Ben tarim bakani olsaydim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hallcilerin komisyoncuların borsacıların tüccarların ve araciların, tarım ürünlerini çiftcilerden alımlarını yasaklardım. ÇİFTÇİLERDEN TARIM ÜRÜNLERİNİ ALIMINI
SADECE
AkAHmet enda (enişte daýı) ve CiNGöZ gibi sayıları bi elin parmaklarını geçmeyen şirketlere ihale ederdim. Ürün fiyatlarınıda üretici temsilcilerinin çağırmadığım bi toplantıda bu şirketlerle belirlerdim.

Bak hemserim akşam akşam beni dellendirme senin yapacagin siyasetin ..........sen anladin,burda hersey konusulur ,siz susunuz diye kisisellestirilmez,sen kimi taniyirsun burda bizi bir gruba ayiriyorsun,akilli ol ,yasin kac nesin ne deyilsin bilmem ama tanimadigin kisilere sallama.
..................... noktaları ben anlamadım ana burda daha çok var neyse onlar sen biliyorsun anlaşılan kime sus dedim bir göster bakalım niye sus fim herkes fikrini soyler

Bana bir donem şöyleki chp yada sol iktidar olmuşta kıtlık yokluk olmamış insanlar kuyruklarda beklememiş hadi araştırsa yaz bana
2. Dünya savaşı zamanı olan olaylar bunlar
Sonrası kıbrıs harekatı
Yahu bu memleket daha dün bolluk kuyruğuna girmedimi
Bir papaz geldi neydi onun şeyi
Rahip ajan brunson
Giderken hz brunson oldu ya la adam eliniznen bindirdiniz
Sen güzelce bi oku yakın tarihi

• Beğen
Tepkiler: Masseyci44
2. Dünya savaşı zamanı olan olaylar bunlar
Sonrası kıbrıs harekatı
Yahu bu memleket daha dün bolluk kuyruğuna girmedimi
Bir papaz geldi neydi onun şeyi
Rahip ajan brunson
Giderken hz brunson oldu ya la adam eliniznen bindirdiniz
Sen güzelce bi oku yakın tarihi
Kamuran bin tane alim getirsen bilim aciz kalir birak laf anlatma
Fuat ve Uzturk kardeşim rica ediyorum konuyu acan arkadaşa daha fazla uyupda kırıcı olmayın.
konuyu acan Akbayrak
ABi ne konustugunu bilmiyor bu uye ,söylesiniz gibi abuk sabuk laf soyluyor,biri durdursun yoksa ben durdurcam

Fuat ve Uzturk kardeşim rica ediyorum konuyu acan arkadaşa daha fazla uyupda kırıcı olmayın.
konuyu acan Akbayrak niçkli arkadaş sende sakin ol .
Arkadaşım sizin görüşünüze sahip olmayan birinin fikrini açıklamasına cevabınız ona uymayın mi oluyor
Nr dedim ben varmı bir sergo kelimrmhakaretim burdaki arkadaşlar farklı görüşlere tahammulbedemiyormu sorsan demokratım der

Bana bir donem şöyleki chp yada sol iktidar olmuşta kıtlık yokluk olmamış insanlar kuyruklarda beklememiş hadi araştırsa yaz bana
senin vardiya değişti herhalde bugün akşamcısın aktrol kardeşim şimdi Türkiye de şöyle bir problem var herzaman sağ hükümetler çalar ardından gelen sol hükümetler halktan çalınan ı geri getirmek için kemer sıkar anladın mı burda garip garip konuşup sağa sola saldırıp insanların huzurunu kaçırma CHP ye de iki de bir laf atma anladın mı

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci97
Arkadaşım sizin görüşünüze sahip olmayan birinin fikrini açıklamasına cevabınız ona uymayın mi oluyor
Nr dedim ben varmı bir sergo kelimrmhakaretim burdaki arkadaşlar farklı görüşlere tahammulbedemiyormu sorsan demokratım der
bi önceki sayfadan itibaren sen kendin başladın ortamı gerip aklın sıra ileti yazanları zan altında bırakmaya .önce sen kendi yazdıklarını bidaha oku.
ileti yazan arkadaşların çoğu zaten şuanki bakanlığın izlediği politika düzeyinde görüş yazıyordu.
sen kendince doğru bildiklerini diğer ileti yazanlara kabul ettirmeye diretmen sonucu konu bu hale geldi.

Sen nerede yaşıyorsun hem serim hiç haber okumuyor musun tv izlemiyor musun yada benimle dalga
Geçenki fındık olayından sonra sağlıklı bir fikrin olmadığı kanısına vardım😅
Eccuk hesap yap bulmaca çöz
A habere kaptırma pek

senin vardiya değişti herhalde bugün akşamcısın aktrol kardeşim şimdi Türkiye de şöyle bir problem var herzaman sağ hükümetler çalar ardından gelen sol hükümetler halktan çalınan ı geri getirmek için kemer sıkar anladın mı burda garip garip konuşup sağa sola saldırıp insanların huzurunu kaçırma CHP ye de iki de bir laf atma anladın mı
Allah çalanın belasını versin sol iktidarlarda para çalınmaz doğru çünkü ortada çalınacak bir değer olmaz
Trolde senden daha iyi olamaz çamur at izi kalsın bu strateji yıllardır biliyoruz

Sağduyulu davranan, konuyu rapor eden üyelerimize teşekkürler. Lütfen saygı çerçevesinde fikirlerinizi yazınız. Kimse kendine eziyet etmesin, mesajlarını görmek istemediğiniz kullanıcılar varsa engelleyebilirsiniz. Tartışma ortamı oluşacak gibi olursa konuyu kilitleyeceğiz.

Her hasat zamanı ithalatı açardım
Para kazancağnızı anladığım an
Yandaşlarımada taşıttırırdım
Tarım arazilerini yol geçirip böldürürdüm
Ovalara termik santral kurulmasının önünü açardım

1.sınıf arazileri osb bölgeside yapardım
Destek verdim diye çiftçi olmayan kesimi kandırırdım
Deponuza ürün koyarsanız fırsatçılar sizi derdim basardımda deponuzu
Mazotu bir indirir iki çıkartırdım kafanız karışsın
Daha çok şey yapardım bunlar yeter şuan size
Mühür bende Sülüman benim
Bu mesaj ne arkadaşım çok masum bir msj değil mi insanları aptal yerine koymayın bu mesaja kadar konu gayet iyi akıyordu takip et evet çamur at izi kalsin

Allah çalanın belasını versin sol iktidarlarda para çalınmaz doğru çünkü ortada çalınacak bir değer olmaz
Trolde senden daha iyi olamaz çamur at izi kalsın bu strateji yıllardır biliyoruz
O senin dediğin AKP ve fetö nün taktiği karıştırıyorsun sanırım evet Allah çalanın belasını versin mezarında dik dursun o.ç ları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...