BEYLER 84 LÜK ZETOR 55 CM PULLUĞU 10 KM HIZLA ÇEKİYOR

Aynen tırdan ilk indirdiğimizdeki deneme bu bunu sürümden saymamıştım zaten motorun huyunu hiç bilmiyordum bunda tarlada 1995'ten beri hiç sürülmedi bu tarla ne masseyler ne nhler ne tumolar gördü hiç kimse cesaret edip süremedi burayı..

Kimse cesaret edip süremedi diyerek Şimdi bu halde siz sürmüş mü sayıyosunuz kendinizi. Bence sade iz yapmissiniz motorun huyu bilinmez ama pulluk ayari ayri bi mevzu. Tek kelimeyle boşa mazot yakmissiniz

Kimse cesaret edip süremedi diyerek Şimdi bu halde siz sürmüş mü sayıyosunuz kendinizi. Bence sade iz yapmissiniz motorun huyu bilinmez ama pulluk ayari ayri bi mevzu. Tek kelimeyle boşa mazot yakmissiniz
Ben motoru almadan önce parayla bu tarlayı sürdüremedim..

Pulluk hatalıydı arası ikide bir doluyordu batmıyordu tarlanın bir kısmı göldü hâlâ birde bu ilk acemilik videosu bunda alay edilecek ne var onu çözemedim motorun hassasiyet ayarını bilmiyordum sonraki videoları bir izleyin derim daha da inanmıyorsanız telefon numarası vereyim nasıl sürdüğünü sorun tarafsızca.?

05ba45c09c02b785ed1e195e6ca46561.jpg

• Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz

Pulluk hatalıydı arası ikide bir doluyordu batmıyordu tarlanın bir kısmı göldü hâlâ birde bu ilk acemilik videosu bunda alay edilecek ne var onu çözemedim motorun hassasiyet ayarını bilmiyordum sonraki videoları bir izleyin derim daha da inanmıyorsanız telefon numarası vereyim nasıl sürdüğünü sorun tarafsızca.?

hocam alay edildigi kanısında deyilim bilgi paylaşalım videodan görüken pulluk ayarının dogru olmadıgı belki başka bir motur bu kadarada süremez fakat yapılan iş dogru deyil kanısındayım eger tarla cok sert ise 2 li 3 lü pullukla sürmek veya dip kazan veya cizel cekip sürmek daha mantıklı
veya daha agır bi hızda sürmek

Estağfurullah biraderim asla dalga yok öyle anlaşıldıysa özür dilerim. Cam kırılsın, çerçeve kırılsın, gönül kırılmasın. Tekrar söylüyorum amacım kırmak değildi kimse süremedi deyince üstün bir performans göreceğini sanıyor insan hayal kırıklığına uğradım diyelim. Yoksa ne yapıyım motoru pulluğu edep dairesinin dışına çıktıktan sonra... İyi akşamlar Baki kardeş

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Aynen tırdan ilk indirdiğimizdeki deneme bu bunu sürümden saymamıştım zaten motorun huyunu hiç bilmiyordum bunda tarlada 1995'ten beri hiç sürülmedi bu tarla ne masseyler ne nhler ne tumolar gördü hiç kimse cesaret edip süremedi burayı..
Zetoru surmekten ziyade tarla surmektede acemisin heralde ne ayar var pullukta arkada ot yigilmis geri verde batir bari..ot suruklemek marifetmi..zetore inat cok yakin bi zaman da bi video cekecegim pulluk videosu ve burada paylasagim o zaman derinlik gor hani 55 cm felan hesap yapiyorsunuzya zetorla hani herg gormemis tarla felan..herg görmeyen tarla da kıraç otu biter..kıraç otu varmi o tarlada hic..yapmayin ya..

Zetoru surmekten ziyade tarla surmektede acemisin heralde ne ayar var pullukta arkada ot yigilmis geri verde batir bari..ot suruklemek marifetmi..zetore inat cok yakin bi zaman da bi video cekecegim pulluk videosu ve burada paylasagim o zaman derinlik gor hani 55 cm felan hesap yapiyorsunuzya zetorla hani herg gormemis tarla felan..herg görmeyen tarla da kıraç otu biter..kıraç otu varmi o tarlada hic..yapmayin ya..
Tarlanın kıraç olduğu nerden çıktı :) :) tarla sürme de değilde motorda çok aşırı derecede acemiydim. burası göl yeri en son 1995 te sürülmüş o zamandan bu zamana hiç pulluk görmemiş çift azgını olmuştu burası.birde bu konuyu ben açmadım youtubedeki videonun başlıkla hiç alakası yok..

Bu videoya bakarmısın.?

Düz 1 5.5 kmh

fb4bc33a43614e89e7882b604823d111.jpg

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10154724117529592&id=847664591

• Beğen
Tepkiler: Mavzer99

Baki seni zetorklup ten attim gitti:)

Onlarca musteriyi kacirdin.. hep senin yuzunden maasindan da kescem habarin olsun:)

---

*Bu video nazara karsi ozellikle cekilmistir! Kaput zetor ici baska motor.. bilginize..
Abi durduk yere ilk gözağrısı videomu silecem şimdi..! :) :)

Alay edip duruyorlar :) :) bilmemek ayıp değilya öğrenmemek ayıp olan :) :)

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU