TRAKYALILAR FAN CLUB

Ynt: TRAKYALILAR FAN CLUB

yanlız adam link=topic=6536.msg199891#msg199891 date=1248847397' Alıntı:
evet atilla abi birgün yolunuz düşerse heber verirsiniz misafirim olursunuz.Bizim şaraplarımızdanda tatmış olursunuz . Dönyaca ünlü gabarnet şavingo ve merlot şaraplık üzümleri yetiştiriyoruz.
bizim köy uzunköprüden havsa istikametine giderken istasyondan sonraki ilk köy bizden sonra kırcasalih köyü geliyor
sizin köyden genç meslektaşım , birol ŞENTÜRK ve prof dr. erol ÇAKIR hocamı iyi tanırım...

genelde trakyadan öğrenci kesimi var vede hani belli yaş üstü abilerimiz var şu an havalar karlı fakat yazın en doğru zaman olabilir.buğdaylar biçilmeye başlamadan önce olabilir.

Aslında fuarlar katılım için en uygun yerler. Çorlu fuarına katılmayan Trakya ' lı üye arkadaşlarımızdan nerdeyse hiç yoktur diye düşünüyorum. Ben her sene konu açıyorum. Kim ne zaman katılacak yazsın diye. Fakat herkes bende katılcam diyor o kadar. Geçen yıl fuarda hiç kimseyle görüşmedim. Ondan önceki yıllardan görüştüğüm arkadaşlar oldu. Umarım bu yılda görüşme imkanımız olur.

doganbey1 link=topic=6536.msg247705#msg247705 date=1265147836' Alıntı:
abi bu fuar ne zaman olacak acaba?

Bu sene Çorlu ' da aynı tarihlerde iki tane fuar olacak. Nasıl bir saçmalık anlam veremedim. Zaten topu topu kaç firma var. Onlarda iki fuar aynı yerde olunca ikiye bölünüyorlar. Şöyle adam gibi bir organizasyon yapan bir firma çıkmadı gitti. Bu yıl 28 Temmuz - 1 Ağustos tarihlerinde Trakya Tarım Fuarı Çorlu - Orion AVM ' de ve TarımTech Tarım Fuarı yine Çorlu ' da olacak.