ilk geldiğinde hiç Kubota yı görmüyordu
ama şimdi 398 e hiç binesim gelmiyor...

usta traktörü keşfettikce dahada memnun kalıyorsun gaza basmayı devirli kullanmayı sevenler bu traktörü cok begenecektir.. pulluklar gömülü iken bile gaza basınca anında tepki veriyor süratleniyor gaz yiyor hemen 16valf li mmotorun en guzel özelligi bu devri artıkca canlanıyor yıgılma yapmıyor.. japonlar guzel düşünmüş..

Paylaşım için teşekkürler.. Güzel traktörler, iyi olacaklarından eminim.. Benimde bu ithal traktörler konusundaki çekincem; yedek parça sıkıntısı.. İhtiyaç olmazmı, olur.. 200 saatteki Komatsu D75s modeli paletli yükleyicinin Hidrolik pompasını ayar yapacam derken mahveden ve usta geçinen kasaplarla karşılaştık.. O zamanlar Japon yadan gelecek hidrolik pompasının kargo masrafı pompa kadar paraydı..
Kubota videolardan izlediğim kadarıyla; traktörlerin Kawasaki si olabilir, işmakinalarında Loder deyince tek geçilecek makina Kawasaki dir.

nailyetek link=topic=40866.msg364736#msg364736 date=1300793974' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler.. Güzel traktörler, iyi olacaklarından eminim.. Benimde bu ithal traktörler konusundaki çekincem; yedek parça sıkıntısı.. İhtiyaç olmazmı, olur.. 200 saatteki Komatsu D75s modeli paletli yükleyicinin Hidrolik pompasını ayar yapacam derken mahveden ve usta geçinen kasaplarla karşılaştık.. O zamanlar Japon yadan gelecek hidrolik pompasının kargo masrafı pompa kadar paraydı..
Kubota videolardan izlediğim kadarıyla; traktörlerin Kawasaki si olabilir, işmakinalarında Loder deyince tek geçilecek makina Kawasaki dir.

Parça sıkıntısı yok muş ben 2008 model kullananlarlada konustum daha parca ihtiyacına gerek duyan olmamış.. direk fabrika getiriyor satıyor ve japonlar kendi mallarına sahip cıkan insanlarlar bu konuda magdur etmeyeceklerini düşünüyorum müdürleri v.s hep kefil oldular markaya parcalarına bakalım.. kolay kolay arıza verecek gibi gözükmüyor.. motoruna 15 yıl dokunmassınız dediler motor üreticisi zaten kubota cok guveniyorlar motorlarına.. bakalım şimdilik memnunuz kararımızdan içimizden en ufak pişmanlık geçmedi .. traktörü alıp kullanana kadar bizim de aklımızdan bu tür sorular geciyordu ama traktörün performansı aklımızda soru bırakmadı.. daha 15 saatte traktör yeni paylaşımlarımı ve yorumlarımda olacaktır ileride..

emeğine sağlık yavuz abi kubotonun performansı gerçekten etkileyici bukadarını beklemiyordum devamını dört gözle bekliyorum abi paylaşım için teşekkürler :)

enter link=topic=40866.msg368785#msg368785 date=1301420154' Alıntı:
emeğine sağlık yavuz abi kubotonun performansı gerçekten etkileyici bukadarını beklemiyordum devamını dört gözle bekliyorum abi paylaşım için teşekkürler :)
rica ederim.. traktörün acemisiyiz daha :) devamı gelecek.. türkiyede ilk ben denemişim pullukta marubeniden ögrendim bunu bana acıp sordular nasıldı diye..

ceya023 link=topic=40866.msg368799#msg368799 date=1301420574' Alıntı:
rica ederim.. traktörün acemisiyiz daha :) devamı gelecek.. türkiyede ilk ben denemişim pullukta marubeniden ögrendim bunu bana acıp sordular nasıldı diye..
abi bir traktör bu kadar güzel olur.....güle güle kullan maşallah

İZLENIMLER.arkadaslar dun koyumuzde kubato m9540 ve tumosan 90-80 tarlada 5li 13lü pulluklarla denedıler.sonucu sımdı yazmıcam.tahmınlerınızı beklıyorum.sızce hangısı ustundur.