ZUIDBERG ÖN HİDROLİK VE KUYRUKMİLİ SİSTEMLERİ

Ynt: ZUIDBERG ÖN HİDROLİK VE KUYRUKMİLİ SİSTEMLERİ

satocan58 link=topic=41100.msg378650#msg378650 date=1302640021' Alıntı:
Rahim gardas iyi diyonda acele etmeye gerek yok. Bunu aldik getirdin diyelim, bi arastir bakalim hangi marka ön takim tarim aleti satiyor. Kaz ayagi ayri, biceri ayri, osu ayri busu ayri. Anca kepce vardir türkiyede. Onun disinda belki gübre makinasi ilac makinasi falan. Baska bisey uymaz buna. Hos Türkiyede baskada alet kalmadi gibi.))) Frankfurta gel bide cayimi ic gardas, hatta gidek beraber bakak. Artik bize indirim yapan sonradan.)))
sen daha ne geziyon orda ya....biz bu hafta sivasa köfte yemeye geliyoduk :( : ' (

mustafagursacli link=topic=41100.msg378651#msg378651 date=1302640068' Alıntı:
sen daha ne geziyon orda ya....biz bu hafta sivasa köfte yemeye geliyoduk :( : ' (
Gelecem gardas az galdi. Iyi haberlerde geliyo kötü haberde bu ara. Düveler geleli 3 hafta oldu sadece biri kaldi, diger dördü buzaladi. Hele tam rayina otursun, bana söyle okkali is ciksin gelecem. Sen beni esentosundan alirsin, gecerken yozgatta Sami abiynen bi desti kebabi yirik, sonra gecer suasta köftede yerik.))

ekoç link=topic=41100.msg378656#msg378656 date=1302640225' Alıntı:
gelin size izmir köfte benden boşverin orayı zuha-*-s zuha-*-s
Ekoc abi, Sivas köftesi bosverilirmi yaww. Pirzola yesen o kadar zevk almazsin. 50% dana 50% koyun kaburga etinden olur. Birde tuz, baskada bisey olmaz. Mangalda pisecek, yaninda sogan ve aci tursu, birde illaki sivas pidesi.))) Bir gel bak bi daha izmir köfte yiycenmi...

satocan58 link=topic=41100.msg378669#msg378669 date=1302640519' Alıntı:
Ekoc abi, Sivas köftesi bosverilirmi yaww. Pirzola yesen o kadar zevk almazsin. 50% dana 50% koyun kaburga etinden olur. Birde tuz, baskada bisey olmaz. Mangalda pisecek, yaninda sogan ve aci tursu, birde illaki sivas pidesi.))) Bir gel bak bi daha izmir köfte yiycenmi...
anlatma yeter artık ne olur sus.....

satocan58 link=topic=41100.msg378669#msg378669 date=1302640519' Alıntı:
,nşallah bi gün yolum düşerse sorarım ben size köfte söylemeyinde sop-*-sa sop-*-sa şaka bi yana sağolun nasip hangimiz gelirse inşallah ok-*-s anlş-*s

ekoç link=topic=41100.msg378684#msg378684 date=1302641000' Alıntı:
,nşallah bi gün yolum düşerse sorarım ben size köfte söylemeyinde sop-*-sa sop-*-sa şaka bi yana sağolun nasip hangimiz gelirse inşallah ok-*-s anlş-*s
sen ılgaza gel kekikle beslenmiş körpe danaların atrikotundan biftek yaptırıp ılgaz dağında ufka larşı yiyelim be abi....

satocan58 link=topic=41100.msg378650#msg378650 date=1302640021' Alıntı:
Rahim gardas iyi diyonda acele etmeye gerek yok. Bunu aldik getirdin diyelim, bi arastir bakalim hangi marka ön takim tarim aleti satiyor. Kaz ayagi ayri, biceri ayri, osu ayri busu ayri. Anca kepce vardir türkiyede. Onun disinda belki gübre makinasi ilac makinasi falan. Baska bisey uymaz buna. Hos Türkiyede baskada alet kalmadi gibi.))) Frankfurta gel bide cayimi ic gardas, hatta gidek beraber bakak. Artik bize indirim yapan sonradan.)))

siz sivas a izmire köfte yemeye gidinceye kadar ben frankfurta gidecem orda ne yeriz bilmiyorum ama artık :D

satocan abi ağır alet bulamazyız elbette zannetmiyorum ama ne bileyim iyi kötü bi tırmık aysan çekmezmi götürmezmi motor yani onu merak ediyorum ben şu an sen ordamısın yani bu firmanın yeri nerede acaba onu bi inceleyim ben
bide asıl merak ettigim konu takılan hidrolikte hassas filan olacakmı yoksa sadece indir kaldırmı olacak indir kaldır olacaksa eger çok basit bir sistem ona para verilmez

anayurtlu 3105d link=topic=41100.msg378944#msg378944 date=1302704222' Alıntı:
ee ne yapmayı düşünüyosun biz nedesek boş :)

bi mükellef var avrupada o bi gelsin onunla görüşcem şu an hidrolik pompa üretiyor eger o tamam bakalım belki üretiriz derse getirtcem numune bir tane ama tabiki yinede kesin degil vazgeçme ihtimalimde çok yüksek

şu türk firması vardı kimdi o cevap gelmedimi daha

rahimavci link=topic=41100.msg378818#msg378818 date=1302682153' Alıntı:
siz sivas a izmire köfte yemeye gidinceye kadar ben frankfurta gidecem orda ne yeriz bilmiyorum ama artık :D

satocan abi ağır alet bulamazyız elbette zannetmiyorum ama ne bileyim iyi kötü bi tırmık aysan çekmezmi götürmezmi motor yani onu merak ediyorum ben şu an sen ordamısın yani bu firmanın yeri nerede acaba onu bi inceleyim ben
bide asıl merak ettigim konu takılan hidrolikte hassas filan olacakmı yoksa sadece indir kaldırmı olacak indir kaldır olacaksa eger çok basit bir sistem ona para verilmez
Gardas sen almanya dediydinde simdi baktik bu firma hollandada. Orda varmi tanidigin, esin dostun. Burda olsa ben yardimci olurdum sana ama hollanda hem uzak hem yol iz bilmem. Bi arastir bakalim, nasil olacak...

rahimavci link=topic=41100.msg378948#msg378948 date=1302704638' Alıntı:
bi mükellef var avrupada o bi gelsin onunla görüşcem şu an hidrolik pompa üretiyor eger o tamam bakalım belki üretiriz derse getirtcem numune bir tane ama tabiki yinede kesin degil vazgeçme ihtimalimde çok yüksek

şu türk firması vardı kimdi o cevap gelmedimi daha
ondan haber çıkmadı :)

satocan58 link=topic=41100.msg378976#msg378976 date=1302708977' Alıntı:
Gardas sen almanya dediydinde simdi baktik bu firma hollandada. Orda varmi tanidigin, esin dostun. Burda olsa ben yardimci olurdum sana ama hollanda hem uzak hem yol iz bilmem. Bi arastir bakalim, nasil olacak...

hollandada olması çok kötü oldu hollandaya tarım gezisine gitmeyi planlıyordum ama ömrümün ilerleyen vakitlerinde diye düşünüyordum :)

yok abi orda hiç tanıdık filan bu iş yatar gibi sanki
gidip bakmak lazım oda yol masrafı makineyi geçer

rahimavci link=topic=41100.msg379054#msg379054 date=1302714513' Alıntı:
hollandada olması çok kötü oldu hollandaya tarım gezisine gitmeyi planlıyordum ama ömrümün ilerleyen vakitlerinde diye düşünüyordum :)

yok abi orda hiç tanıdık filan bu iş yatar gibi sanki
gidip bakmak lazım oda yol masrafı makineyi geçer
Sen al makinayi, hem motordan hem mekanikden hemde demirden anlayan bi usta bul aga bana bunu yap de emin ol yapar. kuyruk milini berecemese bile hydroligi becerir, oda sana yeter...