Valtra A95 hattat

Ynt: Valtra A95 hattat

XxXEsinti66 link=topic=54281.msg572938#msg572938 date=1333288044' Alıntı:
ben kullanıyorum. çok memnunum . ben yozgatlıyım burda ben 5 li 14 no ünlü tam otomatik pulluk kullanıyorum ve de çok rahat çekiyor yaktı ise 1.6-1.8 L arası yakıyor .5 li 14 no pullugu sivas ta da çeker hemde rahat çeker

valla arkadaş sizin ordaki toprağı çok merak ediyorum kumsalmı yoksa ben gelibolda 3lü 18 numarayı zor çektiriyorum + takviye 2ile 3 arası gezio

hiç hoşuma gitmedi bu valtra pulluk takmadık henüz ama yokuşda hemen bayılıyo geçen gün inşatın birinde yardım istemişler arkadaş inşaat teli çekecekdim diyo bağladık telleri seri birle boğulmuş çekememiş 4dün takviyesine almıs yine bayılmıs 3 takviyesindede eşeledi durdu dıyo balata kokusu gelmiş korkmus bırakmıs adamlar 45bin tl peşin verdiler onumuzdeki yıl mart ayındada 45bin tl vericekler yazık ya dünya para gömüyosun traktör de çekiş yok zaten bu hattat oldum olası bı b... deil bende 2004 de üniversal almısdım 29 bin tl ye 15 bin tl ye zor sattık çok hurda bi traktör cıkdı üniversal

Tümocu link=topic=54281.msg587831#msg587831 date=1335907570' Alıntı:
hiç hoşuma gitmedi bu valtra pulluk takmadık henüz ama yokuşda hemen bayılıyo geçen gün inşatın birinde yardım istemişler arkadaş inşaat teli çekecekdim diyo bağladık telleri seri birle boğulmuş çekememiş 4dün takviyesine almıs yine bayılmıs 3 takviyesindede eşeledi durdu dıyo balata kokusu gelmiş korkmus bırakmıs adamlar 45bin tl peşin verdiler onumuzdeki yıl mart ayındada 45bin tl vericekler yazık ya dünya para gömüyosun traktör de çekiş yok zaten bu hattat oldum olası bı b... deil bende 2004 de üniversal almısdım 29 bin tl ye 15 bin tl ye zor sattık çok hurda bi traktör cıkdı üniversal

Kardeş bu valtra.Ne üniversal dir ne de hattat. Bir şey görüyorsunuz hemen yargılıyorsunuz. Şoförün kullanım şeklinden kaynaklanmadığı ne malum. O şoföre başka traktörü ver aynı durumda belki daha kötü bir performans sergileyecek. Valtra köklü bir traktördür.

mf285sdt link=topic=54281.msg588707#msg588707 date=1336061403' Alıntı:
Kardeş bu valtra.Ne üniversal dir ne de hattat. Bir şey görüyorsunuz hemen yargılıyorsunuz. Şoförün kullanım şeklinden kaynaklanmadığı ne malum. O şoföre başka traktörü ver aynı durumda belki daha kötü bir performans sergileyecek. Valtra köklü bir traktördür.

Valtraya lafım yok sorun hattat lafım hattat a dandik bir şirket yaptığı bütün traktörlerde öyle

Tümocu link=topic=54281.msg588781#msg588781 date=1336069618' Alıntı:
Valtraya lafım yok sorun hattat lafım hattat a dandik bir şirket yaptığı bütün traktörlerde öyle
kardeş o dandik dediğin firmayı bi de yerinde görmeni tavsiye ederim.o dandik firma jd ye hidrolik kol sistemini yapıp Meksikaya gönderiyor.CNH ın arka car kovanlarını yapıyor.perkins 4silindirli motor bloklarını yapıp İng.ye gönderiyor.airbus mıydı boeing miydi birine kanatlarda kullanılan bir parçanın imalatını yapıyor.memleketteki pek çok traktörün ayna mahruti gibi dişlileri burada yapılıyor vs.vs...dediğim gibi, bir gör ...

• Beğen
Tepkiler: nu5r3t

evett konforlu ama dandik işte biraz ilerleme yapmıs olabilir 2004 de aldığımız hattat unıversal traktör tam bi fiyaskoydu okadar dandikmi olur bi traktör neyseki ondan kurtulduk geçenler arkadaşın valtrayla patates ekme makınasını almaya gıttık tavan kaplaması ustumuze dustu :D sizin kullandıklarınız nasıl bilmiyorumda bide yolda çok zıplıyıor zıplıya zılıya gıdıp geldik asfalt düz yolda ... sizde varmı oyle bi problem lastıklerın havasını kontrol ettık tamdı

valla kardeş ben ankaradan yazıyom biz traktörün herşeyinden memnunum fakat tarla sürerken 5-12 alpler ile takviye 4 de boğulma yapıyor pullugu degiştirdik büyüttük 5-14 alpler yine aynı bogulmayı yapıyor takviye 4 ile rampada gitmiyo 3 te sıkıntı yok

ilaç makinasıyla dahi 1. viteste boğulma yapıyo malesef gaz yemiyor şu an 220 saatte ister inanın ister inanmayın takviye 3 te 67 dişli tırmığı eğimli yerlerde zor çekiyor tavsiyelerinizi bekliyorum selamlar