2020-2021 Gübre Ve İlaç Fiyatları

Dr Tarsa DASH 46 inhibitörlü üre gübresi yavaş salınımlı 4000 TL tonu stok malı değil fabrikadan bugün geldi bayiye. Not klasik üre gübresinin tonu 3100 - 3200 TL arasında satılmaktadır. Geçen hafta geçmiş mesajlarımda yazmıştım haftaya yükselecek diye. Şuan itibariyle kendi tarımsal üretimlerimin bütün girdi maliyetlerini aldım ve bitirdim yol yakınken sizlerde alın inşallah allah herkese kolaylık versin. Bu sene işimiz zor

hocam hayır malesef öyle değil 13.24.12 geçen sene mısır ekim döneminde şubattan mayısa kada 120-125 tl satıldı çuvalı lakin bu sene aralık ayında 145 satılırken şuanda 155 satılıyor sorduğunuz bayinin elinde stok olabilir o yüzden bu fiyat olabilir eğer tarım kredi koop ise mal geçen senedendir bir çok koop da yeni gübre gelesiye kadar stoğa zam yapılıyor

Dr Tarsa DASH 46 inhibitörlü üre gübresi yavaş salınımlı 4000 TL tonu stok malı değil fabrikadan bugün geldi bayiye. Not klasik üre gübresinin tonu 3100 - 3200 TL arasında satılmaktadır. Geçen hafta geçmiş mesajlarımda yazmıştım haftaya yükselecek diye. Şuan itibariyle kendi tarımsal üretimlerimin bütün girdi maliyetlerini aldım ve bitirdim yol yakınken sizlerde alın inşallah allah herkese kolaylık versin. Bu sene işimiz zor
Gübretaş süper inci bu ayın malı tonu 3400 TL den geçen hafta iyi fiyata almışım demekki

Resimler ve ekler

• IMG-20210121-WA0001.jpg
    IMG-20210121-WA0001.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 43