YENİ TRAKTÖRÜMÜZ DEUTZ 5110 C NİHAYET GELDİ

Arkadaşlar traktörü alınca pulluk konusunda kafam karıştı daha önce pulluk konusunda 5-14 demişti çoğu arkadaş faka bu traktör bata büyük göründü gözüme Ayrıca servisteki diğer deutz sahipleri az gelir dediler en az 6 li ya da 5 - 16 veya veya daha büyük tak diyorlar [emoji15]

5120 c ye 5 14 takılıyor burda bence sizin motor 5 14 ü toprak yumuşaksa ideal çeker fazlasını yemez diye düşünüyorum. 6 lı yaylı pullukla önü yerden kesilebilir 120 de 5 li yaylı başlarda 4 parmak kesiyordu yerden gözümle gördüm ön tekere toplam 4 adet ağırlık taktı 5120c nin sahibi hala memnun değil. Ağırlıkların konumu büyük ekipman taşımaya uygun değil 5 serisinin hemen önü kalkıyor

Pulluğun kesek çiğnememesi gerekir.Dış lastik izini tam kaldıran pulluk daha rahat gidiyor.Zor zamanda yeri kayış gibi sürmek gerekirse pulluğun birini çıkarmak bile gerekebiliyor.5 14 veya inch ayarlı yeterli,kardeşim.
Yetmez derseniz +1 takılabilen şekilde alırsınız.Siz bilirsiniz.

5120 c ye 5 14 takılıyor burda bence sizin motor 5 14 ü toprak yumuşaksa ideal çeker fazlasını yemez diye düşünüyorum. 6 lı yaylı pullukla önü yerden kesilebilir 120 de 5 li yaylı başlarda 4 parmak kesiyordu yerden gözümle gördüm ön tekere toplam 4 adet ağırlık taktı 5120c nin sahibi hala memnun değil. Ağırlıkların konumu büyük ekipman taşımaya uygun değil 5 serisinin hemen önü kalkıyor

Pullukta bir sıra daha ağırlık takılabilir, ön kepçe takılabilir ön aksa sahip olduğu için sıkıntı olmaz.250 kg öne ikinci sıra ağırlık atılır.

Oguzhan abi birşey olmaz indirebilirsin lastik havalarini biz bi sorun yaşamadık burulma da olmadı lastik havalarini indirmiceksen radyalin hiçbir önemi kalmaz
öne ve arkaya ayni hava basılmaz ayni hava basarsan arka lastikler ön lastikleri ittirir düzensizlik oluşur sıkıntı yaşarsın...

• Beğen
Tepkiler: Erbaalı60

Oguzhan abi birşey olmaz indirebilirsin lastik havalarini biz bi sorun yaşamadık burulma da olmadı lastik havalarini indirmiceksen radyalin hiçbir önemi kalmaz
öne ve arkaya ayni hava basılmaz ayni hava basarsan arka lastikler ön lastikleri ittirir düzensizlik oluşur sıkıntı yaşarsın...

Öne fazla mi basalim