Ciguli çekimine başladım

68683d6cf3a2046e79b6e78a8ee55f96.jpg

Bu da bayağı oldu konuşma

Bak cocuk ben 35 yasinda adamim haksizliga hukuksuzluga gelemem ben ne seni tanıyorum nede onu dogru olanin yanindayim kim dogru söylüyor yalan soyluyor bilemem ama yaptiginiz yanlis burayi herkez okuyor yarin birgun biri birsey sorsa o cocuk dogruda soylese okuyan sktr et yalancinin teki deyip inanmayacak kale almayacaklar iste bu serefiyle oynamiktir

• Beğen
Tepkiler: Batuhan7066
Arkadaslar sakin olun yarin oburgun bi bulusmada karsilasinca birbirinize nasil bakacaksiniz
Tamam batuyu da 2 3 senedir hem faceden hemde burdan taniyorum caliskan birisi heycandan aldim diye paylasimda bulundu olmus bi aksilik neyse bosverin hayirlisi olsun
Banada yazma falan dedi benim konuma abisi olarak normal karsiliyorum aramizda iki kat fazla yas var

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Yav abiler ticaret işi bu ne işler iptal oluyor banka krediyi cekmis motor gecikmiş onemli seyler mi kac yaşinda insana yalanci demeye değecek birseyi mi bende bi ara kendi isimizden bahseden konu actim benim basima da geldi ağrima gitti arkadaslar yapmayın günah almayın aksilik olmussa yalancı denmez gecmis olsun kardesim gec olsun guc olmasin falan denir

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68

98 senesinde bizde 80 66 orjinal kabin çiftçeker traktör alacaktık olmadı. O zaman bu işler daha zordu. 2007 ye kadar 2 tane tekçekerle yaptık işimizi kısmet oldu tümosan 8280 aldık. Bu işler hayırlısı. Kısmetinde ne varsa. Belki seneye bi case çekersin şöyle bi 95c. Asıl işim çiftçilik olmasada depoya girip traktörlere bakınca gözlerim dolar çiftçiliği seveceksin Batuda çok seviyor kırmak olmaz sonuçta babası var başında. O alsa olmasa laf söylenebilir. Ama daha selayet onda değil. Babası ne derse ona inanıyor.inanmakta zorunda.elinden birşey gelmez sonuçta.