280 dekar sulu tarım için traktör tavsiyesi

Ekli dosyayı görüntüle 20848 bizde edirne bölgesinde 260 dön-m yer işliyoruz 30 yıldan beri 80-66 kullandık ve 5400 serisine geçtik konfor rahatlık çekiş yakıt yedek parça konusunda gönül rahatlığı ile alabileceğin bir traktor fiyat olarak ta sınıfının kaybettirmeyen markalarından biri nacizane tavsiye ederim.
Saygilar.....

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Siz 260 dekar yer işliyoruz yazmışsınız ne kadarı sulu ne kadarı kurak.

• Beğen
Tepkiler: garibanciftci
Bizim köyümüzde hiç massey kalmadı yeni alanların büyük çoğunluğu türk traktör ürünü alıyorlar.. 5400 massey banada en iyi seçenek gibi geldi.. New holland t5 serisi t5000 kadar tutulmadı.. Eğer fiyatları uygun olursa sıfır, olmazsa temiz 500 saati geçmemiş 5400 alacak gibiyim. Kabin konforu bana göre olması gerektiren her şeyi barındırıyor.. Allahtan hayırlısı olsun, yarın massey bayisine bi uğrayalım bakalım.

Simdi burda ne yetistircen oda onemli sade bugday arpa ise td75 bile yeter artar ama silaj falan ekip bicceksen td110 olabilir avrupa 100 bg motora 250 bin vercene 150 bine bunu al geri kalan ile butun takim taklavat yenile

Yıllık 250 dekar damla sulama yaparak danelik mısır yetiştiriyorum.. 30 dekarda şeker pancarı.. TD serisi hiç hoşuma gitmiyor tek iyiliği kabinine çok az ses alıyor geriye kalanının Tümosandan kalır yanı yok.

• Beğen
Tepkiler: SeZaR29
Tarla almak istemiştim ama köyümüzde satılık tarlada kalmadı.. Tarla fiyatları dekarı 6 bin liraları da buldu.. Şu an için 5430 hoşuma gidiyor, bugün bi işim çıktı gidemedim Allah izin verirse yarın bayiye gideceğim.