Yakın Arkadaşım 9540 Kubota satın aldı.

9540,8540 almanızı tavsiye etmem
Hidrolik hassasiyetinde problem var ama ara işinde kullanacaksanız alabilirsiniz. Ben aldiktan altı ay sonra M108S ile değiştirdim kafam şimdi rahat. Ana traktör alacaksaniz m108S alın.
9540 in maks tork yeterli değil hafif, emsal değerde çok traktör var ama M108S harika bi traktör.
Ne gibi sorun oluyor bende aldım m9540 hassasiyetinde pulluk 'ta almadım çeltik arazisinde kaç kulaklı kaç inç pulluk önerirsiniz

Bu fotoğraf kendi traktör üne mi ait kullanışlı oluyormu e lift
Bizim kubotamız yok ama bayi ve servisi facebookta takip ediyorum abi. Bence panelin kabin direğine o şekilde konulması fazla ergonomik olmaz. En azından yatay şekilde konmalıydı. Kablo dahilinde kabinin içine montajı yapıldığından belki koltuğun kolçağına bile takılabilir ve böylece daha kullanışlı olabilir.

M135gx III serisinin torku güzel.max tork ve max güç yakalama devirleri de başsrılı gibi duruyor.siz değerlendirebilir misiniz
[video=youtube;zyA3gMulhmM]https://www.youtube.com/watch?v=zyA3gMulhmM[/video]

Arazi son derece kumsal ve gevşek toprak olduğundan, toprak trafiğine faydası var, traktör hafif olduğundan yere verdiği basınç azdır, sıkışma az oluyor.Binaenaleyh gevşek zemini işlemesi rahat olur.