VALTRA A95 newholland tl 100 ü çekioo İŞTE BURDA!yl KOPACAK!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

: VALTRA A95 newholland tl 100 ü çekioo İŞTE BURDA!yl KOPACAK!

yalnız_kurt link=topic=1670.msg19026#msg19026 date=1206306156' Alıntı:
orda valtrayı kullana(halit kanky) nin ayağı debriyajdaydıı daha çekmemiştii hemm newhollandı biz durdurmadık newhollancılar durdurduu1kardeşş videoları en kısa zamanda size açıklayacam!

[size=18pt]ONDANMI VALTRA PATİNAJ ÇEKİYORDU SEN DİKKATLİCE 2. VİDEOYU İZLE ŞÖFÖR AYAĞINI DEBRİYAJDAN ÇEKMEMİŞ OLSAYDI MOTOR PATİNAJ ÇEKMEZDİ[/size]

halit_06 link=topic=1670.msg22320#msg22320 date=1206911846' Alıntı:
sagol kardeş senide cekerim bigün sende susan olaca bu neyse uyy-*s

SENDEN BEKLENİR SEN ŞİMDİ A95LE NH TS110A YI CASE MAXXUM 110 U MF 6460 I VE JD 6420 Yİ ÇEKERSİN SENDEN BEKLENİR

kardeş o valtra 5000 kg fazlaysa inanırım ama değilse asla inanmam..çekiş güçle falan değil sadece ağırlık ve lastikle alakalıdır..ben td 75 in dört lastiğinede su doldurayım gel senin a95 ini parcalayayım..

Vay İddalıysan Buyur kardeşş tl a95 ten ağırdıı valla biz her türlü varızz ver adresini getirelimm parçalamak bizden!eğer yapabiliosan yap istediğin kadar ağırlık doldurr istersen beton at ben traktörüme güveiomm gardaşş!

sen algel o 70 66 nı da alıyım senin havanı a75 valtra ile bak senin motorun 4 piston aynı pullukla tarlaya girelim varmısın POYRAZLI SALİH BENİM msn halit-basaran06@hotmail.com eklersin kardeş

şimdi salihdeki motorda dört çekerse eğer tarlada belli olmaz benimde a75 im var öyle allamei cihan bir motor değil .. ama kalıbının motoru ki ben yeni tip nh ları sevmem ama 70 66 ve o tip seriler de çok iyi motorlatdır..

birde başta söylemiştim motor çekiştirmek bir kriter değildir vede sakıncalı bir iştir.. şanzımanı dağıtırsın , diferansiyeli dağıtırsın yada başka kazalar olabilir... ama eğlencelidir onada bişe diyemem ..

sercaneker01 link=topic=1670.msg23112#msg23112 date=1207073135' Alıntı:
kardeş o valtra 5000 kg fazlaysa inanırım ama değilse asla inanmam..çekiş güçle falan değil sadece ağırlık ve lastikle alakalıdır..ben td 75 in dört lastiğinede su doldurayım gel senin a95 ini parcalayayım..
Kardeşş sen getirr A75 Beklemedee Hatta a75 tek çekidee sürüklemesse moturu yakacamm bunuda söylerim sanaa!istedeğin ağırlığıı yapp!

halit_06 link=topic=1670.msg23226#msg23226 date=1207084478' Alıntı:
sen algel o 70 66 nı da alıyım senin havanı a75 valtra ile bak senin motorun 4 piston aynı pullukla tarlaya girelim varmısın POYRAZLI SALİH BENİM msn halit-basaran06@hotmail.com eklersin kardeş

SENİN MOTOR BENİM MOTORDAN SERİ OLABİLİR NEDENİ İSE BENİM MOTOR YERLİ ÜRETİM SENİN MOTOR YERLİ ÜRETİM OLSABİLE HATTAT VALTRANIN ÜRETTİĞİ MOTORUN AYNISINI ÜRETİYOR İTHALLE Bİ FARKI YOK

BEN KARŞILAŞTIRMAYI YAPARKEN 3 SİLİNDİR 4 SİLİNDİR DAVASINDAN YAPIYORUM

SİZİN YAPTIĞINIZ KARŞILAŞTIRMA VALTRA İLE NEW HOLLANDIN KARŞILAŞTIRMASI

SEN HAYMANALIYDIN HERALDE SİZİN ORDA NH TM 120 VE T120 FALAN YOKMU TAKIN GÖRÜN SONUCU İKİSİDE 124 HP 6 SİLİNDİR

BU TARTIŞMAYI DEVAM ETTİRİRSEK KÖTÜ OLUR ZATEN NE GELDİYSE BAŞIMA TARTIŞMALAR YÜZÜNDEN GELDİ

kaardeşş biz tartışmıozzz bizz idda ediozz traktörümüze güveniozz bundan bişey yokk!hatta ben diğer arkadaşa idda ediomm senlik bişey yok kusra bakma!

halit adana ceyhana al getir bi makine..yada madem bayisin burdaki bayiye söyle sende cık gel..ben pehlivan çekiye takacam tek çeker makina ile sende çiftçekerine bin..seni nasıl parçalıyom gör..ben senin yaşın kadar çiftçilik yaptım traktör kullandım...burası ADANA..

benim bilgim seni ikiye katlar halit..pehlivan çekiye takayım kralını tanımam..fizikten anlayan varsa bunu da anlar..tarlada elbette geçemez..ama burda a85 var td 85 ten hem çok yakıyo hemde hantal..bayi olmasaydınız sizde bunu görürdünüz..tarımın kralı babası adana yılda 3 mahsul yetişir yapabilirsen tabi..sizin görmediğiniz neler neler var buralarda..valtra dediğiniz kadar iyi olsaydı burda tutulurdu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...