CİFTCİ KAN AGLIYOR YARDIMLAŞALIM

CİFTCİ KAN AGLIYOR YARDIMLAŞALIM

• Kullanılan toplam oy
    49
Ynt: CİFTCİ KAN AGLIYOR YARDIMLAŞALIM

tumosan8280 link=topic=9801.msg165935#msg165935 date=1237330031' Alıntı:
sim. tum trakkulup üyeleri varmısınız seçimlerde bu ithalatçı hükümete kırmızı kart göstermeye varmısınızz
ok
yardımlaşalım yardımlaşalım tamada bunu sıyası yoldan yapamayız bırlık olmaz ha yakınımda olan arkadaşlar benım tum ekıpmanlarımdan faydanalabılırler

nasıl olmaz kardesım çiftçiyi kim düsürdü bu hale kendı kendıne mı geldı sıyası yonetım çiftçiyi kabul etmıyosa arkasından gıtmenın varmı anlamı nasıl arıcan hakkını başka turlüü. yunanıstanda çıftçının kullandıgı mazot kaç lıra bılıyonmu sen.

yunanda bızımyarımızın onda bırı kadar cıftcı hukumete kan aglattı bunuda bılıyorum bız yunanıstanda degılız
ılla actıracan agzımı yahu kardeş bızım mılletı bunlar cuppe altından ıyıce kandırmıs neymış bunlar musluman dıgerlerı gavurmu
sen ben kanmam ama bu adamlar bu kadar oyu nerden alıyor zannedıyorsun
yarın van mınut dıyecekler bılmem ne dıyecekler 35kurusda harclık durmak yok yola devam
bız batakdayız adamlar ustumuzden basarak gecıyorlar

neyını onaylayım ıthalatımı zmlı mazot gubreyımı
enflasyon yok gubre mazot ucar
kardeş guzun kaca tohum gubre mazot aldın ektın tarlayı
hasatda ne olacak enflasyon oranına gore bır kac kurus fark
hadı kolay gelsın ısın ıcınden cık
neyını sevacam sevmedıgım gıbıde devamlı ........

aslında aynı konuyu konuştuk sen dedın kı sıyaset ıle olmaz buş. ben de dıyorum kı ayın sonun da sandık gelecek önumuze bunlara kırmızı kart gosterelım dıyorum ama bızım mıllet koyun gıbı ya bırı gıttımı hepsı gıdıyo ondan sonrada yandım allah

nerdese anlaşamayacaktık ha tr. de başka türlü tepki yapamayız avrupadakı gıbı toplanamıyo guruplaşamıyo çiftçi hep kulak arkası yapıyo bole zamanlarda oy vermememiz lazım. şu anda her şey yurt dısından gelıyo neymış rekabet nasıl olur ya tarlaları ekerken kaç lıraydı mazot zaten anlatmaya gerek yok dunyada en pahalı yunanda şu anda bizim para ıle 70 krş mazot onlar ıle rekabete sokuyo bizi bunlar. yola çıksan terörist oluyosun

turk ınsanın yapısında devlete baskaldırmak yoktur mesele burdan kaynaklanır
ama yapmamız lazımolan sandıkdır demokrasıdır
sennasıl ozgurce yazıyorsan ozgurcenede oyunu kullan a veya b partı farketmez ama terorıst olmakla neyı kastetdın anlamadım

slm. tr.nın iç bolgelerınde yaşayan çiftçi arkadaşlar hiç alamayın çiftçi kan alıyo diyenler yalan soluyo siz halinizden memnun sunuz memnun olmasanız tepkı verırdınız sandıkta. alamaya gerek yok tarlarınız traktorlerınız satılsın yabancılara ondan sonra alarsınız...

sana katılıyorum arkadaş,aynen öyle bu millet demekki halinden memnun ,olacaklara hazır olsunlar ,vatandaş olarak tepkimiz daha çok olmalıydı