Ben tarim bakani olsaydim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yıl içinde sabit fiyat uygulardım çiftçi satacağı ürünün 1 yıl önceden fiyatını bilecek ona göre ekim yapacak
Girdilerde de zam sadece yıl başında yapılacak ona göre sanayici ayağını denk alsın 😆

• Beğen
Tepkiler: aenema
Her hasat zamanı ithalatı açardım
Para kazancağnızı anladığım an
Yandaşlarımada taşıttırırdım
Tarım arazilerini yol geçirip böldürürdüm
Ovalara termik santral kurulmasının önünü açardım

1.sınıf arazileri osb bölgeside yapardım
Destek verdim diye çiftçi olmayan kesimi kandırırdım
Deponuza ürün koyarsanız fırsatçılar sizi derdim basardımda deponuzu
Mazotu bir indirir iki çıkartırdım kafanız karışsın
Daha çok şey yapardım bunlar yeter şuan size
Mühür bende Sülüman benim
Turkiyenin soğan patates nohut vb. Dunyayla rekabette üstün olan ürünlerine % 49.5 %60 İHRACAT vergileri ve kotalar koyup hollanda ukrayna rusya vb ülkelerin mallarınin dünya da satılmasıni saglayarak enflasyonu düşürürdüm
Bu mahsulleri yetiştiren çiftcilerin para kazanmallarını minimize ederek ilgili kurumdan bedavadan makarna bulgur kömür dağıtrak oylarını garantilerdim

Turkiyenin soğan patates nohut vb. Dunyayla rekabette üstün olan ürünlerine % 49.5 %60 İHRACAT vergileri ve kotalar koyup hollanda ukrayna rusya vb ülkelerin mallarınin dünya da satılmasıni saglayarak enflasyonu düşürürdüm
Bu mahsulleri yetiştiren çiftcilerin para kazanmallarını minimize ederek ilgili kurumdan bedavadan makarna bulgur kömür dağıtrak oylarını garantilerdim
Buram buram siyaset kokuyor en sevdigim

İlk önce tarım ilçedeki memurları sahaya indirip evraklardan kurtarıp deneyim kazanmalarını sağlardım. Esas ondan sonra çiftçiyi zorlasa olsa eğitim den geçirdim. Başarılı olamayanın elinden arazisini alırdım. Sulanabilir arazilerden ikinci ürün almaya zorlandım. Çiftçiye mal satanları hem destekler hemde sıkı kanunlarla haksız zenginleşenleri cezalandırıdım. Fakültelerden mezun olacaklara nerede çalışmak istiyorlarsa o bölgede geçerli olacak tam eğitimi almalarını sağladım. Şimdilik yeter.

Ismi lazım değil bir parti makarna kömür dağıtır adı oy satın aldı olur başka bir parti ailelere süt dağıtır öğrenciye burs dagitacagizder(malûm partinin bu burslar verilmez diye anayasa mahkemesine gitmisligi vardir)adı sosyal devlet olur

Benim oyumda kesin size olurdu . duygularıma tercüman olduğunuz için.
varan iki yokmu arttıran .😂😂

Termik santral yaparsın çevre kirleniyor hidroelektrik santral yaparsın sular akmıyor
Rüzgâr turibunu yaparsın kargalara çarpıyor nükleer yaparsın çok tehlikeli güneş paneli kurarsın bilmem ne elektrik üretme ne gerek var yol yapılacak ne gerek var hastaneler ne gerek var asıl size ne gerek var
Ülkeyi yıllarca tek partili düzende tutmak için elinden geleni yapan
C ezasını her zaman
H alkın ödediği kuyruklarda yaslandigi
P artı hangisi acaba

Termik santral yaparsın çevre kirleniyor hidroelektrik santral yaparsın sular akmıyor
Rüzgâr turibunu yaparsın kargalara çarpıyor nükleer yaparsın çok tehlikeli güneş paneli kurarsın bilmem ne elektrik üretme ne gerek var yol yapılacak ne gerek var hastaneler ne gerek var asıl size ne gerek var
Ülkeyi yıllarca tek partili düzende tutmak için elinden geleni yapan
C ezasını her zaman
H alkın ödediği kuyruklarda yaslandigi
P artı hangisi acaba
Gelecek düşünülerek uygun yerlere uygun yatırım yapılır
Ovaya termik dikmek yerine rüzgar gülü dikersin istediğin noktayada dikersin
Etrafda faydalanır

Ben bAkan olsaydım! Trakklüp diye bir site varmış onu ele geçirir geçiremezsemde siyasi konular hakkında bir birlerine girmeleri için elimden geleni yapardım. Mesela tarım konuşacaklarına birbirlerine girmelerini sağlayacak siyasi konulara odaklandırıp kaleyi içten vururdum. Bilgi çok kötü bişeydir çünkü tarımda. Bilgili çiftçi herşeyi bilir araştırır önlemini alır.

Güzel ve sürükleyici konular açıyorsun. İlk önce seni işe alırdım...

Ben bAkan olsaydım! Trakklüp diye bir site varmış onu ele geçirir geçiremezsemde siyasi konular hakkında bir birlerine girmeleri için elimden geleni yapardım. Mesela tarım konuşacaklarına birbirlerine girmelerini sağlayacak siyasi konulara odaklandırıp kaleyi içten vururdum. Bilgi çok kötü bişeydir çünkü tarımda. Bilgili çiftçi herşeyi bilir araştırır önlemini alır.

Güzel ve sürükleyici konular açıyorsun. İlk önce seni işe alırdım...
Arkadaşım konuya atılan msj baksana buram buram siyaset kokuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...