2020-2021 Gübre Ve İlaç Fiyatları

Kırklareli Vize yağlı tohumlarda gübre fiyatları böyle..
IMG_20210114_162723.jpg

Arkadaşlar bu sene buğdayda iki pas uygulaması yapacağım ve araştırmalar sonucunda ilaçlarımı aldım FMC Topguard EQ ilacını tercih ettim hem strobin gurubu dozu fazla olması ve uygulama dozu düşük olması avantaj oldu ayrıca ilaç 2019 üretimi ama yeni zam uygulanmamış dekar maliyeti 15 tl oldu bu fiyat Eylül vadeli fiyatı zamdan sonra 20 tl olacak maliyeti kullanınca yine paylaşırım

Resimler ve ekler

• 7A171B68-0AE7-410A-9E33-3F7EEB3508D5.png
    7A171B68-0AE7-410A-9E33-3F7EEB3508D5.png
    797.9 KB · Görüntüleme: 24
Arkadaşlar bu sene buğdayda iki pas uygulaması yapacağım ve araştırmalar sonucunda ilaçlarımı aldım FMC Topguard EQ ilacını tercih ettim hem strobin gurubu dozu fazla olması ve uygulama dozu düşük olması avantaj oldu ayrıca ilaç 2019 üretimi ama yeni zam uygulanmamış dekar maliyeti 15 tl oldu bu fiyat Eylül vadeli fiyatı zamdan sonra 20 tl olacak maliyeti kullanınca yine paylaşırım
Ben geçen yıl pas ilacı nı kullandım hercules diye gayet iyiydi

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
daha once kullandik gayet basarili bi urun fiyat olarak da makul. strobin icerigi de gayet yuksek