Yeni traktörümüzü nasıl bilirsiniz :)

Hayirli olsun youtube danda izlemiştim videonuzu tekerine taş değmesin.
Ama jd int sitesinde yeni modeller gozukuyor fakat fiyat bilgisi broşur vs yok onlari bekleseydiniz 5067e mesela yeni kasa vs. Daha iyi olmazmiydi.

5050 bu kasada gelicek 65 yerine ve 55 yerine 58-67 diye modeller cikardilar amacim buyuk segment almak degl zevk icin kabinsiz olmasinsartiyla bir traktor aradim bunda tercihimi kildim

Ya bana ka
5050 bu kasada gelicek 65 yerine ve 55 yerine 58-67 diye modeller cikardilar amacim buyuk segment almak degl zevk icin kabinsiz olmasinsartiyla bir traktor aradim bunda tercihimi kildim
Haklisiniz o anki koşullarda bu mantikli gelmiştir size fakat ben bir traktörun en az 60 bg olmasi gerektigini duşunuyorum yetersiz kalir diye 65 beygir cift ceker bir traktör her turlu ufak işi gubre ilac ufak romork tasima vs en uygunu olur diye dusunmuştum o yuzden 5067 bana mantikli geldi yeni kasada cok hoş duruyor kucuk modellerde bu eski tasarim hoşda sizin traktör guzel duruyor mesala ama 5e dört silindir ve 85 105m de bu kasa artik yeter diyor insan :) hayirli olsun tekrardan jd yeni distribütöruyle umarim trde yükselişe geçer

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk