ERKUNT HAŞMET 110 vs ZETOR 10641

Orda gosterdigin traktörlerin değeri 25 olsun Zetor 50 olsun giderim zetoru alirim onlarin hepsine bindim surdum ben aldığım mali fiyatina Gore almiyom.misal bu 285s bunun fiyatı 40 binlira bu motor pirm yapar sataken hemen satılır diye dusunmuyom senin dalga gectigin traktore tık parayı bastım aldim geldim güç ise güç konfor dersen konfor bundan önceki traktorumuz Enter 1982yilinda sıfır alınmış 2014kadar hizmet etti kapının önünde yatiyo zetorda öyle gittiği yere kadar fazla param varsa gider arsa alirim zetoru beğenmeyip pahalı motor alanlan arkadaşlar borçlarını dusunurken ben evde kafayı yastığa koyduğunda rahat rahat uyuyom zetoru herkes alamaz cesareti olanlar alir

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Katılıyorum 2012 model Johndeere 5065 i verdim zetor 7441 traktör aldım hem beygir büyüttüm hem çift çeker yaptım elimde kalan paraya da bankaya girmeden arazimi büyüttüm işe yapımına gelince çok şükür konfor ve çekiş yakıt konusundan çok memnunum
Kul yapısı bozulmaz mı bozulur o Zaman'da Allah'ın izni ile yaptırırız inşallah
Çok düşündüm Johndere ti verip bi çift çeker alayım diye sıfırları 110 dan başlıyor
Benim traktörden üste 80 lira vermem gerekiyor en azından
İki yıl sonra garantisi bitince hadi memed eller cebe
Bankayı konuşmuyorum bile
Zetor bozulsa normali 10 bin tursun ben 20bin e yaptırıyım yine 60 bin tl karda olurum
Kısacası parası fazla olan istediği düdüğü istediği gibi çalar

Katılıyorum 2012 model Johndeere 5065 i verdim zetor 7441 traktör aldım hem beygir büyüttüm hem çift çeker yaptım elimde kalan paraya da bankaya girmeden arazimi büyüttüm işe yapımına gelince çok şükür konfor ve çekiş yakıt konusundan çok memnunum
Çok düşündüm Johndere ti verip bi çift çeker alayım diye sıfırları 110 dan başlıyor
Zetor bozulsa normali 10 bin tursun ben 20bin e yaptırıyım yine 60 bin tl karda olurum

Valla doğru dedin.

aldım sazı eline.. dertliyim agalar;

bilmediğimiz hersey kotu yada öcü değildir.. bildiğimiz herşey de iyi/garanti değil..

"Köhler" desem ne gelir aklınıza..

adamlar 1920'den beri.. dünyanın %99'unda don lastigi uretilemedigi yıllardan beri MOTOR uretiyor!

bugün dünyada her 2 iş makinasi/beko loderden biri Jcb'dir.. "Jcb diesel by Köhler" der motorunu kullanır..

ıtalyan efsane Arbos'lar.. Köhler motor kullanır.. bilsek bilmesek bu budur..

---

Zetor hindistan dan brezilya ya tüm dünyaya lisans vermiş.. vaktiyle.. hindistan da ciddi hayran kitlesi var..

hintlilerin milli motoru HMT birebir zetordur desem.. hmt&zetor diye sitesi fanlari var..

Şu çılgınca çekişen hint motorlarının birçoğu aslında Zetor (hmt) desem..

asıl canımı sıkan atı alan üsküdar i geçerken biz millet olarak nerdeydik!

Agzina saglik gardasim iste anlatmak istedigim bu az kazaniyok zor kazaniyok kaliteli mali ucuza aliyok 5para etmedik motora dunya para vermek nedir yahu pirim yapmiyomus varsin yapmasin 35 aldim 25satarim sifir alan 5 yil sonra yapsin hesabini karmi ediyo zararmi

Agzina saglik gardasim iste anlatmak istedigim bu az kazaniyok zor kazaniyok kaliteli mali ucuza aliyok 5para etmedik motora dunya para vermek nedir yahu pirim yapmiyomus varsin yapmasin 35 aldim 25satarim sifir alan 5 yil sonra yapsin hesabini karmi ediyo zararmi
2011 de sıfır erkunt 60 4x4 kabinli 55 bin tl. Şim 900 saatte olsun 45 bin. 10 bin zarar.

ama bugün olsa 24 saat sürmez ilan.. bizim bi arkadasda bikac zetor var.. 100 bg ve altı..

135 direkten döndü.. hala "nerde haberin" var mi diye soruyu.. basiretim bağlandı almadım pişmanım diyo.. hala büyük zetor ariyo..

ama bugün olsa 24 saat sürmez ilan.. bizim bi arkadasda bikac zetor var.. 100 bg ve altı..

135 direkten döndü.. hala "nerde haberin" var mi diye soruyu.. basiretim bağlandı almadım pişmanım diyo.. hala büyük zetor ariyo..
Boyu erkunttan uzun mudur?

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Zetordan önceki traktörüm sırf marka olduğu için sene 2012 de 47 bin e aldım tek Çek'er kabinli bir yıl sonra traktörün arka dan ses gelmeye başladı garanti bitmeden baktıralım dedik baktırdık servise sağ olsunlar ilgilendiler tabi bu arada bizim işler kaldı köye rezil olduk o ayrı
Biz bir şey bulamadık dediler kapattılar
Garanti bitikten sonra pancar sezonunda bizim için en önemli sezon da arza verdi bir hafta serviste yatta 3 bin masraf açtı
Traktörü satayım dedim 30 bin takas fiyatı verdiler
O traktör bankayla ban 60 bin e gelmişti hesab orta da
Gardaşlarım biz çiftçiyiz parayı çok zor kazanıyoz en azın dan ben öyle çok kazanan varsa varsın çoook harcasın zengini daha zengin etsin

valla erkunt dahil yerlilerle kiyasa gelmez.. ligi gercekten farkli..

aha bu canavar bu ülkede aylarca satılmadı..

hiç unutmam aydın dan biri aradı erkunt110'ü varmış lazerle hararete dusuyo.. bu zetor 135 ucuz aldim/alacam bilmiyom.. ne dersin dedi..

aynen eğer hararet yaparsa ara ağzına geleni soyle dedim.. aldı.. bi daha da görüşmedik:)

arkalarında 15'er ton var.. buyrun

https://youtu.be/gOh3WV6LJaQ

cd00fa0e510975adb412a2c9763ca793.jpg
bu traktör şimdi ne yapar fiyatı umut abi zararmi ettik acaba [emoji4]

valla erkunt dahil yerlilerle kiyasa gelmez.. ligi gercekten farkli..

aha bu canavar bu ülkede aylarca satılmadı..

hiç unutmam aydın dan biri aradı erkunt110'ü varmış lazerle hararete dusuyo.. bu zetor 135 ucuz aldim/alacam bilmiyom.. ne dersin dedi..

aynen eğer hararet yaparsa ara ağzına geleni soyle dedim.. aldı.. bi daha da görüşmedik:)

arkalarında 15'er ton var.. buyrun

https://youtu.be/gOh3WV6LJaQ
Garajı erkunta göre yaptık sığar mı dersin [emoji1]
cd00fa0e510975adb412a2c9763ca793.jpg
bu traktör şimdi ne yapar fiyatı umut abi zararmi ettik acaba [emoji4]

Kaça aldın.

bence temiz/ilk else resat altini:)

hava filtresi/hidrolik oring önemli..

yağ/komple antifiriz koy.. dayan gitsin..

olursa bise nazardan olur:)

---

geçen zetor sojen bi usta bu nasıl cıvata komple çelik.. çay yavrum demiş.. suan piyasada soktuğu civatayi yerine geri takamayan var..

ölmeden bi 4x4 e binim diyip.. bu bizim eski 4x2 kadar da gitmiyo diyen de var..

gerçekten at izi it izine karismis sektörde..

Allah herkese gönlune göre versin:)