Antonio Carraro(atom karınca)

Ynt: Antonio Carraro(atom karınca)

ozan_06 link=topic=3027.msg67976#msg67976 date=1219425782' Alıntı:
Çift kuyruk miline dikkat!!!
Paylaşım için teşekkürler...Çok güzel makina...
evet bu alette çift kuyruk mili var biri ters diğeri düz ama açıklamalar ve işaretler gayet açıklayıcı kimin ters kimin düz olduğu belli yorumlar için teşekkürler...

carraro8400f link=topic=3027.msg48217#msg48217 date=1213315104' Alıntı:

arkadaşlar sağ ön tekerlek bir platformda durmaktadır gösterilmek istenen belli bir açıya kadar ön ve arka dingil birbirinden bağımsızdır buda traktörün devrilmesini engellemek için geliştirimiştir
bu traktör motor kısmı ve arka kısmı bagımsız gibi motor bölgesi kabine göre egimli duruyor

ibrahim link=topic=3027.msg102552#msg102552 date=1228067283' Alıntı:
ufak gözükmesine rağmen 70hp iyiymiiş.Güneşliğide kıvrılıyo :).Aramıza hoşgeldin.
evet oldukça ufak ama oldukçada güçlü tek dejavantajı ağırlık gerçi o ufaklık 1710 kilo çıplak halde ben tekerleklere 25er kiloluk ağırlıklar taktım +100 kilo daha etti 1810 ama 2 ton olmasını isterdim daha iyi basardı yere :) güneşlik ilginç bi terim olur daha çok koruma ropsu desek daha iyi sanırım :) evet çok iyi kaltlanıyor gövdeyle sıfır olabiliyor bu yönü çok güzel. yorumun için teşekkür ederim.hoşbulduk :)

meyve bahçeri için ideal bir traktör bir de 70 hp olması büyük avantaj normal bir traktörün kullandığı ekipmanları kullanabilir

ANTONİO CARRARO Allblack (Quad)

img3087nv3.jpg

img3088mx1.jpg

evet 240s in tüm ekipmanlarını kullanıyor hatta dalga bile geçiyor ama bazı ekipmanlarda ufak tefek değişiklikler istiyor mesela rotevatörde şaft kısaltması gibi bana sadece o lazım oldu başka hiç bişi değişmedi..