ZETOR ile yollarımızı ayırdık..

Saol un arkadaşılar
En güzelleri sizlerin olsun
Distribütörlük ile ilgili konuyu uzatmaya gerek yok bence malı ayıplı idi geri aldı zaten küçük bir zarar söz konusu olsada döndüğümüz yer kardır..
dediğim gibi bütçe oluşturmaya çalışıyorum inşaallah john deere düşünüyorum uygun yollu
Nasip bakalım bundan böyle john deere bölümündeyim ilk konumu açayım [emoji85][emoji102][emoji106]

• Beğen
Tepkiler: ertac sahın
selamlar arkadaşlar
bildiğiniz üzere sevrek alıp kullandığımız zetor proxima 90 traktörümüzü bugün itibarı ile distribiritör fazlı özaltın aracılığı ile aldığımız fiyatın 5 bin tl altına slovenya ya gönderdik..
zetor yakıtı ve çekişi ile gerçekden kullanılacak güzel bir traktör lakin türkiye şartlarında bizi biraz üzdü ençokda servis olarak ve ikinci el değer kaybı olarak zaten fazlı beyle bu yüzden mahkemeleik olduk.
şuan traktör alma kararı vermedim ama alırsam muhtemelen john deere olur.konu ile alakalı yardımşarınızı beklerim,
pazartesi belli olacak ..selmlar
Bu ayrılık fazla sürmedi :) :)

Tercih zetor mu tekrardan?
Tabiki 650 saatte yine iğneyi buldu Osman abi.. IMG-20190208-WA0015.jpg

• Beğen
Tepkiler: ufukk
Bize hayırlı olsun demek düşer , inşallah bu sefer yüzü güler tercihinden yana
Şu an adapazarında kepçe takılıyor işlemleri bitince test videoları gelecektir.

Forterra kullanıpta memnun olmayan yok ben dahil proxima serisine göre bayağı güçlü çok farklı segment E - lift bölücü buçuk vs. hep var kaya gibi sağlam makine ilerleyen zamanlarda bu şekil temiz forterra bulursam bende değiştiririm çok güzel konforlu bir makina.