TRAKYALILAR FAN CLUB

Ynt: TRAKYALILAR FAN CLUB

ufukk link=topic=6536.msg843855#msg843855 date=1391965554' Alıntı:
Bu kadar Trakyalı olupta , yaptığımız buluşmalara , Trakya gibi ulaşımın nispeten kolay olduğu bir coğrafyadan katılımın belli bir sayısı geçememesi insanı düşündürüyor.
Ufuk kardesim bende trakyaliyim malkaradan gecende bi bulusma yapildi ama cok ani oldu hatta ben konuyu gordugum gun bulusma olmus daha onceden haberim olsa gelirdim kesinlikle.bulusma olursa bir hafta onceden mekan belirlenecekki katilmak isteyenler ona gore plan yapsin

sertackrbck link=topic=6536.msg843881#msg843881 date=1391966990' Alıntı:
Ufuk kardesim bende trakyaliyim malkaradan gecende bi bulusma yapildi ama cok ani oldu hatta ben konuyu gordugum gun bulusma olmus daha onceden haberim olsa gelirdim kesinlikle.bulusma olursa bir hafta onceden mekan belirlenecekki katilmak isteyenler ona gore plan yapsin
Fuar buluşmasında 1 ay önceden yazdık braderim , herkez gelsin ona göre organize olsun diye , onada katılım sınırlı oldu.

ufukk link=topic=6536.msg843939#msg843939 date=1391970039' Alıntı:
Zaten bu organizasyon işlerini gençlere devretmeye niyetim var , civa gibi gençler varken bizler koşturuyoruz. :):)
büyüğümüz yapması daha iyi abi böyle işleri tecrübe tecrübedir :) inşallah fiğ biçimine veya ot bağlamaya denk gelmezse ölmez sağ kalırsak ordayız inaşallah

Ertuğ Aslan link=topic=6536.msg843942#msg843942 date=1391970140' Alıntı:
büyüğümüz yapması daha iyi abi böyle işleri tecrübe tecrübedir :) inşallah fiğ biçimine veya ot bağlamaya denk gelmezse ölmez sağ kalırsak ordayız inaşallah
Senin hep bir bahanen var Ertuğ zaten :)
O günde fiğ bağlama , nedir bu amelsizlik! Bırak o günde senin rakipler bağlasın , ekmek yesinler :)

cümleten s.a, meraba
ni yapıynız be gızanla:
ni var ni yok
nası gidiyi hayat,
seçimler de yaklaşıyı, bu muhabbetlere girilip girilmediğini bilmiyim bu forumda,
ama şu gıdacık diğinmek lazım,
2002 de ekin 0,55-0,57 kuruş / kg idi.
2013 ekin 0,65-0,70 kuruş / kg.
11-12 senede 10-15 kuruş artış var.
mazot, gübre, tohumluk, ilaç, icar-kira, tarla fiyatı, traktör ve aletler ise en az 3-4 kat arttı.
çok dertliyiz çok.
seçimlerde çiftçi hesap soracak / sormalı !
artık yeter...

edirne22 link=topic=6536.msg845465#msg845465 date=1392191615' Alıntı:
cümleten s.a, meraba
ni yapıynız be gızanla:
ni var ni yok
nası gidiyi hayat,
seçimler de yaklaşıyı, bu muhabbetlere girilip girilmediğini bilmiyim bu forumda,
ama şu gıdacık diğinmek lazım,
2002 de ekin 0,55-0,57 kuruş / kg idi.
2013 ekin 0,65-0,70 kuruş / kg.
11-12 senede 10-15 kuruş artış var.
mazot, gübre, tohumluk, ilaç, icar-kira, tarla fiyatı, traktör ve aletler ise en az 3-4 kat arttı.
çok dertliyiz çok.
seçimlerde çiftçi hesap soracak / sormalı !
artık yeter...
Soracakta bazi akililar akp(ayakkabi kutusu partisi) diyor baska bisey demiyor yine o kazanacak ve zamlar gelecek dun arabaya gaz aldim 2.95 olmus malkarada ama secim oncesi secim bitsin o fiyat yine zamlanacak internet sansuru geldi en basta youtube den yolsuzlukla ilgili seyler kaldirildi cinsel icerikli siteler o isin süsü

sertackrbck link=topic=6536.msg845471#msg845471 date=1392193452' Alıntı:
Soracakta bazi akililar akp(ayakkabi kutusu partisi) diyor baska bisey demiyor yine o kazanacak ve zamlar gelecek dun arabaya gaz aldim 2.95 olmus malkarada ama secim oncesi secim bitsin o fiyat yine zamlanacak internet sansuru geldi en basta youtube den yolsuzlukla ilgili seyler kaldirildi cinsel icerikli siteler o isin süsü

Arkadaşlar herşeyi kısıtlıyolar yakına tvleride tek kanala düşürürse şaşırmam sandıkta verelim kararımızı yapılan haksızlıklar kimsenin yanına kalmasn koyun sürüsüne bizde katılmayalım

Eren ASLAN link=topic=6536.msg845473#msg845473 date=1392194145' Alıntı:
Arkadaşlar herşeyi kısıtlıyolar yakına tvleride tek kanala düşürürse şaşırmam sandıkta verelim kararımızı yapılan haksızlıklar kimsenin yanına kalmasn koyun sürüsüne bizde katılmayalım
Evet oyle koyun suruleri cok memleketimizde onlarin cobani da vae zaten

ufukk link=topic=6536.msg843923#msg843923 date=1391969281' Alıntı:
Yaza doğru , ayçiçekler ekilip , orak henüz başlamadan önce doğan boşlukta güzel bir piknik organizasyonu düşünülebilir.
Havalar ısınınca kapalı mekanlara tıkılıp kalmayız üstelik.

Benim çiftlik konum olarak müsait. Manzarası da iyidir.

Taş fırın var, kuzu var, fırında kuzu kebabı yapabilecek adam var :)

Böyle bir piknik olayında elimden geldiğince ağırlamaya çalışırım yani.

Ha gelenler içer içmez bilemem ama Trakya buluşmasında demlenmeden de olmaz. Bu yüzden gelecekler bir tek nevalesini alıp gelir, fazla kaçıranlar için yatacak yer de var :))

Çiftlikten birkaç görünüm:

gu4apemu.jpg

jeba2yda.jpg

Bu da bendeniz yapımı satır et. (Çok reklam yaptık)

za3uqu4y.jpg

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci73