Buğday Prim Desteği

Geçerli olmaz bankanın elüs üzerinde onayı gerekiyor
Az önce bankaya uğradım, oradaki görevli arkadaş Elüs alım satım belgesinde kaşe imzanın olmayacağını söyledi. Direkt çıktı verdi. Tabi içim rahat etmedi 😅

Netleştirmek adına Tarım ilçe Müdürlüğü'nü aradım. birkaç birim başka birime yönlendirdi 🤣 En sonda Elüs belgesinin üzerinde kaşe imzanın olmasına gerek yok dediler. Direkt çıktıyı getirebilirsiniz dediler

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Belgeleri teslim ederken İlçe Tarım sizden ücret alıyor mu? Mavi dosya ve içindeki 2-3 sayfa fotokopi kağıdı için, 43 tl alıyorlar burada

Gerçi sadece prim için değil, ne işlem yapsak dosyalama olacaksa ücret talep ediyor. Makbuz kesiyor

Almazlarmı. Aynı miktarda alıyorlar
Vay arkadaş, bunlar da Ziraat Odaları'nın değişik versiyonu... Mavi dosya ile 2-3 fotokopi kağıdının maliyeti nasıl oluyorda 43 tl olabiliyor 😤 ayrıca ilçeye git gelde çabası... İnternet diye birşey icat edilmiş ama, Tarım ve Orman Bakanlığı'na uğramamış demek ki

Tarımla ilgili hizmetlerin e-devlet e alınması için Timer ve Cimer üzerinden talep bulunalım diye düşünüyorum. Hatta talepte de bulundum, toplu talep olması için bi ara konu da açayım 😅

Son düzenleme: