Buğday Prim Desteği

Vay arkadaş, bunlar da Ziraat Odaları'nın değişik versiyonu... Mavi dosya ile 2-3 fotokopi kağıdının maliyeti nasıl oluyorda 43 tl olabiliyor 😤 ayrıca ilçeye git gelde çabası... İnternet diye birşey icat edilmiş ama, Tarım ve Orman Bakanlığı'na uğramamış demek ki

Tarımla ilgili hizmetlerin e-devlet e alınması için Timer ve Cimer üzerinden talep bulunalım diye düşünüyorum. Hatta talepte de bulundum, toplu talep olması için bi ara konu da açayım 😅
Maalesef durum bu.
Orada çalışan ziraatcilere bitkide hastalık var tarlaya gidip bakalım desen oturdukları sandalyeden nazik yerlerini kaldırıp keşfe gitmezler. Ama lafa gelince de biz bıradayız size destek için derler

• Beğen
Tepkiler: by_siverekli
Vay arkadaş, bunlar da Ziraat Odaları'nın değişik versiyonu... Mavi dosya ile 2-3 fotokopi kağıdının maliyeti nasıl oluyorda 43 tl olabiliyor 😤 ayrıca ilçeye git gelde çabası... İnternet diye birşey icat edilmiş ama, Tarım ve Orman Bakanlığı'na uğramamış demek ki

Tarımla ilgili hizmetlerin e-devlet e alınması için Timer ve Cimer üzerinden talep bulunalım diye düşünüyorum. Hatta talepte de bulundum, toplu talep olması için bi ara konu da açayım 😅
Timer'e (dün) destek başvuruları e devlete alınsın diye talep açtım, gelen cevap

"İyi günler. Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım İletişim Merkezine (TİMER) ulaşan kaydınız incelenmiştir. Buzağı desteklemesi başvuru işlemleri hayvancılık desteklemeleri uygulama tebliğinde belirtilmektedir. Değişiklik söz konusu değildir" yazmışlar

Madem önerileri dikkate almıyorsun, ne diye "Başvuru Türü" "Öneri" diye alıyorsun? 😅 Ancak ülkemizde olur bu tür şeyler 🤣🤣🤣

2024 Yılı Hububat ve Dane Mısır Fark Ödemesi Destek Ödemeleri ;
T.C. Kimlik No sonu 0-2-4 olan 19 Ocak,

6-8 olan 26 Ocak saat 18:00'den sonra hesaplara yatırılacaktır.

Tüm çiftçilerimize duyurulur.

İnternette böyle bir haber gördüm.

• Beğen
Tepkiler: kazanliii
2024 Yılı Hububat ve Dane Mısır Fark Ödemesi Destek Ödemeleri ;
T.C. Kimlik No sonu 0-2-4 olan 19 Ocak,

6-8 olan 26 Ocak saat 18:00'den sonra hesaplara yatırılacaktır.

Tüm çiftçilerimize duyurulur.

İnternette böyle bir haber gördüm.
Az önce Selçuklu ziraat odasından İnternette verilen tarihlere itibar edilmemesi gerektiğiyle ilgili mesaj geldi

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin 58 58
Ziraat odasında çalışan arkadaş durum paylaşmış

Resimler ve ekler

• Screenshot_20240118-213340_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240118-213340_WhatsApp.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 95