valtra a95 5li 14lü alpler ile nadasta

Bence yemez denedik çünkü Valtra A95'i olan bi abi kendisi denedi 5 li 12 numara pulluğu zetora taktık ben hiç binmedim pulluğun ayarlarını yaptı bindi sürdü takviye 5 ile zorlanmadan çekmişti.

Baki ya sizin oralarin topragi cok sert yada kullananlarda sorun var.senin motor 5li12yi seri2 ile ceker.takviye5 yavas bence

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Bizim köyde arkadaşın 85lik valtrasi var yanına 74luk Zetor aldı valtranin 5/14nolu pulluğu zetorunan 2 yıl kullandı sordum valtraynan niye surmuyon dedim Zetor valtra gibi cekiyo çokta az yakiyo dedi zetoru sattı 30 aldi 30 sattı sıfır tumosan aldı 75lik 4/14pulluk kullanıyor tumosana valtra gene yatiyo neden çünkü çok yakiyo satacak valtrayi alan olursa 2012 model a85 bin kusur saatte

Bizim köyde arkadaşın 85lik valtrasi var yanına 74luk Zetor aldı valtranin 5/14nolu pulluğu zetorunan 2 yıl kullandı sordum valtraynan niye surmuyon dedim Zetor valtra gibi cekiyo çokta az yakiyo dedi zetoru sattı 30 aldi 30 sattı sıfır tumosan aldı 75lik 4/14pulluk kullanıyor tumosana valtra gene yatiyo neden çünkü çok yakiyo satacak valtrayi alan olursa 2012 model a85 bin kusur saatte
30 derken 1530 bicerdover mi diyorsun...